Brauciens ar kvadracikliem

brauciens ar kvadracikliem

Brauciens ar kvadracikliem ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus gūt jaunas emocijas, atpūsties dabā un pavadīt laiku kopā ar draugiem vai savu mīļoto cilvēku. Šī ir lieliska dāvana dzimšanas dienā aktīvam vīrietim un piedzīvojumu kāram pārim.

Aizraujošs brauciens ar kvadracikliem

Reizēm ikdienas darbi un pienākumi mēdz nogurdināt, īpaši, dzīvojot pilsētā. Tad arī gribās aizbraukt kaut kur dabā un vienkārši izvēdināt galvu. Brauciens ar kvadracikliem ir lieliska izvēle, kas ļaus gan kārtīgi iztrakoties, gan arī pabaudīt skaistus Latvijas dabas skatus.

Brauciens ar kvadraciklu ir aizraujošs piedzīvojums, kas ļauj aizmukt no ikdienas steigas un labi pavadīt laiku. Sajust ātrumu un ne par ko citu vairs nesatraukties. Tas ir piedāvājums, kas aktuāls visu cauru gadu, neskatoties uz gadalaikiem.

Izbraucieni ar kvadraciklu parasti norisinās mežos vai to tuvumā, īpaši izveidotā trasē. Trasēs palīdzēs kvalificēts instruktors, lai nodrošinātu vislabāko atmosfēru un dotu vērtīgus padomus baudāmākam braucienam. Dāvanas saņēmējam atliks vien baudīt skaisto piedzīvojumu un arī sava veida meditāciju.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus baudīt kādu aizraujošu piedzīvojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Ar vien aktuālākas paliek sajūtu dāvanas, jo kas var būt labāks par aizraujoša piedzīvojuma pasniegšanu kādam citam? Brauciens ar kvadracikliem ir oriģināla dāvana un lielisks veids, kā atpūsties un atbrīvoties no uzkrātā stresa un negatīvajām emocijām.

Dāvanas sniegtā vērtība

brauciens ar kvadracikliem

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jaunas emocijas

Brauciens ar kvadracikliem dāvanas saņēmējam ļaus sajust ātrumu un kontroli pār to. Tas ir jautrs un vienkāršs piedzīvojums, ko kontrolēt pašam. Un tomēr tas ir arī gana atbildīgs, lai nebūtu laika domāt par citām lietām, ikdienas raizēm un pienākumiem.

Braucieni ar kvadracikliem spēj cilvēku aizvest uz pavisam citu pasauli un sajusties mirklī, nedomājot ne par ko citu. Iespēja kārtīgi iztrakoties, izbraukāt meža ceļus un trases, atbrīvojoties no negatīvajām emocijām un uzkrātās spriedzes, noteikti būs vērtīga pieredze.

Atpūta brīvā dabā

Braucieni ar kvadracikliem notiek vietās, kur to radītais troksnis nevienam netraucē. Tās parasti ir nomaļākas vietas, lauku un mežu ceļi, īpaši izveidotas trases. Līdz ar šādu lokāciju dāvanas saņēmējs spēs kārtīgi iztrakoties pa skaistiem meža ceļiem.

Tā būs atpūta svaigā gaisā un dabā, kas palīdzēs uzlādēt enerģiju un atgūt spēkus. Skaistā daba būs vienmēr mainīga un balstoties uz izvēlēto dāvanas izmantošanas sezonu, varēs baudīt sniegotu ziemu, raibu rudeni, plaukstošu pavasari vai vēsāku vasaras pievakari – kas nu kuram labpatiktu.

Labi pavadīts laiks kopā

Reizēm, lai iegūtu adrenalīna devu un iztrakotos, nepieciešams būt vienatnē. Taču braucienu ar kvadraciklu iespējams dalīt arī ar kādu citu – līdzi paņemtu draugu vai mīļoto cilvēku, kas arī ir ātruma un jautrības cienītājs.

Ko ņemt vērā

brauciens ar kvadracikliem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Brauciens ir iepriekš jāpiesaka

Brauciens ar kvadracikliem ir iepriekš jāpiesaka, lai pārliecinātos par to, kas tas ir pieejams konkrētā dienā un laikā. Izvēloties dāvināt dāvanu karti, tās saņēmējs pats varēs par šo parūpēties un izvēlēties sev ērtāko laiku.

Brauciens ilgst noteiktu laika daudzumu

Jāņem vērā, ka katrs piedāvājums ir atšķirīgs. Reizēm viens brauciens ar kvadraciklu ir paredzēts 30 minūšu ilgam laikam. Citi piedāvājumi var atšķirties. Ja šīs dāvanas izmantošanai saņēmējam vajadzēs braukt tālu, tad, iespējams, vērts piedomāt par ilgāka brauciena ar kvadracikliem piedāvājumu. Lai varētu paspēt gan iztrakoties, gan arī pabaudīt skaisto dabu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Brālim vai māsai

Aktīviem piedzīvojumu meklētājiem jeb saviem brāļiem un māsām šī varētu būt lieliska dāvana, kas sniegtu jautrību un arī kopā būšanu.

Vīrietim

Jebkuram vīrietim, kam patīk ātrums un adrenalīns, šāda dāvana būs piemērots izklaides veids.

Tētim

Brauciens ar kvadracikliem varētu būt arī laba dāvanas ideja tētim, kas ļaus iziet no ikdienas ritma, rutīnas un piedzīvot ko aizraujošu. 

Puisim

Puisis noteikti novērtētu šādu dāvanu no savas mīļotās meitenes, jo tas parāda, ka viņai rūp viņa intereses. Šis varētu būt jauks pārsteigums dzimšanas dienā.

Aktīvam pārim

Aktīvam pārim, kas labprāt izmēģina dažādus piedzīvojumus un aktivitātes kopā, brauciens ar kvadracikliem varētu būt vēl viens aizraujošs piedzīvojums, ko pievienot sarakstam.

Draugam

Kopīgs brauciens ar draugiem uz pierīgas mežiem iztrakoties ar kvadracikliem – izklausās pēc fantastiska plāna, kā nosvinēt svētkus un iegriezt nelielu sacensību garu.

Kur iegādāties

Kārtīgi izbraukāties pa meža ceļiem, pārbaudīt savu izveicību un kontroles spēju, kā arī fantastiski pavadīt brīvo laiku ar sev tuvu cilvēku vai pat draugu sabiedrību varētu būt aizraujoši. Ir vairākas vietas, kas piedāvā šādu pakalpojumu.

Brauciens ar kvadraciklu 1 personai

JENA MOTORS piedāvā izbraukāties ar kvadraciklu vien 10km attālumā no Rīgas. Speciāli izveidotā meža trasē brauciens ar kvadraciklu būs aizraujošs piedzīvojums, ko varēs baudīt stundas garumā.

Izbrauciens ar kvadracikliem 2 personām

Kvadracikli divām personām ļaus pavadīt laiku kopā un dalīt kopīgās intereses, kas vienmēr tiek novērtēts. Brauciens tiks apvienots ar aizraujošu ekskursiju atpūtas parkā Leiputrija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *