Garda tēja siltiem vakariem

tēja

Garda tēja ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus baudīt omulīgu atmosfēru un vienlaikus arī uzlabos jubilāra veselību. Tā ir dāvana, ko var pasniegt savai mīļajai mammai vai draudzenei, kā arī lietišķās situācijās skolotājai vai kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Iemīļots dzēriens jau gadu tūkstošiem

Tēja ir viens no populārākajiem dzērieniem jau gadu simtiem un iespējams pat tūkstošiem. Tā savu atzinību ir saglabājusi arī šodien, līdz ar ko tēja ir lieliska dāvana svētkos īsteniem šī dzēriena cienītājiem.

Tēja var simbolizēt rūpes par veselību, kā arī kalpot par vienkārši praktisku dāvanu. Katram tējas dzeršana asociējas ar ko citu. Kādam tas ir iemesls sasaukt ciemos viesus un sarīkot kārtīgu tējas dzeršanu ar kūkām un pašceptiem gardumiem. Savukārt kādam citam tējas dzeršana var būt meditatīvs process, ko labprāt izbaudīt vienam pašam ar savām domām.

Jebkurā gadījumā, ja tā tiek pareizi izvēlēta un skaisti noformēta, tēja var būt lieliska dāvana svētkos saviem mīļajiem.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ja dāvanas saņēmējs ir liels tējas cienītājs, tad šī praktiskā dāvana noteikti tiks augstu vērtēta. Īpaši, ja tu izvēlēsies kādu tējas veidu, kas nav pavisam viegli pieejams. Vai arī, ja pārsteigsi jubilāru ar jaunu un vēl neizbaudītu garšu. Praktiskai dāvanai nav jābūt garlaicīgai – tā joprojām var pārsteigt un pamatīgi iepriecināt.

Dāvanas sniegtā vērtība

tēja

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Omulīga sajūta vēsā vakarā

Tējas galvenā vērtība ir sasildīt vēsos vakaros un piešķirt tiem omulīgu sajūtu. Tēja īpaši piestāv Ziemassvētkiem, kad gribās būt kopā ar savējiem un malkot siltu dzērienu pēc garām darba dienām.

Veselības uzlabojums

Nesenā pētījumā tika noskaidrots, ka tējā slēpjas vairāk kā 22 tūkstoši dažādu veselību uzlabojošu vielu. To starpā ir dažādi vitamīni, minerālvielas un antioksidanti. Līdz ar to, dāvinot tēju, tu uzdāvini arī labu veselību un rūpes par to.

Šī dāvanas vērtība īpaši tiks novērtēta, ja to pasniegsi ar novēlējumu jubilāram justies vēl labāk kā iepriekš. Dāvanas, kas tiek dāvātas ar rūpēm par veselību, vienmēr ir daudz patīkamāk saņemt. Tās liek justies īpaši mīlētam.

Veids, kā restartēties

Dažiem cilvēkiem tēja var kalpot kā meditatīvs rīks ikdienas steigā. Tas neilgais brīdi, kas tiek pavadīts malkojot tēju, var kādam būt izšķiroša labsajūtas dienas deva. Tā var būt kā meditācija un veids, kā atbrīvoties no noguruma.

Līdz ar to, iespējams, tu kādam uzdāvini ne tikai parastu tēju, bet arī veidu, kā restartēties.

Laiks kopā ar mīļajiem

Un citiem tējas dzeršana var asociēties ar kārtīgu ciemiņu būšanu. Cik labi ir saaicināt ciemos visus savējos un nodoties kārtīgai tējas malkošanai. Tas var ļaut pavadīt kopīgu laiku ar saviem tuviniekiem un draugiem.

Ko ņemt vērā

tēja

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārzini saņēmēja iecienītākās tējas

Ir labi zināt, no kā dāvanas izvēlē noteikti vajadzētu izvairīties. Pat, ja tas ir tik vienkāršs nodalījums, kā starp zaļo un melno tēju. Iespējams, jubilārs stingri pieturas pie viena tējas veida, izvairoties no otra. Ir labi to zināt jau laikus.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Nereti tējas jau mēdz būt iepakotas skaistos iesaiņojumos, kas paredzēti kā dāvanas. Īpaši, ja meklēsi kādu interesantu tējas veidu īstenā tējas veikaliņā. Tomēr praktisko dāvanu pasniegšanā iesaiņojumam vienmēr ir liela loma, tāpēc par to vērts īpaši piedomāt.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Savai mīļajai mammai var uzdāvināt gardu tēju, kas vēl nav mēģināta. Šāda dāvana īpaši piestāv Ziemassvētkiem, kad tējas dzeršana ir aktuāls veids, kā sasildīties.

Draudzenei

Arī draudzenei, kurai garšo tēja, varētu uzdāvināt kādu skaisti iesaiņotu tējas komplektu. Noteikti zināsi viņas iecienītāko tējas garšu, līdz ar ko arī dāvanas izvēle būs izdevusies.

Skolotājai

Glīti iesaiņota tēja varētu būt arī laba dāvana skolotājai no visas klases. Tā ir lietišķa dāvana, kas varētu būt ļoti jauks apsveikums Skolotāju dienā vai īpašos skolotājas svētkos.

Kolēģim

Ar kolēģiem pavadām daudz laika kopā, tāpēc noteikti jau zinām, kuri ir tējas un kuri kafijas cienītāji. Tā kā tēja var būt ļoti piemērota lietišķā dāvana, to var dāvināt arī saviem tējas cienītajiem kolēģiem svētkos.

Kur pirkt dāvanu

tēja

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Es Mīlu Kafiju zīmola veikaliņā

Pašmāju zīmols Es Mīlu Kafiju ir gan reāli veikaliņi Rīgā, gan arī plašs interneta veikals, kur iespējams iegādāties visdažādākās tējas sadaļā Tēja. Tur atradīsi gan dažādus zīmolus, ko izmēģināt, gan arī dažādas garšas.