Pārvietojama kubla noma

Pārvietojama kubla noma

Pārvietojama kubla noma ir relaksējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt atpūtu nekur tālu nebraucot. Tā ir lieliska dāvana visai ģimenei un saviem tuvākajiem cilvēkiem – piemēram, vecākiem un vīram.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Patīkama atpūta sava mājokļa dārzā

Mūsdienās ir dažādi atpūtas veidi, kā baudīt relaksāciju gan vienam pašam, gan arī kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Viens no veidiem, kā atpūsties, ir ar pārvietojamu kubla nomu. Tas ir ērtākais veids, kā atpūsties, jo pašam nekur tālu nav jādodas. Atpūta brauc pie tevis paša, gatava tikt uzstādīta tava mājokļa pagalmā vai dārzā.

Ir patīkami, ka atpūtu var baudīt kopā ar citiem cilvēkiem. Pats kubls nav pārlieku liels, taču tas ir lieliski paredzēts vairāku cilvēku sasēdināšanai. Romantiska atpūta kopā ar savu otro pusīti būs labākais veids, kā kubla nomu izbaudīt.

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību. Bieži vien mums pašiem aizmirstās par sevi piedomāt un veltīt pietiekami ilgu laiku pilnvērtīgai atpūtai.

Pārvietojama kubla noma sniedz gan relaksējošu atpūtu, gan arī ļauj, lai par visu tiktu padomāts bez tavas iesaistes. Kubla noma atbrauc līdz pat tavām mājām, tāpēc atliek vienīgi baudīt un relaksēties. Tā kā pārvietojama kubla noma noteikti ir relaksējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju atpūsties visa vakara gaitā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Pārvietojama kubla noma

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Relaksējoša atpūta

Vislielākā šādas dāvanas vērtība, protams, ir relaksējoša atpūta. Karstais ūdens sniegs patīkamu relaksāciju un ļaus atgūties no steigpilnā ikdienas skrējiena. Cik labi, ka mūsdienās vienīgais atpūtas veids nav došanās uz SPA centriem. Reizēm ir tik patīkami, ja SPA var atbraukt pie tevis paša. Par to arī kubla nomu uzskatām.

Veselības uzlabošana

Nav noslēpums, ka relaksācija mums visiem ikdienā nāk tikai un vienīgi par labu. Bieži vien ikdienā nemaz nepaspējam kārtīgi atvilkt elpu un pabūt pašam ar sevi, atpūšoties. Tāpēc ir patīkami ik pa laikam tikt palutinātam ar atpūtu. Pārvietojama kubla noma ir lielisks veids, kā pret jubilāru izrādīt rūpes.

Atpūšoties kublā, dāvanas saņēmējs varēs relaksēties un nomierināt spriedzi un saspringumu. Tiek apgalvots, ka atpūta siltā ūdenī spēj arī atvieglot hroniskas sāpes un atbrīvot muskuļus. Tapat jāpiemin, ka arī miegs pēc tik patīkamas atpūtas gandrīz vienmēr ir daudz dziļāks un vispārēji labāks.

Laiks kopā ar savējiem

Vēl viena papildus vērtība šādas dāvanas izbaudīšanai ir labi pavadītais laiks kopā ar savējiem. Protams, pārvietojama kubla noma ir arī vienatnē baudāma atpūta, ja saņēmējs tā vēlas. Tomēr vispatīkamāk ir atpūtu dalīt kopā ar citiem – tuvākajiem draugiem, ģimeni un savu otro pusīti.

Ko ņemt vērā

Pārvietojama kubla noma

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Kubla noma ir aktuāla visa gada garumā

Kubla nomu var pasūtīt gan vasarā, gan arī ziemā. Tā kā kublā esošā temperatūra ir visai silta, tad tas nodrošina arī eksotiskāku atpūtu pat aukstās un sniegotās ziemas dienās.

Parūpējies par to, ka saskaņo laiku ar jubilāru

Ja izvēlies pasūtīt kubla nomu pats, tad parūpējies par to, ka saskaņo to ar pašu jubilāru un viņa mājiniekiem. Lai arī šāda dāvana ir ļoti patīkama, ir svarīgi parūpēties par to, lai jubiolārs būtu gatavs tās pieņemšanai. 

Līdz ar to labāka dāvanas izvēle būtu dāvanu karte jeb kupons, kas šādu dāvanu piedāvās. Par to vairāk lasi raksta noslēgumā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Pārvietojama kubla noma ir lieliska dāvana ģimenei svētkos. Tiem, kam patīk baudīt atpūtu svaigā gaisā – dabā, varbūt pat savas mājas pagalmā. Tas būs aizraujošs veids, kā visiem kopā pavadīt laiku un atpūsties.

Pārim

Baudot romantisku atpūtu ar savu otro pusīti, pārvietojama kubla noma ir lieliska dāvana pārim. Tāpat tā var būt jauka dāvana arī savam mīļotajam cilvēkam – puisim vai meitenei. 

Vīram

Šī var būt arī forša dāvana vīram dzimšanas dienā vai kādos citos svētkos. To pat var apvienot ar pirts nomu un uzdāvināt vīram kārtīgu dārza ballīti ar draugiem un ģimeni. 

Vecākiem

Kubla noma uz diennakti varētu būt arī mīļa dāvana vecākiem. Ikdienas steigā aizmirstas par to, cik svarīga ir kvalitatīva kopā būšana. Šāda dāvana noteikti to vairotu un sniegtu vienīgi pozitīvas emocijas.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Kubla noma no Atpūta Ludzā

atpūta ludzā kubla noma

Uzņēmums Atpūta Ludzā piedāvā izbaudīt relaksāciju karstā kublā, kas, kā ir redzams attēlā, ir aprīkots arī ar LED gaismām. Šo kublu ir iespējams iznomāt uz diennakti, nesteidzīgi baudot atpūtu un relaksāciju kopā ar draugiem, ģimeni vai mīļoto cilvēku.

Šo dāvanu var sniegt arī davanu kartes formātā. Pārvietojama kubla noma tiek piedāvāta kā atpūtas iespēja, ko uzdāvināt ar FromMe.lv uzņēmuma dāvanu karti. Saņēmējs pats varēs rezervēt vēlamo datumu un baudīt atpūtu pēc savas patikas.

Lai izdodas iepriecināt ar skaistu un mierpilnu atpūtu!