Glāžu komplekts

glāžu komplekts

Glāžu komplekts ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs stilīgus virtuves traukus, kā arī iedvesmos sarīkot lielisku kokteiļu ballīti. Šī ir piemērota dāvana ģimenei, jaunam pārim, mammai, kā arī draugam vai draudzenei sāls maizē.

Skaistu glāžu komplekts

Katrs iekārto savu mājokli pēc paša vēlmēm, taču sākotnēji to visu izdarīt ir grūti. Īpaši, ja tikko ir uzsākta patstāvīga dzīve savā mājoklī. Tad uzreiz ir tik daudzas lietas, ko nepieciešams sagādāt. Starp tām arī dažādi virtuves gadžeti un trauki – glāzes.

Vislabāk ir sagādāt vienotus glāžu komplektus, lai dāvanas saņēmējam veidojas laba kolekcija ar vienādiem traukiem. Dažiem, protams, patīk kolekcionēt dažādas glāzes – dažādu lielumu, krāsu un pat stilu. Tā jebkurā gadījumā ir lieliska dāvana svētkos, jo tā noteikti noderēs!

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ikdienas trauki regulāri tiek izmantoti, tāpēc kvalitatīvu un skaistu glāžu komplekts ir praktiska dāvana, kas vienmēr tiks izmantota. Visbiežāk jau skaistas vīna, šampanieša un kokteiļu glāzes tiek celtas galdā, kad sanāk ciemiņi. Tad arī var atrādīt savus skaistos trauku komplektus un personīgo gaumi.

Dāvanas sniegtā vērtība

Glāžu komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaists virtuves trauku papildinājums

Dāvanas galvenā vērtība ir pašas glāzes. Dāvanas saņēmējam tiks pasniegts skaistu glāžu komplekts, ko likt galdā un ikdienā izmantot. Katram gan ir savas vērtības un uzskati par to, kādas glāzes paredzētas kādam notikumam.

Iespējams, jubilāram jau ir glāzes ikdienai, taču gribētos vēl kādas smalkas glāzes priekš jaungada svinībām vai kādam citam pasākumam.

Iemesls saaicināt ciemiņus uz kokteiļu vakaru

Jaunas glāzes ir iemesls saaicināt uz savu mājokli ciemiņus uz kādu gardu kokteiļu vakaru. Tā pat var būt meistarklase, kuras laikā sagādāt dažadus sīrupus un dzērienus, un eksperimentēt ar kokteiļiem. Jauni trauki bieži vien sniedz lielisku iedvesmu – īpaši tiem, kam patīk darboties virtuvē un veidot jaunus šedevrus, gan ēdienus, gan dzērienus. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Nevienam nevajag daudz vienādas glāzes

Glāzes ir dāvana, kas ir rūpīgi jāizvērtē. Tā ir lieta, kurai bieži vien ir jāatvēl daudz vietas, tāpēc nevajadzētu izvēlēties glāzes, kas jubilāram jau vistacamāk ir mājās virtuves plauktā.

Ņem vērā jubilāra gaumi

Katram ir īpaša gaume, kad runa ir par sava mājokļa iekārtošanu. Īpaši tad, ja jubilāram patīk gatavot un daudz laika pavadīt virtuvē, tad noteikti arī traukiem ir liela nozīme. Uzdāvini stilīgas glāzes, kas būs piemērotas tieši dāvanas saņēmējam. 

Kam piemērota

Glāžu komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Glāžu komplekts ir laba dāvanas ideja, ko var pasniegt ģimenei svētkos. Īpaši tad, ja tava vai tev tuva ģimene ir atradusi jaunu mājokli.

Pārim

Tieši tā paša iemesla dēļ glāzes ir arī laba dāvanas ideja pārim. Kad tiek mainīts mājoklis, bieži vien nepieciešams sapirkt daudz lietas vienlaicīgi. Tad ir labi saņemt palīdzību no citiem noderīgu dāvanu formātā.

Vīrietim

Glāžu komplekts ir pietiekami praktiska dāvana, kas noderēs jebkuram vīrietim mājās. 

Sievietei

Arī sievietei labs un stilīgs glāžu komplekts vienmēr noderēs. Īpaši, ja tās būs oriģinālas glāzes, kas piemērotas sievietes mīļākajiem kokteiļiem.

Mammai

Mammai, kā nevienam citam, noteikti ir daudz virtuves piederumu un trauku. Tomēr glāzes mēdz plīst (uz laimi) un komplekti mēdz izjukt. Tad ir labi uzdāvināt vietā jaunu, vēl skaistāku!

Draugiem

Šāda dāvana var būt piemērota arī draugiem – gan draudzenei, gan draugam, kas tikko ievācies savā pirmā dzīvoklī.

Kur iegādāties

Glāžu komplekts

Zemāk dažas vietas, kur iegādāties lieliskas glāzes.

IKEA glāzes par labu cenu

Lielajā veikalā IKEA iespējams iegādāties gan glāžu komplektus, gan arī glāzes atsevišķi. Tur var atrast arī stilīgas martini un margaritu glāzes.

Alus glāžu komplekts no ALANDEKO

Veikalā ALANDEKO iespējams iegādāties stilīgu glāžu komplektu, kas paredzēts alus baudīšanai. Īstenam alus mīlim šis būs tieši laikā!