Universāla dāvanu karte

universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniedz plašu izvēles iespēju un ļauj atrast tieši sev vēlamo dāvanu no daudziem kvalitatīviem zīmoliem un uzņēmumiem. Šī ir lieliska dāvana vecākiem, savam mīļotajam cilvēkam un arī kolēģim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Universāla dāvanu karte – lielisks apsveikums svētkos

Universāla dāvanu karte ir tāda, kas tās saņēmējam sniedz plašas dāvanu kartes izmantošanas iespējas. Tā parasti pārstāv ļoti dažādas kategorijas, preces un piedāvājumus. Šī ir lieliska dāvana jebkuram, jo iespējams atrast kaut ko katra gaumei atbilstošu.

Tāpat šī ir droša dāvanas izvēle, jo dāvanas saņēmējs noteikti spēs atrast ko sev nepieciešamu, praktisku, kādu aizraujošu piedzīvojumu vai pat ceļojumu. Viss atkarīgs vien no summas, kāda universālajā dāvanu kartē tiek uzlikta.

Universāla dāvanu karte ir piemērota gadījumiem, kad trūkst pārliecības par jubilāra dāvanu vēlmēm. Piemērotas dāvanas atrašana mēdz sagādāt raizes, jo tomēr gribās atrast ko dāvanas saņēmējam vēlamu un noderīgu. Pateicoties universālām dāvanu kartēm, ir iespējams dāvanas saņēmējam pašam ļaut izvēlēties sev dāvanu un tādējādi noteikti nenošaut greizi.

Universāla dāvana 

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota plašam saņēmēju lokam, turklāt ar dažādām gaumēm un vēlmēm. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka universāla dāvana sniedz dāvanas saņēmējam plašas izvēles iespējas – pašam izvēlēties tieši sev vēlamo dāvanu, kuponu, piedāvājumu vai produktu. Tieši tas pats princips darbojas arī ar universālu dāvanu karti.

Universāla dāvana ir piemērota arī tādos gadījumos, kad jubilāram šķietami ir jau viss nepieciešamais un jēgpilnu dāvanu neizdodas atrast, jo bail nošaut greizi. 

Dāvanas sniegtā vērtība

razots latvija davanu karte

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Plaša izvēle

Universāla dāvanu karte ir lieliska dāvanas ideja galvenokārt tās plašo piedāvājumu dēļ. Dāvanas saņēmējs varēs pēc patikas izvēlēties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu dāvanu, turklāt to var izmantot pašam piemērotākajā laikā un datumā.

Universālo dāvanu karšu lielākā priekšrocība ir vienu viet apvienoti vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dažādus pakalpojumus. Tas ir kā uzdāvināt veselu lielveikalu, no kura dāvanas saņēmējs var sev izvēlēties skaistu un noderīgu dāvanu.

Noderīga dāvana

Šī neapšaubāmi ir arī noderīga un praktiska dāvana. Tās ilgais termiņš, kas parasti ir viens gads, ļaus dāvanas saņēmējam kārtīgi izpētīt piedāvājumus un izvēlēties sev noderīgāko.

Universāla dāvanu karte ir arī praktiska dāvana, jo tā noteikti tiks izmantota. Atliek vien izlemt, vai to izmantot savam hobijam, atpūtai, kādam interesantam piedzīvojumam, jaunu prasmju apgūšanai vai praktisku lietu iegādei.

Iespēja izvēlēties piemērotāko pašam

Visvairāk jau tiek novērtēta iespēja izvēlēties dāvanu sev pašam. Tas būs īpaši aktuāli tiem, kas ir ļoti specifiska gaume un neko lieku negribās saņemt. Universāla dāvanu karte ir veids, kā trāpīt tieši mērķī un nenošaut greizi ar dāvanas izvēli.

Ko ņemt vērā

fromme davanu kartes

Dāvinot universālu dāvanu karti, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlētais piedāvājums

Pirms izvēlēties universālu dāvanu karti, ieteicams rūpīgi apskatīt tās piedāvājumus. Vērts izvēleties tādu dāvanu karti, kura piedāvā pēc iespējas dažādākus pakalpojumus un zīmolus, lai pārliecinātos par to, ka dāvanas saņēmējam patiks piedāvātās izvēles iespējas. 

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Dāvanu kartes nereti mēdz radīt iespaidu, ka dāvana ir maza un bez īpašas personības. Veids, kā tai piešķirt kādu personisku vērtību, ir parūpēties par labu iesaiņojumu. Pievieno dāvanu kartei šokolādīti vai apsveikuma tekstu!

Kam piemērota šāda dāvana

Ir tādas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Vecāki parasti ir tie cilvēki, kuri patiešam neprasa daudz. Un līdz ar to reizēm ir grūti pašiem izdomāt, kas ir piemērota dāvana vecākiem. Ar universālu dāvanu karti viņi paši varētu izvēlēties sev nepieciešamo. Iespējams, tētim noderētu kas jauns viņa iemīļotam hobijam un mammai kāds jauns aksesuārs vai kaut kas sava mazdārziņa kopšanai. Izvēles ir plašas.

Mīļotajam cilvēkam

Universālās dāvanu kartēs noteikti ir iekļauti arī romantiskas atpūtas piedāvājumi, tāpēc tas būtu lielisks pārsteigums savam mīļotajam cilvēkam – sievai vai vīram svētkos.

Kolēģiem

Kolēģus ne vienmēr izdodas iepazīt ārpus profesionālās darba vides, tomēr satiekam viņus pietiekami bieži, lai svētkos gribētos apsveikt ar jauku dāvanu. Universāla dāvanu karte kolēģim ir piemērota tieši šādam gadījumam, jo nav jāpārzina kolēģa personīgās intereses, lai spētu trāpīt tieši mērķī ar dāvanas izvēli. 

Priekšniekam

Universāla dāvanu karte var būt arī labs apsveikums priekšniekam svētkos. Plašā izvēle ļaus nekļūdīties ar dāvanas izvēli un iepriecināt.

Kur pirkt dāvanu

universāla dāvanu karte
Universālā FromMe karte iesaiņojumā ar šokolādi

Zemāk esam atlasījuši lieliskas dāvanu kartes, kas var kalpot par piemērotu dāvanu plašam saņēmēju lokam.

Universālā FromMe karte

Lielisks universālās dāvanu kartes piemērs ir FromMe.lv dāvanu karte. FromMe karti var izmantot pie FromMe labākajiem sadarbības partneriem – vairāk kā 800 dažādiem piedāvājumiem.

Izvēloties dāvināt FromMe karti, iespējams atrast piemērotu dāvanu relaksējošai atpūtai, aktīvai atpūtai, skaistumam, sportam un hobijam, veselībai un labsajūtai, kā arī noderīgiem un praktiskiem pirkumiem. Tā ir izmantojama visā Latvijā.

Apvienotā dāvanu karte hobijam

Vel viena universāla dāvanas ideja ir apvienotā dāvanu karte hobijam. Tajā ietilpst dažādu hobiju veikali, tāpēc šī dāvana ir piemērota ļoti dažādu hobiju īpašniekiem.

Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties starp daudziem hobiju veikaliem un piedzīvojumiem. Piemēram, šī dāvanu karte būs piemērota tādiem hobija veidiem kā sportošana, rokdarbi, medīšana, makšķerēšana, moto sports, slēpošana vai snovošana un ne tikai.

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Tiem, kam mīlestība iet caur vēderu, noteikti patiks dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir universāla tāpēc, ka tev saņēmēja vietā nav jāizvēlas restorāns.

Šī dāvanu karte ir derīga vairākos restorānos Rīgā – piemēram, FERMA, B bārs restorāns, Vairāk Saules restorānos, Kozy Eats, Burzujs un citos. Ikviens gardēdis novērtēs iespēju baudīt vakariņas gaumīgā restorānā pēc izvēles.

Ražots Latvijā dāvanu karte

Vēl viena dāvanu karte, kas saņēmējam sniegs plašas izvēles iespējas, ir Ražots Latvijā dāvanu karte. Tā ir derīga vairāk kā 10 dažādos pašmāju uzņēmumos.

Starp tiem ir tādi uzņēmumi kā Cita Rota, Karma Sock, zīmols Latvietis, Nela Gems, TRUDE un citi. Šī dāvana ļaus iespriecināt jubilāru ar ko noderīgu ikdienai, kā arī izpalīdzēs pašmāju mazajiem uzņēmumiem. Divi vienā!

Lai izdodas iepriecināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *