Gaisa kvalitātes monitors

Gaisa kvalitātes monitors

Gaisa kvalitātes monitors ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam atgādinās regulāri izvēdināt telpu un līdz ar to arī ilgtermiņā uzlabos veselību. Šī ir lieliska dāvana ikvienam, kuram vēlies uzdāvināt labu pašsajūtu darbā vai mājās – vecākiem, sievai vai vīram, kolēģim vai priekšniekam, absolventam.

Atgādinājums rūpēties par savu veselību

Musdienu cilvēks nereti aizraujas ar darāmo darbu kaudzi un, nemaz to nemanot, ļauj tai augt un augt. Esot mūžīgā ikdienas steigā, diemžēl var gadīties aizmirst par savas veselības un labsajūtas veicināšanu. Tik, cik svarīgi ir dienas laikā regulāri padzerties ūdeni, ir nozīmīgi arī atrasties pēc iespējas svaigākā gaisā.

Visoptimālākais veids, kā to panākt, protams, ir doties ārā. Kaut vai uz piemājas parku vai iziet riņķi ap kvartālu darba pārtraukuma laikā. Ja tādas iespējas nav, tad laba alternatīva var būt gaisa kvalitātes monitors.

Tas ir mūsdienīgs izgudrojums, kas kalpo par atgādinājumu parūpēties par savu veselību. Tas nosaka gaisa kvalitāti un pabrīdina, kad ir laiks esošo telpu pavēdināt. 

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Gaisa kvalitātes monitors ir lieliska dāvana, kas no tavas puses izrādīs rūpes pret jubilāru. Iespējams, ka šī dāvana nav tāda, ko jubilārs sagaidītu. Vairums cilvēku joprojām varbūt nemaz nezina, ka šādu ierīci iespējams iegādāties un kādam arī uzdāvināt. Viens ir skaidrs – tik līdz šāda dāvana tiek saņemta svētkos, tā noteikti ikdienā tiks izmantota. Un tad praktiskās dāvanas mērķis ir sasniegts.

Dāvanas sniegtā vērtība

Gaisa kvalitātes monitors
Šī raksta attēli ņemti no Gaisa Kvalitātes Monitora Maple CO2 sociālajiem tīkliem.

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

CO2 mērītājs telpā

Šīs dāvanas galvenā vērtība ir tās funkcija – mērīt CO2 daudzumu telpā. Jo lielāks ir CO2 apjoms, jo vairāk ir nepieciešama telpas vēdināšana.

Piemēram, katra (attēlā redzamā Maple) monitora iekšpusē ir lampiņa, gaismas caurule, viļņa garuma filtrs un infrasarkanais detektors. CO2 koncentrācija var mainīties atkarībā no apstākļiem telpā un kļavas lapas formas monitors vizuāli norāda uz CO2 līmeņa paaugstināšanos.

Rūpes par jubilāra veselību

CO2 gāze veidojas katrā telpā, kurā dzīvo cilvēki vai dzīvnieki. Ilgstoša uzturēšanās telpās ar paaugstinātu CO2 līmeni negatīvi ietekmē visus svarīgos orgānus un centrālo nervu sistēmu.

Uzdāvinot jubilāram gaisa kvalitātes monitoru, tu uzlabosi viņa veselību. Viņa ikdiena nu tiks pavadīta svaigā gaisā, kas var labvēlīgi ietekmēt arī garastāvokli, miega kvalitāti un ikdienas darbīgumu.

Imūnsistēmas uzlabošana

Regulāra telpas vēdināšana spēj arī uzlabot cilvēka imūnsistēmu. Tas vien pierāda to, cik šķietami nelieli faktori ikdienā patiesībā ir ļoti svarīgi. Nu jubilārs zinās, kas pienāk laiks savu telpu izvēdināt.

Paaugstinātā koncentrācijā CO2 gāze sāk nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka ķermeni. Ir pierādīts, ka pat 1500 miljondaļu (ppm) CO2 sasniegšana, kas nav augsta koncentrācija, divkāršo cilvēka uzņēmību pret nelabvēlīgiem faktoriem.

Veselīga ieraduma veidošana

Un visbeidzot – šāda dāvana ļaus jubilāram ieiet režīmā un jau drīz vien noskaidrot daudz vairāk par sava gaisa kvalitāti. Radīsies priekšstats par to, cik bieži dienas laikā ir nepieciešamība telpu vēdināt un kas to ietekmē.

Līdz ar to arī pavisam drīz veidosies veselīgs ieradums telpu izvēdināt, veltot tam savu laiku. Ja telpa tiek vēdināta ziemas laikā, tas var būt lielisks mirklis aiziet pēc glāzes ūdens un paņemt nelielu pārtraukumu no darbiem.

Ko ņemt vēra

Gaisa kvalitātes monitors
Šī raksta attēli ņemti no Gaisa Kvalitātes Monitora Maple CO2 sociālajiem tīkliem.

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Šī ir ekskluzīva dāvana

Gaisa kvalitātes monitors ir ne vien praktiska, bet arī ekskluzīva dāvana. Tā būtu laba dāvanas izvēle īpašos notikumos – vecāku gadadienā vai absolventam izlaidumā, piemēram.

Izvēlies monitoru ar veiksmīgu dizainu

Gaisa kavlitātes monitors atradīsies jubilāra telpā un redzeslokā katru dienu. Tāpēc ir jāpārliecinās par to, ka tas labi iederas telpas interjerā un priecē acis.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ja vēlies svētkos izrādīt īpašas rūpes pret vecākiem, tad gaisa kvalitātes monitors būs lieliska dāvanas izvēle, kas palīdzēs rūpēties par viņu veselību ikdienā.

Sievai

Ja vēlies uzlabot arī savas mīļotās sievietes ikdienas kvalitāti, gaisa kvalitātes monitors ir lielisks veids, kā sākt. Tas noteikti uzlabos sievas pašsajūtu un arī produktivitāti darbos.

Vīram

Arī vīram gaisa kvalitātes monitors noteikti palīdzētu koncentrēties un labāk veikt savus ikdienas darba pienākumus. Šis būs lielisks pārsteigums svētkos.

Absolventam

Gaisa kvalitātes monitors būtu lieliska dāvanas izvēle gan esošam studentam, gan arī absolventam. Svaigs gaiss uzlabo smadzeņu darbību, tādējādi stimulējot prātu un veicinot arī jaunas idejas.

Kolēģim

Īpašos svētkos šī ir arī piemērota un lietišķa dāvana saviem kolēģiem

Priekšniekam

Gaisa kvalitātes monitors ir lieliska dāvana arī priekšniekam, ko labi būtu pasniegt no visa kolektīva īpašos svētkos.

Kur iegādāties

Gaisa kvalitātes monitors
Šī raksta attēli ņemti no Gaisa Kvalitātes Monitora Maple CO2 sociālajiem tīkliem.

Meklējot gaisa kvalitātes monitoru, laba izvēle ir Maple CO2.

Maple CO2 gaisa kvalitātes monitors

Gaisa kvalitātes monitors Maple CO2 ir lieliska izvēle, kas apvieno gaumīgu dizainu ar veiksmīgu gaisa kvalitātes noteikšanu. Tam ir vairākas lieliskas priekšrocības – viegli uzstādīt; vienkārši gaisa kvalitātes rādījumi; tas izmanto NDIR infrasarkano CO2 gāzes sensoru, kā arī šim monitoram piemīt videi draudzīgs dizains un iepakojums.