Eksotisku saldumu komplekts

Eksotisku saldumu komplekts

Eksotisku saldumu komplekts ir dāvana iedvesmai, kas jubilāram sniegs iespēju caur garšu pabūt citā pasaules zemē un nobaudīt kultūru. Šis garšu piedzīvojums ir piemērota dāvaa jebkuram gardēdim – vīram, sievai, vecākiem, pārim, draudzenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Gardi saldumi no tālas pasaules zemes

Dodoties ceļojumā, bieži vien domājam par to, ko lai atved draugiem un radiniekiem. Piekariņi un suvenīri bieži vien ir populāra izvēle, tomēr ne visiem patīk saņemt šādas dāvanas. Daudzi vēlas aizbraukt ceļojumā paši un atvest suvenīru sev. Tādā gadījumā lieliska dāvanas ideja ir garšīgs suvenīrs, ko apēst un sajust valsts īsto garšu – eksotisku saldumu komplekts no ārzemēm.

Saldumu kompleks, kas tiks atvest no Itālijas, Šveicas, ASV vai citām valstīm ir lieliski piemērota dāvana gardēžiem. Galvenokārt jau tāpēc, ka pie mums Latvijā vairums ārzemju gardumu nav iespējams iegādāties. 

Dāvana iedvesmai

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kad negribas uzdāvināt kaut ko tādu, kas netiks izmantots. 

Lai arī eksotisku saldumu komplekts nav liela un ļoti dārga dāvana, tā ir iedvesmojoša dāvana. Tā ļaus jubilāram sajust izjūtas no citas pasaules vietas un ar saldumu palīdzību gūt ieskatu tās zemes kultūrā. Lieliska dāvana ikvienam ceļotājam, ceļot gribētājam vai gardēdim, kas vienmēr nogaršos ko jaunu!

Dāvanas sniegtā vērtība

eksotisku saldumu komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Garšīga dāvana

Dāvinot saldumus jubilāram svētkos, uzdāvinām garšīgas šokolādes, kūkas, bulciņas un visu ko citu. Dāvanas galvenā vērtība ir saldā garša un patīkamas garšu nianses. Meklējot garšīgo suvenīru dāvanas saņēmējam, vērts piedomāt par garšas īpatnībām.

Bieži vien ārzemju ēdienu ir netipiski un mums neierasti, tāpēc jāzina, cik ļoti jubilāram patīk eksperimentēt.

Ceļojums garšu pasaulē

Saņemot gardu pārsteigumu no kādas citas valsts mēs saņemam arī ceļojuma sajūtu. Garša spēs dāvanas saņēmēju aizvest īstā ceļojumā. Parīzes vietējā konditorejā cepti makarūni vai no Lībekas atvests marcipāns būs lieliska dāvanas izvēle īstajam gardēdim.

Šķiet, tik maza dāvaniņa, tomēr tā izrādīs rūpes un spēs no sirds iepriecināt. Jāzina tikai, ar kādu tradicionālu gardumu lai pārsteidz.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra gaumi

Kā jau noskaidrojām – ne visiem ir vienādas garšu kārpiņas. Ne visiem garšo ievārījumi, marcipāns vai pārāk saldi ēdieni. Izvēlies tradicionālus gardumus, balstoties uz jubilāra gaumi un dāvana būs izdevusies.

Pārliecinies, ka gardumi ceļā nesabojāsies

Domājot par saldumiem, ko paņemt, līdzi, jāņem vērā ceļojuma laiks un apstākļi. Lieki teikt, ka neko kūstošu nevajadzētu ņemt, tomēr vērts par to padomāt iepriekš. Sakaltušas bulciņas arī nebūs diez ko laba dāvana.

Kam piemērota šāda dāvana

eksotisku saldumu komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievai

Ja sievai garšo dažādi saldumi un vīram bieži sanāk braukt vienam ceļojumos un komandējumos, tad labākais veids, kā pārsteigt sievu, ir garšīga daļiņa no ceļojuma.

Vīram

Tas pats attiecas arī uz vīru. Eksotisku saldumi ir lieliska dāvana vīram, ja viņam nav sanācis pievienoties ceļojumam.

Vecākiem

Ja vecāki paši vairs daudz neceļo, tad lielisks suvenīrs abiem vecākiem ir kāds gardumu komplekts – salds vai sāļš.

Draudzenei

No ceļojuma savām mīļajām draudzenēm vienmēr gribas atvest ko foršu. Saldumi ir laba izvēle – gardēde noteikti novērtēs!

Pārim 

Ceļotāju pārim šī būtu piemērota dāvana. Īpaši, ja kāda iemesla dēļ šobrīd abi nevar aizceļot uz vēlamo vietu paši.

Kur pirkt dāvanu

saldumi dāvanā

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

ASV saldumi no Candy Pop

Mums Latvijā lēnām ienāk ar vien vairāk gardumu no citām valstīm, taču saldumu ziņā Amerika noteikti ir uzvarētāja. Nu jau arī Latvijā var iegādāties dažādus amerikāņu gardumus mājaslapā Candy Pop. No tiem arī vari sagatavot varenu saldumu komplektu.

Mochi japāņu gardumi

Viens no populārākajiem japāu gardumiem ir moči saldums. Ja tavs jubilārs to vel nav nogaršojis, tev noteikti ir jāapmeklē OK Mochi mājaslapa, lai apskatītu pieejamās opcijas. Gardi un oriģināli!

Lai gards pārsteigums svētkos!