Grupu treniņu abonements

grupu treniņi

Grupu treniņu abonements ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju izmēģināt vingrošanu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kas ikdienā vēlas būt aktīvāks – sievietei, draudzenei, vecākiem, māsai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Vingrot kopā

Ir aktivitātes, kuras veikt kopā ar citiem ir vienkāršāk. Daudziem tāpat ir ar vingrošanu, jo tieši ar citu sabiedroto palīdzību iespējams rast motivāciju un savstarpējo atbalstu. Vingrošana vienam pašam nereti var būt garlaicīga. Tiem, kam gribās ikdienā kustēties un sportot vairāk, grupu treniņu abonements ir piemērota dāvana.

Grupu treniņi nu jau tiek rīkoti visdažādākajās jomās. Ja agrāk grupu nodarbības tika piedāvātas galvenokārt dejošanā un jogā, tad nu jau ir arī dažādas vingrošanas grupas. Kopā var stiepties, veikt kardio treniņus, spēka vingrinājumus utt.

Sajūta, ka neesi viens pats un vingrojumos spēj balstīties uz citiem, ir lielisks veids, kā uzsākt aktīvi trenēties ikdienā.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Vingrošana ir katra paša veselības izvēle, taču tās uzlabošana var būt arī oriģināla dāvana no tuviniekiem. Ja esi dāvanas meklējumos kādam, kas vienmēr runā par aktīvas dzīves uzsākšanu, grupu treniņu abonements varētu būt lielisks iedrošinājums. Tā laikā izdosies saprast, kādi vingrojumi jubilāram patīk un uz ko vairāk gribās koncentrēties.

Dāvanas sniegtā vērtība

Grupu treniņu abonements

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Daļa no komandas

Tiem, kas ātri garlaikojas vingrot vienatnē, noteikti patiks iespēja izmēģināt treniņus grupās. Līdz ar to uzreiz nāk līdzi arī sajūta, ka tu esi daļa no komandas. Tas ir daudz interesantāk, kā vingrot vienam pašam. It īpaši tad, ja sākumā tas ir grūti un izaicinoši. Tādos gadījumos grupā esošie cilvēki kalpo par atbalsta plecu.

Vingrot grupās ir interesantāk arī tāpēc, ka galvenie treneri parasti parūpējas par lielisku pieredzi. Tiek nodrošināta pozitīva atmosfēra. Tie, kam nepatīk, ka visa uzmanība veltīta tieši viņiem, arī noteikti jutīsies ērtāk grupas apstākļos.

Iedvesma turpināt sasniegt vairāk

Piedaloties vingrošanā kopā ar citiem cilvēkiem, rodas arī iedvesma turpināt iesākto un veidot pašam savu progresu. Redzot un satiekot vienus un tos pašus cilvēkus, var rasties arī pozitīvas sajūtas, redzot kopā paveikto progresu.

Citu cilvēku līdzdalība vingrošanā ar tevi pašu rada arī atbildības sajūtu. Ja jau citi to var, tad arī es pats to varu. Tā ir veselīga salīdzināšana, kas treniņu laikā noved pie labākiem rezultātiem un sevis fiziskai uzlabošanai.

Motivācija nepadoties

Grupu treniņu abonements sniegs jubilāram arī atbildības sajūtu to godam izmantot un neizlaist ne dienas. Reizēm slinkums mēdz mūs pievarēt, īpaši tad, ja esam tikai pašā sākumā savai aktīvajai ikdienai. Taču abonements liks pieturēties pie savām veselīgajām izvēlēm un nepadoties pie pirmajām grūtībām.

Par to noteikti parūpēsies arī komandas biedri un treneris. Pēc regulāras piedalīšanās izveidosies arī veselīga rutīna, kuru negribēsies pārtraukt.

Jauni domubiedri

Vislabākais ir tas, ka grupu treniņu laikā var nākties arī satikt jaunus domubiedrus un, iespējams, pat jaunus draugus. Kopā vingrojot, jubilāram var izdoties arī nodibināt jaunus kontaktus vai vismaz sporta zāles draugus.

Ko ņemt vērā

Grupu treniņu abonements

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies jubilāram ērtāko lokāciju

Izvēloties šo dāvanu, parūpējies par to, la tiktu izvēlēta piemērotākā lokācija. Varbūt jubilāram jau ir iecienīta sporta zāle, kurā izmēģināt arī grupu nodarbības. Bet varbūt jubilārs vēl uz sporta zāli īsti nav gājis – tad paveic darbu viņa vietā, atrodi labu sporta zāli viņa mājokļa tuvumā ar labu grupu treniņu piedāvājumu.

Pārliecinies par laicīgu pierakstu treniņu programmai

Noskaidro, vai ir iespējams sarūpēt atsevišķu grupu treniņu abonementu konkrētajā sporta zālē, kas piemērota tavam jubilāram. Mūsu ieteikumus atradīsi raksta noslēdzošajā sadaļā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Grupu treniņu abonements ir laba dāvana sievietei, kas vēlas uzsākt došanos uz sporta zāli. Tas ir labs veids, kā uzsākt savu vingrošanas piedzīvojumu, lēnām kļūstot stiprākai un uzzinot, kādi vingrojumi viņai patīk vislabāk.

Draudzenei

Grupu treniņu vingrošana ir forša dāvana arī aktīvai draudzenei, kas vienmēr meklē veidus, kā atsvaidzināt savu ikdienu.

Vecākiem

Grupu treniņu abonements ir aizraujoša dāvana vecākiem, ja abi vēlas būt aktīvāki. Kāpēc gan to nedarīt kopā?

Māsai

Šī varētu būt arī lieliska dāvana māsai, ja zini, ka viņa vēlas vairāk laika pavadīt esot aktīva. Grupu treniņu abonements būs jauks iedrošinājums doties uz sporta zāli un ikdienā justies daudz labāk.

Kur pirkt dāvanu

kur pirkt Grupu treniņu abonements

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Grupu treniņi no VingroSev.lv fitnesa studijas

VingroSev.lv ir fitnesa studija, kas piedāvā dažādus veselību uzlabojošus pakalpojumus, to starpā arī grupu treniņus. Viņu piedāvātais grupu treniņu abonements sniedz saņēmējam izvēles iespēju starp diviem piedāvājumiem. 

Pirmā izvēle ir 8 reizes 1 mēneša laikā apmeklēt CrossTraining vai Vesela mugura (vakara grupa) nodarbības.

Otrā izvēle ir 8 reizes 2 mēnešu laikā apmeklēt nodarbības pēc izvēles: Apļa treniņu, Ārstniecisko vingrošanu, Fiziskās sagatavotības treniņu, CardioStrength, Pilates vai Vesela mugura (rīta grupa) nodarbības.

Lai izdodas iepriecināt jubilāru, uzlabojot veselību un pašsajūtu!