Dzērienu atdzesēšanas kubiņi

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi ir praktiska dāvana un lieliska ledus alternatīva, kas spēj saglabāt dzēriena oriģinālo garšu un kalpo par dabai draudzīgu risinājumu. Šī ir dāvana, kas piemēŗota ikvienam dzērienu cienītājam – vīrietim, vīram, priekšniekam, kolēģim un draugam.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Metāla kubiņi ledus vietā

Vispatīkamāk ir baudīt dzērienu labi atdzesētu un patīkami vēsu. Ja tādas iespējas laicīgi atdzesēt dzērienu nav, tad mums visiem ir labi zināms veids, kā to panākt – pievienot dzērienam ledus gabalus. Taču tie mēdz izkust par ātru, nepatīkami atšķaidot dzēriena garšu. Tehnoloģijas attīstās un parādās ar vien jaunas inovācijas. Viena no tām ir dzērienu atdzesēšanas kubiņi.

Tie visbiežāk tiek ražoti no metāla vai ziepjakmens. Abi šie materiāli lieliski uztur temperatūru un ilglaicīgi notur to nemainīgu. Arī šos kubiņus ir nepieciešams turēt saldētavā. Kad rodas nepieciešamība tos izmantot, atliek vien ievietot kubiņus glāzē un pievienot tai dzērienu.

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi ir ērti lietojami, turklāt tie arī izskatās visai eleganti. Tas noteikti ir lielisks risinājums kokteiļu ballītei. Ja tu meklē noderīgu dāvanu kokteiļu cienītājam, šī varētu būt forša dāvanas izvēle.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ledus bez šaubām ir efektīvs, taču tam ir vairāk negatīvas īpašības, ja to salīdzina ar dzērienu atdzesēšanas kubiņiem. Tie ir praktiska dāvana, kas noderēs ikvienam. Turklāt nav jāuztraucas par to, ka mājās var nebūt ledus. Šie kubiņi nekad nebeidzas un tie kalpos labi daudzu jo daudzu gadu garumā. Par vēl citām to pozitīvajām īpašībām vairāk raksta turpinājumā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Ledus alternatīva

Galvenā dzērienu atdzesēšanas kubiņu vērtība ir aizvietot ledu, parūpējoties par lielisku alternatīvas nodrošināšanu. Kā jau minējām iepriekš, dzesēšanas kubiņi ir daudz efektīvāki par ledu. Tie būs ērtāk lietojami, turklāt nevajadzēs regulāri iegādāties vai pašam sasaldēt ledu jau laicīgi.

Dzēriena atdzesēšanas kubiņi vienmēr gaidīs savu uznācienu ledusskapja saldētavā. Tie arī neaizņem diži vairāk vietas par ledus gabaliem. To gan var izvēlēties pēc patikas. Galu galā arī ledus gabali var būt gan smalki, gan arī pa visu kokteiļa glāzi. Ar dzesēšanas kubiņiem ir līdzīgi.

Saglabā dzēriena garšu

Dzesēšanas kubiņi lieliski saglabā dzēriena garšu, jo tie paši nekūst un nekādu papildus garšu dzērienam nepievieno. Ledus pavisam dabiski kūst un līdz ar to dzēriens lēnām tiek atšķaidīts ar ūdeni, ja vien tas netiek iztukšots ļoti ātri.

Tie, kas vakara gaitā spēj izdzert vairākus kokteiļus, iespējams, arī labi paspēj savas glāzes saturu izdzert pirms ledus ir iejaucies garšā. Taču tiem, kas vakara gaitā lēni izbauda vienu vai divus dzērienus, dzesēšanas kubiņi piestāvēs vairāk, nekā vienmēr kūstošie ledus gabaliņi.

Dabai draudzīgs risinājums

Dzērienu dzesēšanas kubiņi ir dabai draudzīgāka alternatīva, ko ikdienā izmantot. Ilgtspējīgās preces paliek ar vien populārākas, jo mēs katrs sākam aizdomāties par veidiem, kā ikdienā samazināt resursu lieku iztērēšanu.

Arī ūdens ir vērtīgs resurss. Ja tā saldēšanu atkal un atkal var aizvietot ar dzesēšanas kubiņiem, neredzam iemeslu to nedarīt. Par šo vērtību īpaši priecāsies jubilārs, kam ir svarīgi pēc sevis atstāt ar vien mazāku nospiedumu uz mūsu planētas.

Elegants izskats

Turklāt papildus jau minētajām dāvanas pozitīvajām vērtībām, dzesēšanas kubiņi izskatās patiesi eleganti un stilīgi. Tas ir gadžets, kas vēl nav gluži katram mājās, līdz ar to viesiem tas būs kas unikāls. 

Ko ņemt vērā

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies labas kvalitātes dāvanu

Esi drošs par dāvanas kvalitāti. Labākais veids, kā par to parūpēties, ir izpētot kubiņu materiālu. Visbiežāk tie būs no jau iepriekš minētā ziepjakmens, taču vienlīdz labas alternatīvas būs arī metāls. Piemēram, nerūsējošais tērauds gan izskatās, gan arī kalpo labi.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Katras dāvanas iesaiņojums ir tik pat svarīgs par to, kas slēpjas iekšā iesaiņojumā. Mums visiem patīk saņemt dāvanu un novērtēt to arī vizuāli.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Tētim

Ja tavam tētim patīk baudīt labi atdzesētu viskiju vai kādu citu dzērienu, iepriecini viņu ar inovatīvo ledus gabalu aizvietotāju. Iespējams, viņš novērtēs šādu jaunatklājumu un lietos to regulāri.

Vīrietim

Dzesēšanas kubiņi ir lieliska dāvana vīrietim, kas izbauda labi atdzesētus dzērienus. Tā ir dāvana, kas būs piemērota arī tavam draugam, vīram vai mīļotajam puisim. Ikviens, kas reizēm grib izbaudīt labu dzērienu, priecāsies to izdarīt ar elegantiem atdzesēšanas kubiņiem.

Kolēģim

Šī varētu būt arī laba dāvana kolēģim svētkos. Ar saviem darba vides biedriem pavadām kopā lielāko daļu ikdienas, tāpēc mēdzam arī kļūt par draugiem. Līdz ar to noteikti arī zināsi, vai viņam šāds gadžets noderētu vai nē.

Priekšniekam

Ja esi drošs par to, ka arī tavs priekšnieks reizēm ar prieku malko kādu stiprāku dzērienu, tad arī priekšniekam piemērota dāvana varētu būt dzesēšanas kubiņi.

Kur pirkt dāvanu

Dzērienu atdzesēšanas kubiņi

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Alandeko viskija dzesēšanas akmeņi

Viens no stilīgākajiem interjera un mēbeļu veikaliem ir Alandeko veikalu ķēde. Viņu piedāvājumā nereti var atrast interesantus, stilīgus un noderīgus gadžetus ikdienai. Piedāvājumā ir arī dzesēšanas akmeņi. Par draudzīgu cenu iespējams saņemt 6 gabalus.