Ērts pufs atpūtai

Ērts pufs

Pufs ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs patīkamu atpūtu un stilīgu mājokļa interjea papildinājumu. Tā ir dāvana, kas piemērota visai ģimenei, bērniem, taviem vecākiem, kā arī pārim sāls maizē.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Sēžammaiss kā krēsla alternatīva

Mūsdienās jebkurai vēlmei mājokļa iekārtošanā ir milzu piedāvājums. Ikvienai mēbelei nu jau ir vairākas alternatīvas, ko mēs katrs varam izvēlēties pēc funkcionalitātes, ērtuma vai vizuālā izskata. Sēžammaisi jeb pufi ir viens no interesantākajiem piemēriem.

Daudziem mājoklī jau ir pašiem savs sēžammaiss, kas labi iederas interjerā un veiksmīgi spēj aizstāt kaut ko starp krēslu un dīvānu. Uz šiem pufiem iespējams sēdēt, lasīt, pavadīt laiku kopā ar ģimeni utt. Nu jau tā ir tik pat ierasta mēbele, kā krēsls vai dīvāns.

Vislabākais ir tas, ka pufs ieņem cilvēka formu, kas nozīmē, ka tas būs īpaši ērts ikvienam, kas uz tā apsēdīsies. Visbiežāk pufi ir pildīti ar putupolistirola granulām, kas parūpējas par šo ērtumu.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Sēžammaiss arīdzan ir praktiska dāvana, jo tā noteikti noderēs. Protams, vispirms ir jāpārliecinās par to, ka šāda dāvana labi iederēsies jubilāra mājoklī. Ja tas izdarīts, tad augstas kvalitātes pufs gadiem ilgi būs lielisks mājokļa papildinājums.

Dāvanas sniegtā vērtība

Ērts pufs

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Patīkama atpūta

Pufs ir lieliska dāvana un tā galvenā vērtība ir sniegt jubilāram atpūtu. Sēžammaisi ir ērti un pieejami ļoti dažādās formās, krāsās un dizainos vispārīgi. Piemēram, šīs sadaļas attēlā redzamais pufs ir ļoti oriģināls un tādus bieži nemaz nevar redzēt. 

Līdz ar to tavās rokās ir visas iespējas atrast stilīgu pufu, ar ko pārsteigt dāvanas saņēmēju. Ja mājoklī ir pietiekami daudz brīvas vietas, pufs ir veids, kā sniegt jaunu atpūtas lokāciju, kur sēdēt brīvajos mirkļos un lasīt.

Piemērots ikvienam

Tā kā pufa pildījums ļauj mainīt tā formu (visbiežāk), tad tas ir piemērots ikvienam. Nav nozīmes personas svaram un izmēram, jo pufs pielāgojas katra ķermenim. Tas nodrošina patīkamu sēdēšanu un atpūtu.

Ērti pārvietojams

Vislabākais ir tas, ka pufs, lai cik liels tas arī nebūtu, nav diez ko smags. Līdz ar to šādu sēžammaisu var bez problēmām pārvietot. Ja arī nav daudz vietas to regulāri iesaistīt viesistabas interjerā, to var izmantot, kad, piemēram, sanākuši ciemiņi un nav visus kur izsēdināt.

Tā ērtā pārvietošana būs noderīga arī pašam. Reizēm gribēsies pasēdēt tuvāk kamīnam, citreiz noķert labāko dienas gaismu, kur pie loga palasīt grāmatu. Vai varbūt pat iznest pufu uz balkona vai uz āra terases privātmājas pagalmā. Ērti ieritināties un paelpot svaigu gaisu. Visai universāls dizaina gadžets!

Stilīgs interjera papildinājums

Un visbeidzot – pufi ir stilīgi interjera papildinājumi. Mūsdienās tie ir pieejami visdažādākajās krāsās un izpildījumos. Atradīsi tos apaļās formās, trijstūra formās, košās un neitrālās krāsās, dažādos lielumos utt. Ikvienam mājoklim iespējams piemeklēt atbilstošāko!

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par labu kvalitāti

Izvēloties dāvināt mēbeles, jo pufu par tādu tik tiešām var uzskatīt, īpaša uzmanība ir jāpievērš kvalitātei. Ir svarīgi, lai tas kalpotu gadiem ilgi un būtu izturīgs. Ja dāvanas saņēmēji ir ģimene ar bērniem, varbūt jāatrod arī kāds viegli tīrāms materiāls pufam.

Painteresējies par dāvanas piemērotību jubilāra mājoklim

Tāpat šī nav gluži dāvana, kuru uzdāvināt no zila gaisa – nezinot jubilāra mājokļa situāciju. Iespējams, viņiem ir tieši pefekts istabas stūris, kas tā vien prasa pēc koša pufa. Taču var gadīties arī tā, ka mājoklis jau ir piepildīts ar visu nepieciešamo un pufs gluži vienkārši nav vietai piemērots.

Kam piemērota

Ērts pufs

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ērts pufs varētu būt forša dāvana, ko uzdāvināt saviem vecākiem svētkos. Ja viņi daudz laika pavada mājās, tad labas kvalitātes pufs varētu būt jauna vieta, kur lasīt grāmatu vai skatīties televizoru. Galvenais, lai pufs ir kvalitatīvs un pietiekoši liels.

Ģimenei

Tā ir vienlīdz laba dāvana visai ģimenei. Domājot par to, ko vislabāk uzdāvināt ģimenei, jādomā par to, ko varēs izmantot visi. Ērts un mīksts pufs ir viena no tām lietām, kas patiks visiem, ja arī no paša sākuma vajadzēs nedaudz pakauties par pufa vietu.

Pārim

Arī pārim šī varētu būt piemērota dāvana, ja abi dzīvo vienā mājoklī. Tā varētu pat būt forša dāvana tādos svētkos kā sāls maizē, kad pāris nesen ievācies jaunā mājoklī.

Brālim

Ja arī tavam brālim patīk oriģināli interjera dekori un ērta atpūta, tad trāpīsi mērķī ar kādu labas kvalitātes pufu.

Bērniem

Bērni visbiežāk ir tie, kam patīk interesantas vietas, kur sēdēt un gulēt. Dīvāna vietā tas nereti būs paklājs, pašu uzbūvēta mājiņa no matračiem un segām vai, varbūt, jaunais pufs. Tā ir forša dāvana bērniem, kas ar prieku tiks saņemta!

Kur pirkt dāvanu

Ērts pufs
Attēli ņemti no PuPuMaiss.lv FB konta.

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Pupu maiss 

Interneta veikals PupuMaiss.lv piedāvā iegādāties sēžammaisus karaliskai atpūtai. Viņu piedāvātie sēžammaisi ir pieejami ļoti dažādās krāsās un arī formās. Turklāt, lai dāvana būtu vēl īpašāka, vari izvēlēties pufu apdrukāt ar paša vēlējumu, piemēram.

Pufi Latvija

Vēl viens pašmāju uzņēmums, kas tirgo patiesi skaistus pufus ir Pufi Latvija. Viņu piedāvājumā ir gan lielāki sēžammaisi, gan arī mazajiem piemēroti piedāvājumi – piemēram, pufs ar zaķa austiņām.