Ar dziju darināts pleds

Ar dziju darināts pleds

Ar dziju darināts pleds ir paštaisīta dāvana, kas tās saņēmējam sniegs patīkamu siltumu, kā arī kalpos par oriģinālu interjera dekoru. Šī ir mīļa dāvana vecākiem Ziemassvētkos, tuvai draudzenei dzimšanas dienā un pārim sāls maizes pasākumā.

Ja vēlies atrast vietas, kur iegādāties dāvanas radīšanai nepieciešamo, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanai nepieciešamo.

Silts pleds ikdienai

Pleds ir tā dāvana, kas var būt noderīga arī tad, ja mājās jau ir viens vai divi. Katram mājiniekam laika gaitā izveidojas savs iemīļotais plediņš ar ko apsegties skatoties filmas uz dīvāna. Dāvana uzreiz kļūst daudz īpašāka mirklī, kad nolemjam to izveidot paša rokām. Ar dziju darināts pleds sniegs pavisam citu sajūtu, jo tiek nodota arī pozitīvā enerģija un pūles, ko davanā ieguldījis dāvinātājs.

Tā kā ir tik daudzi veidi, kā pašam darināt pledu, šo dāvanu var labi pielāgot konkrētam saņēmējam. Vari izvēlēties īpašu adīšanas vai pat tamborēšanas tehniku, jubilāra iecienītākās krāsas un varbūt par to kombinācijas. Līdz ar to dāvana iegūst arī personalizētu vērtību.

Paštaisīta dāvana

Pašdarināta dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā rada īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam. 

Ar dziju darināts pleds ir dāvana, kas prasīs pacietību un laiku, taču noteikti būs tā vērta. Dāvanas saņēmējs varēs ilgstoši to izmantot ikdienā, sildoties ar dzijas pledu vēsos ziemas vakaros, kad uz dīvāna tiks skatītas filmas un seriāli. Šī ir dāvana, kas sniedz ne tikai noderīgo, bet arī visu pozitīvo enerģiju un pūles, ko dāvinātājs šajā dāvanā ieliek.

Dāvanas sniegtā vērtība

Ar dziju darināts pleds

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dāvanā ieguldītais laiks un enerģija

Jebkura paštaisīta dāvana ir īpaša, jo tajā ir tikušas ieguldītas milzu pūles. It īpaši aktuāli tas būs ar pleda darināšanu, jo tas nudien aizņems vairāku stundu darbu. Tas ir jūtams arī šādu dāvanu saņemot. Uzreiz sākam domāt par to, ka šo pledu ir radījis kāds mums tuvs un mīļš cilvēks.

Pareizi taču saka – nav nozīmes dāvanas cenai, bet tās vērtībai. Jubilārs tiks pie jaukas dāvanas, kuras galvenā vērtība būs tāda, ka nevienam citam šādas dāvanas nebūs. Pāsa ar dziju darināts ples ir unikāla dāvana, kas pasaulē būs tikai viena tāda.

Siltums ikdienā

Pledam neapšaubāmi ir lieliskas praktiskas vērtības, kas noderēs jubilāram ikdienā. Ar dziju darināts pleds būs silts, īpaši, ja izvēlētā dzija būs no vilnas. Ar to varēs sasildīties aukstos ziemas vakaros, kā arī  ņemt līdzi savu pledu atpūtā pie dabas.

Tāpat tas būs noderīgs gadījumos, kad mājās pa nakti paliks viesi. Tad katra papildus sega un pleds mēdz noderēt.

Lielisks interjera papildinājums

Protams, jāpiemin arī pleda skaistums un tā jau iepriekš minētā unikalitāte. Vislabākā paštaisīto dāvanu vērtība ir spēja izcelties starp veikala precēm. Prasmīgi darinātāji spēj izveidot tik pat kvalitatīvas un skaistas preces, taču to siltums un mīlestība spēj nodot to, ko veikala preces nespēj.

Tā ir omulība un mīlestība, kas ieguldīta pleda darināšanā. Tas uzreiz kalpos par lielisku interjera papildinājumu, kas izcelsies uz citu lietu fona.

Personalizētas dāvanas iezīmes

Tā kā dāvanu varēsi veidot pats, tad izdosies arī to personalizēt. Jubilārs priecāsies vēl vairāk, ja saņemtā dāvana būs paredzēta tieši viņam. Piemēram, ja izvēlēsies viņa iecienītākās krāsas. Varbūt ieadīsi kādas skaistas pērlītes vai rakstu. Šādas detaļas dāvanu pilnveidos vēl vairāk, kas saņēmējam sniegs emocionālo pievienoto vērtību.

Ko ņemt vērā

Ar dziju darināts pleds

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies patīkamu un mīkstu dziju

Tā kā ar pledu jubilārs gribēs iegūt siltumu un patīkamas sajūtas vēsos vakaros, tad ir svarīgi, lai šo pledu arī gribētos izmantot. Parūpējies par to, lai pleds būtu no mīkstas un ādai patīkamas dzijas. Citādāk pasniegtā dāvana varēs kalpot vairāk kā interjera dekors, nevis sega.

Jo rupjāka dzija, jo mazāks darbs

Ir jārēķinās ar to, ka pleda adīšana aizņem noteiktu laika daudzumu. Ar vien biežāk redzam, ka populāri kļūst pavisam rupjās dzijas pledi. Ar tiem ir jāapietas daudz uzmanīgāk, taču to radīšana ievērojami atvieglo darba procesu. Jo rupjāka dzija, jo mazāk laika jāvelta pleda darināšanai.

Pārliecinies par labu pleda izmēru

Vēl viena lieta, ko ņemt vērā pleda darināšanā, ir tā izmērs. Tā kā pleda veidošana aizņems vairākas stundas darba, pusceļā var gribēties apstāties un sevi pārliecināt par to, ka pleda garums ir pietiekami labs. Jāpiebilst, ka visbiežāk, meklējot pledu, vēlamies lai tas ir vismaz 1.60m garumā. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Ar rupjo dziju darināts pleds ir lieliska dāvana, kas noderēs abiem vecākiem. Tā ir dāvana, kas parūpēsies par siltumu un labsajūtu gan mammai, gan tētim. Turklāt šī dāvana arī labi izskatīsies viņu mājoklī.

Draudzenei

Ja svētkos vēlies iepriecināt draugus ar paštaisītu dāvanu, tad paša ar rupjo dziju darināts pleds būs oriģināla ideja. Tā ir laba dāvana draudzenei vai tuvam draugam, kas novērtētu dāvanā ieguldītās pūles un mīlestību.

Māsai

Siltums un mīļums, ko ar paštaisītu segu var nodot, ir lieliska dāvana māsai svētkos. Tas būs kas vienlīdz noderīgs ikdienā, kā arī sirsnīgs un ar īpašu pievienoto vērtību.

Pārim

Ja tuvojas svētki, kad nepieciešams izvēlēties dāvanu pārim, tad pašdarināts pleds būs tieši laikā. Arī šajā gadījumā tā ir dāvana, ko vienlīdz varēs izmantot abi. Tā ir īpaši mīļa dāvana, ko pasniegt pārim viņu pirmajā sāls maizē.

Kur pirkt dāvanai nepieciešamo

Ar dziju darināts pleds

Parasti raksta pēdējā sadaļā ievietojam vietas, kur iegādāties konkrēto dāvanu. Tā kā šis raksts ir paštaisītas dāvanas ieteikums, tad šeit esam apkopojuši vietas, kur iespējams iegādāties dāvanas radīšanai nepieciešamās preces.

Pērļotava – viss rokdarbiem

Veikalā Pērļotava iespējams iegādāties visu nepieciešamo dažādiem rokdarbiem. Par spīti nosaukumam, te varēs atrast ne tikai dažādas pērlītes, bet arī adāmadatas, dziju, filca materiālus u.c. vērtīgus rokdarbu papildinājumus.

Rupjā dzija veikalā Cilpa

Interneta veikalā Cilpa iespējams iegādāties dažādus rupjās dzijas variantus. Piedāvājumā ir akrila dzija, alpakas dzija un daudzas citas, no kā izvēlēties sev vēlamo.