Cīņu figūru spēles

Cīņu figūru spēles

Cīņu figūru spēle ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju iejusties kādā workshop spēles tēlā un interesanti pavadīt laiku ar draugiem. Tā ir laba dāvana gan bērniem, gan arī vīrietimbrālim vai draugam svētkos.

Cīņu figūru spēles jeb workshop spēles

Septiņdesmito gadu vidū radās uzņēmums Workshop Games Group, kas ir kļuvis par atpazīstamāko workshop spēļu izplatītāju. Turlkojot šo spēļu veidu, nonācām pie nosaukuma cīnu figūru spēles. Šajā rakstā izmantosim abus nosaukumus.

Arī cīņu figūru spēles var tikt uzskatītas par galda spēlēm, tomēr tās no citām atšķiras ar savu īpašo specifiku. Šīs spēles sastāv no kartēm un miniatūru figūriņām, kur katram ir sava loma. Visbiežāk šīs figūriņas ir kāda amata pārstāvji, kas bija svarīgi kara laikā. 

Spēles tematika nereti ir saistīta ar kariem, karavīriem, cīniņiem un karošanu. Ja tradicionāli meitenes spēlē ar lellēm, tad puišiem patīk karavīriņu figūras. Tā nu šī ir kļuvusi par foršu dāvanas ideju, kas varētu patikt šīs spēles entuziastiem.

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Ja tavam jubilāram patīk spēles, kur katrai mazajai detaļai un tēlam ir savs uzdevums, tad šī varētu būt īstā dāvanas izvēle. Tā ļaus labi pavadīt laiku un procesā arī uzlabot dažas spējas. Par to, kādas vēl ir šīs dāvanas pozitīvās vērtības, lasi raksta nākošajā sadaļā. Šī noteikti ir izklaidējoša dāvana, kas jubilāram sniegs patīkamu aktivitāti.

Dāvanas sniegtā vērtība

Cīņu figūru spēles

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Interesanta nodarbe

Vispirms jāpiemin tas, ka cīņu figūru spēles ir ļoti interesantas. Ir tik daudz scenāriji, kā viena spēle varētu tikt izspēlēta. Visinteresantāk ir vadīties pēc spēles ražotāju norādēm, kur katrai figūriņai ir sava loma. Tad atliek vien sekot līdzi stāstam, kura izpēte pati par sevi jau ir vesels piedzīvojums.

Labi pavadīts laiks ar draugiem

Jebkādu spēļu spēlēšana vienmēr ir jautrāka, ja to spēlē ar saviem draugiem un līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Arī workshop spēles nav izņēmums. Palīdzīga un zinoša roka šajā spēlē noteikti nāk par labu.

Stāsta veidošanas spējas attīstīšana

Katrai spēlei ir jābūt stāstam, kas ved spēli uz priekšu. Cīņu figūru spēles veido lielus un reizēm arī sarežģītus stāstus. Tā ir šīs spēles galvenā burvība, kas parūpējas par to, lai nekad nav garlaicīgi. Tas noteikti arī palīdzēs jubilāram attīstīt viņa stāsta veidošanas spējas.

Iespēja iejusties tēlā

Spēlējot workshop spēles ir iespējams iejusties dažādos tēlos. To var darīt divējādi – paļauties uz ražotāju stāsta instrukcijām vai arī darīties pašam. 

Vienmēr var paļauties arī uz savu iztēli un darīt pa prātam sev pašam. Arī to šī spēle atļauj, rezultātā uzlabojot iztēli un ļaujot iejusties visdažādākajos spēles tēlos.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vecumam piemērota spēle

Workshop spēles ir diezgan sarežģītas, tāpēc ir svarīgi padomāt par jubilāra vecumu un spēles piemērotību.

Visu nepieciešamo aksesuāru iekļaušana

Workshop spēles jeb cīņu figūru spēles nav tādas, ko var nopirkt uz dullo ieejot veikalā. Ja gribi jubilāram sniegt vērtīgu dāvanu, tad tev ir jāzina, ka šāda spēle tiktu novērtēta. 

Varbūt ir īpaša spēle, ko viņš gribētu. Varbūt ir nepieciešami kādi aksesuāri – kārtis, īpašas figūriņas utt. Katra detaļa būs nozīmīga jubilāram un padarīs šo dāvanu par lielisku.

Kam piemērota šāda dāvana

Cīņu figūru spēles

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Cīņu figūru spēles ir lieliska dāvana vīrietim, kurš kolekcionē vai aktīvi spēlē workshop spēles kopā ar draugiem. Tā ir forša dāvana, kas ir visai ekskluzīva. Tāpēc tā tiks novērtēta vēl vairāk.

Brālim

Ja arī tavam brālim patīk workshop spēles, tad pārsteidz viņu ar kādu no iespaidīgākajiem spēļu komplektiem.

Draugam

Ja esi ievērojis interesi workshop spēlēs, tad arī tavam draugam šāda dāvana nozīmētu daudz. Tā ļautu viņam labi pavadīt laiku un priecāties par jaunu spēles papildinājumu.

Bērniem

Workshop spēles var būt arī piemērota dāvana bērniem, ja viņos manāma interese par šo spēļu veidu.

Kur iegādāties

games4you.lv workshop

Kvalitatīvus cīņu figūru komplektus un spēles iespējams iegādāties populārajā spēļu interneta veikalā Games4You.lv.

Cīņu figūru jeb workshop spēles no Games4You.lv

Games4You.lv ir populārs spēļu interneta veikals, kas piedāvā iegādāties dažādas galda spēles, dārza spēles, stratēģiskās spēles, ballīšu spēles un arī workshop spēles, ko esam iztulkojuši kā cīņu figūru spēles. Te iespējams iegādāties gan komplektus, gan arī atsevišķi figūriņas vai citus aksesuārus.