Alus bundžas turētājs

Alus bundžas turētājs

Alus bundžas turētājs ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs ilgtspējīgu risinājumu un vienmēr patīkami aukstu aliņu. Tā ir laba dāvana ikvienam alus cienītājam – vīrietim, tētim, vīram vai draugam.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Ilgtspējīgs ikdienas risinājums alus cienītājiem

Mūsdienās ar vien populārākas paliek sarunas par dabas saudzēšanu un līdz ar to ilgtspējīgu risinājumu meklēšanu. Viens no veidiem, kā atvieglot gan dabas slogu, gan savu ikdienu, ir izvēloties ilgtspējīgas ūdens pudeles, metāla salmiņus u.c. rīkus. Viens no šādu ilgtspējīgu zīmolu produktiem ir arī alus bundžas turētājs jeb dzesētājs.

Tas ir neliels trauciņš, kas ir piemērots 03. L tilpuma bundžas turēšanai. Tā kā tas ir izgatavots no daudzreiz lietojamā materiāla – visbiežāk nerūsējošā tērauda vai alumīnija – tas var kalpot arī par dzēriena dzesētāju. Tā ir lieliska dāvana ikvienam alus cienītājam, kas izbaudītu auksta alus dzeršanu gan mājās, gan arī atpūšoties dabā.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Tiem, kuru iecienītākais alus tiek pārdots tieši skārdenēs jeb bundžās, varbūt nemaz nav vēl pašiem savs dzesētājs. Šis ir viens no ilgtspējīgajiem aksesuāriem, kas vēl ir salīdzinoši jauns un nesen parādījies. Tāpēc pastāv liela iespēja, ka ar šo dāvanu tu jubilāru patīkami pārsteigsi. Tā noteikti ir praktiska dāvana, kas ikdienā noderēs. Īpaši atpūšoties dabā karstā vasaras dienā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Alus bundžas turētājs

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Noderīga dāvana

Alus bundžas turētājs ir praktiska un noderīga dāvana, ko ikdienā varēs izmantot. Labs turētājs nodrošinās ar to, ka dzērienu būs daudz vienkāršāk novietot uz virsmas, kā arī saturēt rokās. Ja alus ir bijis ledusskapī, tad reizēm to turēt nav pārāk ērti aukstuma dēļ. Šāds īpašs turētājs no tā pasargās.

Šī būs īpaši laba dāvana tiem, kam vienmēr ir nepieciešama kārtība un kāds jaunieviests gadžets. Alus bundžas turētājs ir lieliska izvēle.

Dzēriena dzesēšanas funkcija

Vislabākā ir tieši dzēriena dzesēšanas funkcija, ko šī dāvana sniedz. Tā kā runājam par ilgtspējīgiem risinājumiem, tad iesakām izvēlēties alus bundžas turētāju no nerūsējošā tērauda. Tas ilgi kalpos un vēl pie tam uzturēt dzērienu patīkami vēsu daudzu stundu garumā.

Nevienam nepatīk dzert siltu alu vai jebkuru citu dzērienu, kura mērķis ir atvēsināt karstās vasaras dienās. Līdz ar to dzēriena baudīšana būs daudz patīkamāka, ja alus bundžas turētājs vienmēr parūpēsies par ilgstoši vēsu alu.

Patīkamāka atpūta

Līdz ar vēsu aliņu nāk arī patīkamāka atpūta. Tā kā alu ar ledus gabaliņiem neatvēsina, tad ir labi to ievietot ledusskapī pirms dzeršanas. Taču, ja tiek braukts atpūsties dabā, tad dzērieni visai ātri var palikt silti – arī to dzeršanas laikā.

Tāpēc labs alus turētājs, kas apvienos arī dzesēšanas funkciju, būs labs sabiedrotais arī karstās vasaras dienās dabā.

Ko ņemt vērā

Alus bundžas turētājs

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies ilgtspējīgu turētāju ar dzesēšanas funkciju

Alus bundžas turētājs ir daudz noderīgāks, ja tas vienlaikus spēj arī uzturēt dzērienu aukstu. Tā ir galvenā funkcija, ko meklēt konkrētajā produktā. 

Parūpējies par uzticama zīmola izvēli

Kā jau izvēloties jebkuru dāvanu, svarīga ir tās kvalitāte. Šajā gadījumā liela nozīme ir izvēlētajam zīmolam, kam ir jābūt uzticamam. 

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Alus bundžas turētājs ir lieliska dāvana vīrietim, kam garšo vēss aliņš. Nu viņam būs pašam savs bundžas dzesētājs.

Vīram

Tā var būt arī lieliska dāvana vīram svētkos. Praktiska un arī interesanta!

Tētim

Alus bundžas turētājs būs laba dāvana tētim, ja viņam garšo labi atdzesēts alus. Tas var būt arī jebkurš cits dzēriens, kas pasniegts skārdenē, tā kā šī dāvana būs noderīga abos gadījumos.

Draugiem

Savus draugus zinām vislabāk, tāpēc arī to dzērienu izvēle tev noteikti ir zināma. Alus cienītājam jeb laba dāvana draugam noteikti būs pašam savs alus skārdenes turētājs. 

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Specializētais ūdens pudeļu veikals UDENSPUDELE.LV

Alus bundžas turētājs thermos udenspudele.lv

Pašmāju zīmols UDENSPUDELE.LV piedāvā iegādāties visdažādākos ikdienas padzeršanās risinājumus. Viņu piedāvājumā ir ilgtspējīgas ūdens pudeles, termokrūzes, termosi, metāla salmiņi un arī bundžu turētāji. 

Piemēram, attēlā redzamais sudraba krāsas Thermos bundžas dzesētājs dzēriena temperatūru saglabās 12 stundas. Turētājs ir 0.33 L tilpumā, tas, protams, derēs jebkurai citai skārdenei – piemēram, limonādei.

Lai izdodas iepriecināt svētkos ar noderīgu un interesantu dāvanu!