Bērnu elektroauto

Bērnu elektroauto

Bērnu elektroauto ir ekskluzīva dāvana bērniem, kas tiem ļaus pavadīt vairāk laika svaigā gaisā un vienlaicīgi arī iemācīties atbildību darot to jautrā veidā. Šī ir lieliska dāvana jebkuram bērnam – arī tavai mazajai māsai un brālim.

Gandrīz kā īsts auto tava bērna priekam

Bērnībā ikvienam no mums ir gribējies sajusties pieaugušākam kā patiesībā esam. Tas ir pavisam normāls pieaugšanas process. Tāpēc arī mūsdienās ir tik daudz rotaļlietas un veidi, kā sajusties lielākam. Meitenēm tās var būt rotaļu kosmētikas preces un skaistas drēbītes, savukārt puišiem tie var būt rotaļu policijas ieroči, mašīnas utt. 

Stilīga rotaļlieta, ko savā īpašumā noteikti vēlētos ikviens bērns, ir bērnu elektroauto. Tie ir paredzēti bērna braukāšanai pa drošām vietām – mājas pagalmu, parku utt. Protams, vecāku pavadībā. 

Interesantākais ir tas, ka šīs mašīnas ir veidotas gandrīz kā īstas. Modernākās patiesi arī izskatās pēc īstām mašīnām. Arī to funkcijas ir līdzīgas. Braukšanu visbiežāk var uzsākt vai pabeigt ar START un STOP pogām, šīm mašīnām ir sirēnas, LED gaismas, pagriezienu gaismas utt. Var mācīties stūrēt jau no pašas bērnības!

Ekskluzīva dāvana 

Īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas arī ekskluzīvas dāvanas. Kas tāds, ko jubilārs pats sev, iespējams, nepirktu cenas dēļ.

Tā kā šī dāvana ir paredzēta bērniem, ar to iespējams viņus īpaši palutināt. Piemēram, šī varētu būt ekskluzīva dāvana bērnam dzimšanas dienā vai varbūt pat par godu bērnu dārziņa uzsākšanai. Tā noteikti nav dāvana, ko katrs jebkad savā dzīvē ir saņēmis. Tā ir īpaša un paredzēta bērna palutināšanai īpašos notikumos.

Dāvanas sniegtā vērtība

Bērnu elektroauto

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jautri pavadīts laiks

Katram bērniņam noteikti ir gribējies sevi pēc iespējas ātrāk ieraudzīt pie mašīnas stūres, jo tas šķiet tik aizraujoši. Tad nu ar šādas dāvanas palīdzību tas ir pavisam iespējams. Bērns varēs baudīt vēju matos un kontroli pār mašīnīti. 

Tas būs lieliski pavadīts laiks ar vecākiem, kad sajusties nedaudz pārākam un izbaudīt ātrāku pārvietošanos. Šis ir labs veids, kā iemācīt bērnam būt patstāvīgākam.

Laiks svaigā gaisā

Visbiežāk braukšana ar šāda veida elektroauto notiek tieši ārtelpās. Ja vieta atļauj, to, protams, var darīt arī iekštelpās. Taču visjautrāk to būs darīt tieši ārā – kādā tukšā laukumā, parkā, sētā vai dārza pagalmā.

Šis ir labs veids, kā motivēt bērnu vairāk laika pavadīt ārtelpās. Visu laiku viņš arī nebraukāsies, noteikti arī izkāps ārā pastaigāties. Svaigs gaiss noteikti tiks krietni saelpots – saldākam miedziņam!

Atbildības mācīšana

Tā kā šie bērnu elektroauto ir gandrīz kā īstas mašīnas, tie spēs arī daudz ko bērnam iemācīt. Sākot no kontroles sajušanas un koordinācijas, līdz pat pagrieziena gaismām un ātruma kontrolēšanai. 

Parasti šīm mašīnām ir vien daži ātrumi, taču bērnam būs iespēja iemācīties starpību arī starp tiem. Šī ir laba bērna sagatavošana kādreizējai īstās mašīnās vadīšanai!

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par to, lai saņēmējam ir vieta dāvanai

Bērnu elektroauto var aizņemt visai daudz vietas. Tāpat tā būs vispiemērotākā dāvana bērnam, kam ir piekļuve plašākam pagalmam vai kādam parkam tuvumā. Pašā pilsētas centrā un mazā dzīvoklītī šāda dāvana diez vai būs labākais praktiskais risinājums.

Izvēlies dāvanu balstoties uz jubilāra vecumu

Jāņem vērā arī bērna vecums. Elektromašīnas tiek piedāvātas vairākos izmēros, taču izdevīgāk ir ņemt lielāku, nekā mazāku. Tad vismaz sliktākajā gadījumā bērns paaugsies un varēs braukāties. 

Kam piemērota šāda dāvana

Bērnu elektroauto

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Elektroauto ir jautra un oriģināla dāvana bērniem. Tā liks viņiem sajusties kā pieaugušajiem un labi pavadīt laiku ārā.

Brālim

Ja tev ir mazāks brālis, tad arī viņam noteikti patiktu šāda dāvana. It īpaši, ja brālim patīk mašīnas un par tām jau ir padziļinātāka interese.

Māsai

Arī māsai noteikti patiktu sajusties pieaugušākai un nesteidzīgi braukāties pa parku vai plašo mājas pagalmu. Šī ir tik forša dāvana bērnībā!

Kur iegādāties

Bērnu elektroauto games 4 you

Lieliskus bērnu elektroauto iespējams iegādāties spēļu interneta veikalā Games4You.lv.

Bērnu elektroauto no Games4You.lv interneta veikala

Veikalā Games4You.lv ir visai plaša izvēle ar bērnu elektroauto. Tur varēsi atrast gan AUDI, Range Rover un Mercedes, gan arī supermašīnas Lamborghini. Visas šajā rakstā izmantotās bildes ir ņemtas tieši no Games 4 You interneta veikala reālajiem piedāvājumiem. Cenas variē sākot aptuveni no 200 EUR.