Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti

Izbrauciens ar kuģīti ir izlaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus labi atpūsties, izzināt pilsētu un labi pavadīt laiku ar draugiem vai mīļoto cilvēku. Šī ir lieliska dāvana absolventam izlaidumā, sievai dzimšanas dienā vai vecākiem kāzu jubilejā.

Izbrauciens ar kuģīti – bezrūpīga atpūta pie ūdens

Gada siltajā sezonā braucieni ar kuģīti ir palikuši īpaši populāri vairāku iemeslu dēļ. Tas ir lielisks atpūtas veids, kad siltu dienu pavadīt uz ūdens jautrā draugu lokā vai kopā ar ģimeni. Kuģīši pieņem braucējus dažādās vietās – gan Rīgas centrā, gan arī citviet Latvijā. Bieži vien šī atrakcija tiek izmantota kā lielisks veids iepazīt jaunu pilsētu.

Turklāt izbraucieni ar kuģīti parasti arī nav dārgi. Tiek piedāvāts konkrēts maršruts, kuru noteiktā laikā var baudīt. Lielāki kuģīši piedāvā arī iespēju iedzert kādu kokteili vai pasūtīt gardu uzkodu. Pilnīgi viss, kas nepieciešams īstam komfortam un labai atpūtai!

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Atpūta svaigā gaisā vienmēr ir laba dāvanas izvēle kādam, kas novērtē iespēju aizmukt prom no pilsētas troķšņa. Tomēr reizēm nemaz nav jābūt tālu prom no pilsētas, vien jāpamaina ikdienas perspektīve. Brauciens ar kuģīti ir izklaidējoša dāvana, kas ļaus labi pavadīt laiku arī pilsētas centrā, baudot ierastos skatus no ūdens.

Dāvanas sniegtā vērtība

Izbrauciens ar kuģīti

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Lieliska atpūta uz ūdens

Izbrauciens ar kuģīti dāvanas saņēmējam galvenokārt sniegs lielisku atpūtu uz ūdens. Iespēju vērot apkārtni, sajust vēju matos un baudīt pasakaino laiku. Dodoties jebkurā citā atpūtā uz ūdens, bieži vien pašam nākas papūlēties – airējot vai braucot ar ūdens motociklu. Taču izbraucienā ar kuģīti iespējams baudīt pilnvērtīgu atpūtu un vienkārši ļauties mirklim!

Labi pavadīts laiks ar draugiem

Izbrauciens ar kuģīti var būt arī romantiska dāvana, ko pasniegt savai otrajai pusītei. Tā ļaus baudīt lielisku atpūtu divatā un patiesi labi pavadīt laiku. Balstoties uz kuģīša lielumu, tas var izvērsties par aizraujošu un jautru izbraucienu arī ar draugiem vai visu ģimeni. 

Ikdienā ir svarīgi veltīt laiku, ko pavadīt kvalitatīvi kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Izbrauciens ar kuģīti ir vieta, kur iespējams arī sarīkot savu ballīti vai svinības kādā īpašā notikumā.

Pilsētas izzināšana un ekskursija

Bieži vien kuģīši tiek nodrošināti kā vel viens transporta veids, kas ļauj iepazīt pilsētu no vēl neredzētas perspektīves. Ir pilsētas, kuras grūti izstaigāt kājām. Gadījumā, ja pilsētai cauri iet upe, pastāv liela iespēja, ka vislabāk to apskatīt būs ar kuģīti kopā ar citiem tūristiem vai interesentiem.

Brauciens ar kuģīti var būt lielisks veids, kā izbaudīt ekskursiju un uzzināt ko jaunu, vienlaikus jūtoties brīvi un bez pūlēm.

Ko ņemt vērā

Izbrauciens ar kuģīti

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izbraucienam jāierēķina vismaz viena stunda

Braucieni ar kuģīšiem var būt dažādi – gan maršrutu, gan laika ziņā. Tomēr jāpiebilst, ka stundas brauciens ar kuģīti ir standarta laiks, kas var arī mainīties. Ir arī īpaši reisi, kas ilgst divas stundas un vairāk. Ar to ir arī jārēķinās.

Var būt nepieciešama iepriekšēja rezervācija

Lai arī daudzi kuģīši bieži vien stāv upes malā un laipni uzņem braucējus, īpašiem reisiem varētu būt nepieciešamība rezervēt braucienu jau laicīgi. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Absolventam

Pēc skoals pabeigšanas, absolventam noteikti gribēsies pabaudīt vēju matos un vienkārši brīvi uzelpot. Šāda dāvana ir ļoti jauks apsveikums izlaidumā!

Sievai

Vēloties sievai uzdāvināt romantisku dāvanu Valentīndienā vai dzimšanas dienā, izbrauciens ar kuģīti ar jaukām vakariņām brauciena laikā vai pēc tā, ir fatastiska doma.

Draudzenei

Kopīgs kuģīša izbrauciens ar draugiem ir lielisks vasaras piedzīvojums, kas noritēs lielā jautrībā!

Māsai vai brālim

Šī ir arī lieliska dāvana svētkos māsai vai brālim. Īpaši, ja viņiem jau ir pašiem sava ģimene ar bērniem –patiks gan lieliem, gan maziem.

Vecākiem

Šī ir lieliska dāvana svētkos vecākiem. Īpaši, ja abiem ir kāzu jubileja gada siltajos mēnešos.

Kur iegādāties

kuģītis

Vislabākais veids, ka iegādāties izbraucienu ar kuģīti, ir dāvanu kartes veidā. Viena lieliska izvēle Rīgas pilsētā ir Kuģītis Vecrīga.

Izbrauciens ar kuģīti Vecrīga

Kuģītis Vecrīga atpūtniekiem piedāvā: 1 – Rīgas panorāmas reisu – brauciena laikā gar pilsētas centru varēsiet aplūkot Prezidenta pili, Vecrīgu ar tās torņiem, kā arī Rīgas pasažieru ostu un TV torni Zaķusalā; 2 – Saulrietu reisu – kuģītis Vecrīga dodas braucienā līdz Jūras vārtiem, kur Baltijas jūra satiekas ar Daugavu, un saulrieta laikā paveras brīnišķīga ainava.