Romantisks gredzens

gredzens

Gredzens ir romantiska dāvana, kas tās saņēmējai sniegs ne tikai skaistu rotaslietu, bet arī īpašu pasniegšanas mirkli, ko atcerēties. Šī ir lieliska dāvana savai mīļotajai sievieteisievai vai meitenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Skaists gredzens īpašiem svētkiem

Gredzeni tiek valkāti jau gadu tūkstošiem ilgi. To simbolisms ir mūžam mainīgs – gredzeni spēj aizsargāt, apzīmēt saikni ar kādu tev tuvu cilvēku, norādīt uz statusu vai kalpot par stilīgu aksesuāru. Mūsdienās gredzeni ir kļuvuši par lielisku rotaslietu, ko iespējams mainīt kaut vai ik dienas.

Ja runājam par gredzenu kā dāvanu, tad tas noteikti tiks pasniegts kādam mums tuvam un mīļam cilvēkam īpasos svētkos. Sievietēm patīk pucēties, līdz ar ko rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Īpaši tad, ja tās tiek pasniegtas zīmīgos notikumos.

Gredzens visbiežāk tiek dāvināts, lai apzīmētu kādu īpašu saikni vai notikumu. Tas var būt piemērots gadadienās, kāzu jubilejās un, protams, kā saderināšanās simbols.

Romantiska dāvana

Romantiska dāvana ir tāda, kas visbiežāk tiek sagaidīta no saviem mīļotajiem cilvēkiem un tā izrāda rūpes un mīlestību. Tā ir dāvana, kas ļauj pavadīt kopā kvalitatīvu laiku patīkamā atmosfērā kopā ar savu mīļoto cilvēku.

Gredzena pasniegšanas mirklis noteikti ļaus piedzīvot romantisku mirkli abiem kopā, taču gredzena vērtība simbolizē vairāk par šo mirkli vien. Tā ir romantiska dāvana, ko sagaidām no savas otras pusītes. 

Dāvanas sniegtā vērtība

nela gems dāvana gredzens

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaista rotaslieta

Viena no dāvanas vērtībām būs pats par sevi redzamais – skaistais gredzens, kas tiks iegūt jubilāres kolekcijas papildināšanai. Glīts gredzens, ko valkāt katru dienu, spēj piešķirt rokām mirdzošu skaistumu. Tas ļauj arī sajusties par sevi pārliecinātākai.

Dažām sievietēm patīk gredzena sajūta, kas rodas to valkājot. Citām tas sniedz patīkamas atmiņas par dāvinātāju vai kādu īpašu notikumu. Jebkurā gadījumā tā ir skaista rotaslieta, kas ļaus mirdzēt spožāk un izskatīties skaistāk.

Īpašs notikums

Nereti gredzeni spēj simbolizēt kādu īpašu notikumu, kurā tie tiek izvēlēti par dāvināšanas vērtiem. Vistradicionālākais notikums ir saderināšanās, kas ir jauna dzīves posma sākums. Taču arī citos īpašos notikumos var izvēlēties savai mīļotajai sievietei uzdāvināt skaistu gredzenu.

Lai arī kāds šis notikums būtu, tas vienmēr tiks noglabāts šajā gredzenā. Katru reizi, kad saņēmēja gredzenu valkās, viņa atcerēsies par šo skaisto mirkli. Tas arī padara šo dāvanu daudz īpašāku.

Romantisks dāvanas pasniegšanas mirklis

Rotaslietu dāvināšanu vienmēr papildina ne tikai fiziskā dāvana, bet arī tās pasniegšanas mirklis. Tā kā rotaslietas parasti izvēlamies dāvināt tikai saviem īpašākajiem un tuvākajiem cilvēkiem, arī to dāvināšanas mirklis ir iespaidīgs.

Vērts padomāt par to, lai rotai būtu piemērots iesaiņojums un netraucēts mirklis, kad šādu dāvanu jubilārei pasniegt. Tā arī vienmēr būs daļa no atmiņas, kas saistīsies ar uzdāvināto gredzenu.

Ko ņemt vērā

romantisks gredzens dāvana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra gaumi

Rotaslietas izvēlēties ne vienmēr ir tas vienkāršākais uzdevums, jo ir labi jāpārzina saņēmēja gaume. Arī gredzena izvēlē tas ir svarīgi – kādai patīk sīki un smalki gredzeni, bet kādai citai varbūt ar lieliem un košiem akmeņiem.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Kā jau ar jebkuru dāvanu, tās iesaiņojums ir svarīga daļa. Dāvinot rotaslietas, par iesaiņojumu ir it īpaši jāpiedomā, jo dāvanu maisiņā rotu gluži neieliksi. Izvēloties gredzenu, iesakām to ievietot piemērota izmēra dāvanu kastītē. Izskatīsies eleganti un skaisti.

Izvēlies atbilstošu izmēru

Izvēloties gredzenu, ir svarīgi atcerēties, ka tie nāk dažādos izmēros. Visdrošākā izvēle šajā gadījumā būtu izvēlēties gredzenu ar regulējamu izmēru. Ja tas nav iespējams, tad var arī paņemt līdzi kādu jubilāres esošo gredzenu, ko salīdzināt.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Romantisks gredzens ir jauka dāvana sievietei dažādos svētkos un īpašos notikumos. Tas var kalpot par īstenu mīlestības apliecinājumu, kas tiks augstu novērtēts.

Mīļotajai meitenei

Meklējot piemērotāko dāvanu savai mīļotajai meitenei, gribās uzdāvināt ko skaistu un mīļu. Romantisks gredzens būs kas skaists un īpaši atbilstošs pirmajai gadadienai, piemēram.

Sievai

Ja arī tavai sievai patīk ar vien jauni veidi, kā sevi ikdienā izdaiļot, romantisks gredzens varētu būt tieši laikā. Sieva noteikti priecāsies par vēl vienu īpašu gredzenu, kas papildinās viņas kolekciju.

Kur pirkt dāvanu

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Burvīgi gredzeni no pašmāju rotu zīmola NelaGems.com

nela gems gredzens

Nela Gems ir pašmāju zīmols, kas rada skaistas un mirdzošas rotaslietas, to starpā ir arī apzeltīti Swarovski gredzeni. Tie ir veidoti no Swarovski kristāliem, ļaujot ikvienai sievietei mirdzēt priekā un spožumā. Augstāk redzamajā attēlā ir 3 paraugi ar burvīgajiem gredzeniem, ko Nela Gems piedāvā izgatavot. Pieejamas arī dažādas krāsas un kristālu toņi.

Lielisks piemērs ir šis Swarovski kristāla apzeltīts sudraba gredzens. Tas sastāv no trīs apaļiem kristāliem, kuru krāsu kombinācijas iespējams izvēlēties pašiem. Un, kas ir ne mazāk svarīgi – gredzena izmērs ir regulējams.

Mirdzoši gredzeni no interneta veikala 220.lv

Populārajā interneta veikalā 220.lv ir iespējams atrast visdažādākos aksesuārus un rotaslietas. Plašā klāstā tur atradīsi arī gredzenus. Piemēram, tur atrodami arī klasiski un grezni laulību gredzeni.

Lai izdodas iepriecināt jubilāri!