Dzejoļu krājums

dzejoļu krājums

Dzejoļu krājums ir iedvesmojoša dāvana, kas ne vien iedvesmos, bet arī uzlabos garastāvokli un papildinās jubilāra vārdu krājumu. Šī var būt gan romantiska dāvana sievai, iedvesmojoša dāvana absolventam vai lietišķa dāvana skolotājai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dzejoļu krājums – papildinājums esošajai kolekcijai

Tiem, kam patīk lasīt dzeju, jauns dzejoļu krājums ir lieliska dāvana svētkos. It īpaša tad, ja izvēlēsies dāvanas saņēmēja iecienītākos autorus. Dzejoļu krājums būs jauka dāvana arī tad, ja jubilārs raksta dzeju pats un labprāt iedvesmojas no citu šedevriem.

Izvēloties jubilāram piemērotu dzejoļu krājumu, dāvana būs pat ļoti izdevusies. Tā var būt romantiska dāvana otrajai pusītei vai, piemēram, lietišķa dāvana skolotājai. Ir tik daudz veidi, kam un kad šo dāvanu pasniegt!

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Dzejoļu krājums, balstoties uz izvēlēto grāmatu, var būt patiesi skaista dāvana. Gan tādu, ko izlasīt uzreiz, gan arī tādu, kam atšķirt jebkuru lappusi un atrast mirklim piemērotāko dzejas rindu. Tā ir iedvesmojoša dāvana, ko ir patīkami turēt savā mājoklī nepieciešamības pēc vai kādam brīvam brīdim ikdienas gaitās.

Dāvanas sniegtā vērtība

dzejoļu krājums

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Vārdu krājuma papildināšana

Jo vairāk mēs lasām, jo labāks ir mūsu vārdu krājums. Dzeja ir īpaša literatūras forma, kur bieži vien tiek izmantoti ikdienā netik bieži sastopami vārdi. Dzejas lasīšana ir kā mūžīga attīstība un augšana – gan prātam, gan dvēselei.

Iedvesma ikdienai un darbiem

Lasot citu cilvēku sarakstīto dzeju, tā ikdienā var ļoti iedvesmot. Īpaši, ja dāvanas saņēmējam pašam patīk rakstīt sacerējumus, dzejoļus, prozas, stāstus utt. Labākā iedvesma bieži vien tiek gūta no citiem māksliniekiem, šajā gadījumā, dzejniekiem. 

Garastāvokļa uzlabošanai

Dzeju lasīt ir vienkārši tādā gadījumā, ja tā nav savstarpēji saistīta. Tad dzejas krājums var būt dienas uzlabotājs. Atliek vien paņemt grāmatiņu un atvērt jebkuru atvērumu, izlasīt dzejoli un mēgināt to izprast. Bieži vien tas var iedvesmot, uzlabot garastāvokli un esošo dienu. Šī iemesla dēļ tiek veidotas arī īpašas prieka grāmatiņas, jo sliktās dienās cilvekiem patīk ticēt likumsakarībām un kāds saistošs dzejolis var patiesi uzlabot omu.

Ko ņemt vēra

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies skaistu dāvanas iesaiņojumu

Lai dāvana būu personiskāka, izvēlies jubilāram piemērotu dāvanas iesaiņojumu. Lai ir vēl jaukāk, vari uzrakstīt kartīti ar kādu novēlējumu vai paskaidrojumu, kāpēc izvēlējies tieši šo dzejoļu krājumu.

Padomā par dāvanas saņēmēja gaumi

Literatūra ir ļoti dažāda, tomēr katram ir sava gaume šajā jomā. Vieniem patīk Šekspīrs un Remarks, kamēr citiem labāk pie sirds iet modernās fantastikas grāmatas vai asprātīgā dzeja. Kādam, kam patīk lasīt piedzīvojumu grāmatas, iespējams, nepatiks dzejoļu krājums par filozofiskām tēmām.

Kam piemērota

dzejoļu krājums

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai

Ja tavai māsai patīk dzeja, tad jauns dzejoļu krājums kolekcijas papildinājumam ir laba svētku ideja!

Draudzenei

Sievietēm bieži vien patīk palasīt dzejoļus, īpasi romantiskas dzeju rindas, kas iedvesmo un liek pasmaidīt. Tā varētu būt forša dāvana labākajai draudzenei.

Mammai

Mammas vienmēr novērtē dāvanas, kas tiek pasniegtas no sirds. Tas viņām daudz nozīmē, tāpēc dzejas krājums varētu būt laba dāvana mammai svētkos.

Skolotājai

Lietišķa un vienlaikus mīļa dāvana skolotājai ir kāds pozitīvs un skaists dzejoļu krājums, kas viņai vienmēr atgādinās par savu klasi.

Absolventam

Ka izlaiduma dāvana absolventam lieliska ideja varētu būt iedvesmojošs dzejoļu krājums, kas iedvesmos veidot jaunus mērķus un atgādinās tos arī sasniegt grūtos brīžos.

Sievai

Šī ir romantiska dāvana, ko varētu pasniegt savai sievai – izvēloties mīlestības dzeju, šī būs izdevusies un skaista dāvana svētkos.

Kur pirkt dāvanu

dzejoļu krājums

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Jāņa Rozes grāmatnīcā

Dzeja ir literatūras veids, kas sastopams ikvienā grāmatnīcā. Iesakām aiziet uz savu tuvāko Jāņa Rozes grāmatnīcu vai apmeklēt viņu mājaslapas sadaļu Dzeja.

Lai sanāk iepriecināt jubilāru svētkos!