Ēdiena termoss

Ēdiena termoss

Ēdiena termoss ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju paņemt siltu ēdienu atpūtā pie dabas. Tā ir laba dāvana ikvienam piedzīvojumu cienītājam – vīrietim, vīram, brālim vai visai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Noderīga dāvana atpūtai dabā

Tiem, kas ikdienā bieži izvēlas laiku pavadīt pie dabas, ir zināms, cik svarīgi ir paņemt līdzi visu nepieciešamo. Ja ir paredzēta neliela pastaiga, tad var izlīdzēties arī ar tēju vai kafiju labas kvalitātes termokrūzē. Taču garākiem pārgājieniem un piedzīvojumiem ir svarīgi nodrošināties arī ar līdzi paņemtu ēdienu. Vislabākajā gadījumā – vēl siltu.

Par to parūpējas labs ēdiena termoss, kas ir tik pat svarīgs, kā termoss siltai tējai vai kafijai. Mēs visi atceramies skolas ekskursijas, kad līdzi tika sapakotas sviestmaizes vai labākajā gadījumā kraukšķīgas tostermaizītes. Lai arī kā gribētos, bet plastmasas trauciņos tās siltas līdz ekskursijas galamērķim sen jau vairs nebija.

Tā kā šobrīd ir aktuāls ilgtspējīgāks dzīvesveids, tad arī ikdienā izmantotie produkti ir no ilgtspējīgiem materiāliem. Labāk gan dabai, gan mums pašiem. Tērauda ēdiena termoss ir ne tikai dabai draudzīgs, bet arī nodrošina ar siltu maltīti vairākas stundas pēc tās pagatavošanas.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ja esi dāvanas meklējumos kādam, kas mīl pavadīt laiku dabā un piedzīvojumos, tad tieši viņu hobijam piemērota dāvana būs laba izvēle. Lai kas tas arī būtu, ja šāda dāvana tiks ar prieku izmantota, tā ir praktiska dāvana. Ēdiena termoss ir izcils gadžets dabas cienītājiem, kurš ne visiem vēl ir iegādāts. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Ēdiena termoss

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Ērts veids, kā līdzi paņemt ēdienu

Kad dodamies ceļojumos un pārgājienos, ēdiens ir svarīga lieta, ko paņemt līdzi. Taču vienmēr komplektā nāk arī rūpes, kā ēdienu cītīgāk sapakot. Tas nereti tiek ielikts burciņās vai līdzņemšanas trauciņos, kas visbiežāk ir no plastmasas vai stikla. Stikls šajā gadījumā ir ilgtspējīgs risinājums, taču tas neuzglabās labu temperatūru un būs arī smags.

Ēdiena termosi ir pieejami dažādos izmēros, lai ēdienu varētu paņemt sev pašam vai varbūt vairākiem cilvēkiem. Arī formas ir dažādas.

Ilgstoši uzglabā vēlamo ēdiena temperatūru

Vislabākie ēdienu termosi ir gatavoti no nerūsējošā tērauda. Tie ir veidoti no šī materiāla galvenokārt tāpēc, lai ēdiens ilgstoši tiktu saglabāts vēlamā temperatūrā. Piemēram, labākie no Stanley zīmola ēdienu termosiem spēj uzglabāt ēdiena temperatūru 12 stundu garumā. Tie ir perfekti, lai paņemtu līdzi vakariņas, ko izbaudīt dabā.

Nereti ir nepieciešamība līdzi paņemt arī ko atvēsinošu. Arī šādā gadījumā ēdiena termoss labi kalpos, jo iepriekš minētais ēdiena termoss arī aukstumu saglabā 12 stundas. Tā kā kritēriji parasti ir ļoti līdzīgi temperatūras uzglabāšanai.

Dzērienu un saldējumu uzglabāšanai nereti tiek izmantotas pārnēsājamās ledus kastes. Ēdiena termoss ir lieliska alternatīva vēsiem produktiem.

Dabai draudzīgs risinājums

Kvalitatīvs ēdiena termoss būs arī dabai draudzīgs risinājums, kuru izvēlēties. Dabas cienītājiem tas noteikti arī būs ļoti svarīgi. 

Bieži vien, kad dodamies dabā, mēdzam līdzi paņemt uzkodas un dažādus gardumus, kas iesaiņoti plastmasas papīrīšos. Tāpat kā plastmasas pudeles esam nomainījuši pret ilgtspējīgām pudelēm, arī ēdienu trauciņus ir vērts nomainīt uz ilgtspējīgiem. Tad arī neradīsies kārdinājums kādā brīdī, atrodot pārpildītu miskasti, papildināt to vēl vairāk. 

Ko ņemt vērā

Ēdienu termoss Stanley the legedary zils 400ml

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies pārbaudītus zīmolus

Zīmola izvēlei ir ārkārtīgi liela nozīme, jo šajā gadījumā vēlamies iegādāties kvalitatīvus produktus, kas kalpos gadiem ilgi. Tāpēc iesakām veikt nelielu izpēti par tirgus līderiem. Iesakām izvēlēties pārbaudītus termosu zīmolus, jo tie nereti rada arī ēdienu termosus. To starpā ir tādi līderi kā Stanley, Esbit un Thermos.

Pielāgo termosa izmēru jubilāra nepieciešamībai

Domājot par to, kāda lieluma ēdiena termosu izvēlēties, ir jāsaprot jubilāra vajadzības. Padomā, vai jubilārs dodas atpūsties pie dabas viens pats vai ģimenes lokā. Varbūt viņam patīk makšķerēt, kas ir hobijs, ko ne ar vienu citu nedala. Tad pietiks arī ar pavisam nelielu termosu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Ēdiena termoss ir laba dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā. Tā varētu būt noderīga dāvana vīram vai brālim. Ikvienam vīrietim tavā dzīvē, kam pēc tādas būtu nepieciešamība.

Tētim

Ja arī tavam tētim patīk doties dabā, tad ēdiena termoss būs laba dāvana. Tā kalpos ilgi un arī nepievils, kad pēkšņi pārgājiena laikā radīsies izsalkums. To varēs remdēt ar karstu zupu vai jebkuru citu līdzi paņemto ēdienu.

Ģimenei

Ēdiena termosu komplekts būs arī lieliska dāvana ģimenei, kurai patīk doties piedzīvojumos visiem kopā. 

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Interneta veikals UDENSPUDELE.LV

Ēdiena termoss udenspudele.lv

Pašmāju interneta veikals UDENSPUDELE.LV jau labu laiku klientus priecē ar ilgtspējīgām ūdens pudelēm, termosiem un termokrūzēm. Viņu piedavājumā ir arī ēdienu termosi no populārākajiem zīmoliem, to starp, Stanley, Esbit, Kambukka u.c.

Ja vēlies termosa izvēli atstāt saņēmēja paša ziņā, tad laba izvēle būs UDENSPUDELE.LV dāvanu karte. Tā ļaus jubilāram pašam izvēlēties sev dāvanu no plašā piedāvājuma. 

Lai izdodas iepriecināt ar dāvanu svētkos!