Karstās šokolādes komplekts

karstā šokolāde

Karstās šokolādes komplekts ir mīļa dāvana, kas tās saņēmējam sniegs Ziemassvētku sajūtu un garšīgu dzērienu, ko izbaudīt vēlāk. Tā ir jauka dāvanaiņa, ko pievienot citām dāvanām vai uzdāvināt jau pirms Ziemassvētkiem saviem tuvākajiem – vīram vai sievai, māsai vai brālim, draugiem vai kolēģiem

Karstās šokolādes komplekts pēc paša receptes

Karstā šokolāde ir patīkams dzēriens, tas uzreiz atgādina par ziemu un svētkiem, kas tuvojas. Kad ārā ir auksti, tad ir tik patīkami ieiet savā iemīļotajā kafejnīcā pēc gardas sezonas karstās šokolādes. Īpaši tagad, kad tām ir tik daudz veidi un dažādi sīrupi. Karstā šokolāde nu jau ir kļuvusi par pilnu desertu, un tā var būt arī jauka dāvaniņa saviem mīļajiem.

Katram ir savas receptes karstās šokolādes gatavošanā. Kādam patīk dzērienam pievienot mazos zefīriņus, kādam putukrējumu, kāds vēl Ziemassvētku noskaņu piešķir ar gardām šokolādes skaidiņām un klasiski sarkanbalto konfekti. Šīs dāvanas mērķis ir visas receptes sastāvdaļas smuki sasaiņot kopā un uzdāvināt kādam saldumu mīlim!

Mīļa dāvana

Saviem mīļajiem cilvēkiem svētkos vēlamies dāvināt ko tādu, kas viņus iepriecinātu un kas sasildītu sirdis. Mīļa dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sasildīs sirsniņu, kārtīgi iepriecinās un raidīs siltumu jubilāra virzienā. Tā ir dāvana, kas ir mīļa, jo tā ir pārdomāta un izvēlēta ar rūpību, nevis principiāli uzdāvināta.

Karstā šokolāde ir mīļš novēlējums sirsnīgi sagaidīt Ziemassvētkus un iejusties pareizajā noskaņā. Protams, šī dāvaniņa var tikt pasniegta arī citos svētkos un gada laikos, taču mums karstā šokolāde vislabāk asociējas ar sniegotu ziemu un aukstumu. Tad tā vien gribas palīst mājās zem segas, iedzert karsto šokolādi un noskatīties kādu Ziemassvētku filmu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Karstās šokolādes komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gards našķis

Karstā šokolāde, kā jau minējām, mūsdienās ir kā vesels deserts. Tas nav vienkārši dzēriens, jo bieži vien karstajai šokolādei tiek pievienotas visdažādākās sastāvdaļas. Tie var būt cepumiņi, putukrējums, skaidiņas, konfektes, glazūras utt. Īpaši, ja tu veido šokolādes komplektu pats, tad vari tajā pievienot visu, ko vien sirds kāro.

Sildošs dzēriens

Tā kā sapakosi dāvanā visas sastāvdaļas, kas būs nepieciešamas karstajai šokolādei, sniegsi iespēju dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties laiku, kad baudīt dzērienu. Varbūt viņš sagaidīs kādu īpaši vēsu un neomulīgu dienu, kad sajusties labāk un sasildīties ar dzērienu!

Personiska pieeja

Veidojot šo dāvanu komplektu, vari ņemt vērā dāvanas saņēmēja gaumi. Pievieno viņa mīļākās sastāvdaļas, kas varētu garšot tieši viņam. Esi oriģināls – varbūt tā ir karstā šokolāde ar piparmētrām vai kanēlis, piemēram.

Svētku sajūta

Un visbeidzot šāda dāvaniņa noteikti sniegs arī lielisku svētku sajūtu. Ne katru gadu visi izjūt svētku tuvošanos tik pozitīvi, cik vajadzētu. Darbi un ikdienas pienākumi mēdz nostāties priekšā. Tad nu šogad sniedz savam cilvēciņam gardu atgādinājumu par svētku burvību!

Ko ņemt vēra

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanas saņēmēja gaumei atbilstošāko

Zināms, ka karstā šokolāde ir salds dzēriens, tāpēc šī dāvana noteikti nepatiks tiem, kam saldumi nav pirmā izvēle. Tāpat jāpiedomā arī par kādiem īpašiem niekiem. Kādam varbūt negaršo kanēlis vai piparkūku garša, vai kas cits. 

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Tā kā karstās šokolādes komplektu visticamāk taisīsi pats, parūpējies par skaistu iesaiņojumu. Karstās šokolādes pulveri vari jau uzreiz apvienot ar mazajiem zefīriņiem. Klāt pielikt burciņu ar putukrējumu/saldo krējumu, vai, piemēram gardiem cepumiem.

Kam piemērota

Karstās šokolādes komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Karstā šokolāde ir mīļa dāvana, kas var apvienot visu ģimeni. Kopīgs vakars ar šādu mīļu dāvaniņu pie kādas lieliskas filmas var būt superīga ideja.

Mammai

Arī savai mīļajai mammai vari sagādāt pārsteigumu un brīdi pirms svētkiem viņu iepriecināt ar viņas iemīļotāko karsto dzērienu.

Māsai

Ja arī māsa ir liela saldummīle, tad karstā šokolāde ir fantastiska dāvanaiņa tavai māsai ar ko iepriecināt un sasirdīt sirdi.

Draugiem

Palutini arī savus draugus pirms Ziemassvētkiem ar ko foršu un mīļu. Kāpēc gan ne gardiem karstās šokolādes komplektiņiem?

Mīļotajam cilvēkam

Pirms svētkiem vari iepriecināt arī savu otro pusīti. Šī būs mīļa dāvana sievai vai vīram, puisim vai meitenei, kas iepriecinās un sniegs svētku noskaņu.

Kolēģiem

Tā kā šī nav pārak dārga dāvana, to vari uzdāvināt pirms svētkiem arī visiem saviem kolēģiem, lai darba vidē ieviestu draudzīgāku un patīkamāku noskaņu.