Burvju triki

Burvju triki

Burvju triki ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iemācīties jaunu triku un sarīkot pašam savu maģijas izrādi. Šī ir dāvana, kas ir lieliski piemērota bērniem, brālim vai māsai, kā arī jokdarim tētim.

Burvju triki ar ko pārsteigt draugus

Ikvienam no mums kādreiz ir gribējies kļūt par burvi vai iluzionistu. Tas šķiet tik interesanti, jo katram jau gribās ticēt kādai drusciņai maģijas – īpaši bērnībā. Tad nu tagad veikalos pie dažādām spēlēm nereti ir atrodama arī burvju triku sadaļa.

Burvju triki varētu būt aizraujošs veids, kā pārsteigt savu ģimeni un draugus. Tā kā visbiežāk viss noslēpums slēpjas pareizās ilūzijas veidošanā, tas nav nemaz tik grūti. Šī ir dāvana, ko var izvēlēties no visai plašas izvēles, jo nu jau vairs nav pieejamas tikai burvju kārtis. 

Galvenais, lai izdodas apmuļķot kādu draugu ar neapbruņotu aci, un triks būs izdevies!

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Burvju triki ir izklaidējoša dāvana, jo tā būs interesanta gan pašam dāvanas saņēmējam, gan arī cilvēkiem, kam šie triki tiks demonstrēti. Pats process šos trikus iemācīties un perfekcionēt jau vien būs aizraujoši.

Dāvanas sniegtā vērtība

Burvju triki

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Lieliski pavadīts laiks

Burvju triki garantē labi pavadītu laiku. Tas ir aizraujošs process, kura apgūšana būs interesanta un vērtīga. Kā jau jebkuram burvim – pirms sava uznāciena ir cītīgi jāgatavojas, lai jebkurš triks būtu izdevies.

Ticēšana brīnumam

Par to, vai burvju triki ir burvestības vai acu apmāns, katrs var domāt citādāk. Tomēr skaidrs ir viens – burvju triki liek nedaudz noticēt brīnumiem. Šī ir dāvana, kas liek atgriezties bērnībā un vienkārši būt te un tagad. Izpildīt triku un ticēt, ka kaut kāda burvība tomēr pastāv.

Jaunas zināšanas un triki

No otras puses dāvanas saņēmējam izdosies arī uzzināt ko jaunu. Burvju triki prasa īpašu uzmanību pievērs detaļām un pareizajam laikam. Iespējams, dāvanas saņēmējs vienmēr ir vēlējies uzzināt kāda trika noslēpumu un tā izpildes veidu. Tagad viņam būs tāda iespēja!

Laiks kopā ar mīļajiem

Trikus ir forši iemācīties pašam, taču vispatīkamāk ir ar tiem palielīties saviem draugiem un ģimenei. Dāvanas saņēmējs varēs pat uzrīkot pats savu burvestību šovu saviem tuviniekiem un rezultātā labi pavadīt laiku kopā.

Ko ņemt vērā

Burvju triki

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanas saņēmējam atbilstošu dāvanu

Maģijas pasaule ir plaša un līdz ar to arī triki ir dažādi. Izvēlies tādu triku, ko dāvanas saņēmējs atbalstītu un kas viņam liktos smieklīgs. Varbūt kādam patīk jautri kāršu triki, savukārt kādam kas nopietnāks.

Parūpējies par saprotamu instrukciju

Katram burvju trikam klāt nāk arī slepenā instrukcija par to, kā tas ir jāattīsta un jādemonstrē. Parūpējies par to, lai šī instrukcija būtu viegli uztverama un izpildāma. To vislabāk var izdarīt tieši jautājot ražotājiem vai lasot citu pircēju atsauksmes.

Dāvanai jābūt piemērotai jubilāra vecumam

Tāpat arī vērts padomāt par jubilāra vecumu un spējām. Ja meklē foršu dāvanu bērnam, burvju triki būs lieliska izvēle. Taču ir jāparūpējas par to, lai triks nebūtu par grūtu vai par vienkāršu. Tad tas ātri apniks.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Burvju triki ir lieliska dāvana bērniem, jo tieši bērnībā mēs visvairāk ticam burvestību pasaulei. Tā var būt laba dāvana gan saviem, gan draugu vai radinieku bērniem dažādos vecumos.

Brālim

Ja vēlies ieviest ticību maģijā arī brālim, uzdāvini viņam kādu aizraujošu burvju triku. Varbūt tās būs maģiskās kārtis, bet varbūt triks par to, kā zem pārklāja mēdz pazust jebkādas mantas. Opciju ir tik daudz un tās visas ir bezgala interesantas.

Māsai

Arī māsai kāds aizraujošs burvju triks varētu būt piemērota dāvana svētkos. Īpaši, ja viņai patīk filmas par burvjiem un burvestībām. 

Tētim

Ja tavs tētis ir īsts jokdaris, tad viņam arī varētu patikt kāds burvju triks ar ko visus pārsteigt. Šī varētu būt noslēpuma dāvana tētim par kuru zina tikai viņš pats un tu. Nu, tik sāksies joki!

Draugiem

Ari savam draugam vai draudzenei var uzdāvināt kādu foršu burvju triku vārda dienā vai varbūt pat izlaidumā. Oriģināls apsveikums!

Kur iegādāties

Burvju triki games4you.lv

Lieliska vieta, kur iegādāties burvju trikus un visdažādākās spēles ir interneta veikals Games4You.lv.

Burvju triki no Games 4 You interneta veikala

Interneta veikalā Games4You.lv ir plašs spēļu piedāvājums, kurā ietilpst arī burvju triki. Pieejamas ir pārdesmit lieliskas izvēles ar trikiem par draudzīgām cenām. Var iemācīties gan dažādus kāršu trikus, gan arī veidus, kā ļaut gaismas bumbai parādīties no nekurienes un lidot gaisā virs rokām.