Universāla dāvanu karte

universāla dāvanu karte

Universāla dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniedz plašu izvēles iespēju un ļauj atrast tieši sev vēlamo dāvanu no daudziem kvalitatīviem zīmoliem un uzņēmumiem. Šī ir lieliska dāvana vecākiem, savam mīļotajam cilvēkam un arī kolēģim.

Universāla dāvanu karte – lielisks apsveikums svētkos

Universāla dāvanu karte ir tāda, kas tās saņēmējam sniedz plašas dāvanu kartes izmantošanas iespējas. Tā parasti pārstāv ļoti dažādas kategorijas, preces un piedāvājumus. Šī ir lieliska dāvana jebkuram, jo iespējams atrast kaut ko katra gaumei atbilstošu.

Tāpat šī ir droša dāvanas izvēle, jo dāvanas saņēmējs noteikti spēs atrast ko sev nepieciešamu, praktisku, kādu aizraujošu piedzīvojumu vai pat ceļojumu. Viss atkarīgs vien no summas, kāda universālajā dāvanu kartē tiek uzlikta.

Universāla dāvanu karte ir piemērota gadījumiem, kad trūkst pārliecības par jubilāra dāvanu vēlmēm. Piemērotas dāvanas atrašana mēdz sagādāt raizes, jo tomēr gribās atrast ko dāvanas saņēmējam vēlamu un noderīgu. Pateicoties universālām dāvanu kartēm, ir iespējams dāvanas saņēmējam pašam ļaut izvēlēties sev dāvanu un tādējādi noteikti nenošaut greizi.

Viens piemērs ir FromMe.lv dāvanu karte. FromMe karte ir universāla dāvanu karte, ko var izmantot pie FromMe 40 labākajiem sadarbības partneriem – vairāk kā 800 dažādiem piedāvājumiem.. Katrs zīmols garantē izcilu kvalitāti un klientu apmierinātību ar sniegto servisu. Izvēloties dāvināt FromMe karti, iespējams atrast piemērotu dāvanu gan relaksējošai, gan aktīvai atpūtai, skaistumam, sportam un hobijam, veselībai un labsajūtai, kā arī noderīgiem un praktiskiem pirkumiem.

Universāla dāvana 

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota plašam saņēmēju lokam, turklāt ar dažādām gaumēm un vēlmēm. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka universāla dāvana sniedz dāvanas saņēmējam plašas izvēles iespējas – pašam izvēlēties tieši sev vēlamo dāvanu, kuponu, piedāvājumu vai produktu. Tieši tas pats princips darbojas arī ar universālu dāvanu karti.

Universāla dāvana ir piemērota arī tādos gadījumos, kad jubilāram šķietami ir jau viss nepieciešamais un jēgpilnu dāvanu neizdodas atrast, jo bail nošaut greizi. 

Dāvanas sniegtā vērtība

universāla dāvanu karte

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Plaša izvēle

Universāla dāvanu karte ir lieliska dāvanas ideja galvenokārt tās plašo piedāvājumu dēļ. Dāvanas saņēmējs varēs pēc patikas izvēlēties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu dāvanu, turklāt to var izmantot pašam piemērotākajā laikā un datumā. Universālo dāvanu karšu lielākā priekšrocība ir vienu viet apvienoti vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dažādus pakalpojumus. Tas ir kā uzdāvināt veselu lielveikalu, no kura dāvanas saņēmējs var sev izvēlēties skaistu un noderīgu dāvanu.

Noderīga dāvana

Šī neapšaubāmi ir arī noderīga un praktiska dāvana. Tās ilgais termiņš, kas parasti ir viens gads, ļaus dāvanas saņēmējam kārtīgi izpētīt piedāvājumus un izvēlēties sev noderīgāko. Universāla dāvanu karte ir arī praktiska dāvana, jo tā noteikti tiks izmantota. Atliek vien izlemt, vai to izmantot savam hobijam, atpūtai, kādam interesantam piedzīvojumam, jaunu prasmju apgūšanai vai praktisku lietu iegādei.

Ko ņemt vērā, dāvinot universālu dāvanu karti

Dāvinot universālu dāvanu karti, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlētais piedāvājums

Pirms izvēlēties universālu dāvanu karti, ieteicams rūpīgi apskatīt tās piedāvājumus. Vērts izvēleties tādu dāvanu karti, kura piedāvā pēc iespējas dažādākus pakalpojumus un zīmolus, lai pārliecinātos par to, ka dāvanas saņēmējam patiks piedāvātās izvēles iespējas. 

Kam piemērota šāda dāvana

universāla dāvanu karte

Ir tādas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Vecāki parasti ir tie cilvēki, kuri patiešam neprasa daudz. Un līdz ar to reizēm ir grūti pašiem izdomāt, kas ir piemērota dāvana vecākiem. Ar universālu dāvanu karti viņi paši varētu izvēlēties sev nepieciešamo. Iespējams, tētim noderētu kas jauns viņa iemīļotam hobijam un mammai kāds jauns aksesuārs vai kaut kas sava mazdārziņa kopšanai. Izvēles ir plašas.

Mīļotajam cilvēkam

Universālās dāvanu kartēs noteikti ir iekļauti arī romantiskas atpūtas piedāvājumi, tāpēc tas būtu lielisks pārsteigums savam mīļotajam cilvēkam.

Kolēģiem

Kolēģus ne vienmēr izdodas iepazīt ārpus profesionālās darba vides, tomēr satiekam viņus pietiekami bieži, lai svētkos gribētos apsveikt ar jauku dāvanu. Universāla dāvanu karte kolēģim ir piemērota tieši šādam gadījumam, jo nav jāpārzina kolēģa personīgās intereses, lai spētu trāpīt tieši mērķī ar dāvanas izvēli. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *