Skaistumkopšanas salona apmeklējums

skaistumkopšanas salona apmeklējums

Skaistumkopšanas salona apmeklējums ir relaksējoša dāvana, kas tās saņēmējai ļaus sapucēties, atjaunot enerģiju un justies par sevi pārliecinātai. Šī ir lieliska dāvana sievietei svētkos – mammai, māsai, draudzenei, sievai, kā arī absolventei.

Skaistumkopšanas procedūras labai pašsajūtai

Ir pieņemts doties pucēties pie frizieriem, doties uz svaigu manikīru pie nagu kopšanas speciālisties, iegūt mirdzošu iedegumu solārijos utt. Skaistumkopšanas saloni visbiežāk piedāvā visas iepriekš minētās procedūras un vēl vairāk – vienā vietā. 

Skaistumkopšanas salonā iespējams skaisti sapucēties un baudīt dažādas procedūras – friziera, nagu kopšanas pakalpojumus, kosmetologa pakalpojumus, SPA rituālus un ādas kopšanas konsultācijas pie speciālistiem. Turklāt skaistumkopšanas salonos iespējams baudīt vairākas procedūras vienlaikus – ietaupot svarīgo laiku un sapucējoties daudz ātrāk.

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs augstāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību. 

Bieži vien mums pašiem aizmirstās par sevi piedomāt un veltīt pietiekami ilgu laiku pilnvērtīgai atpūtai. Skaistumkopšanas salona apmeklējums ir nomierinoša un relaksējoša dāvana, kas ļaus paļauties uz speciālistiem, skaisti sapucēties un vienkārši atpūsties. 

Dāvanas sniegtā vērtība

skaistumkopšanas salona apmeklējums

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Iespēja sapucēties

Skaistumkopšanas salona apmeklējums ļaus sievietei sapucēties gan īpašam notikumam, gan arī skaistākai ikdienai. Salonā iespējamas tādas procedūras kā sejas, ķermeņa procedūras, pīrsings, konsultācijas, make-up, masāžas, vaksācija, skaistuma procedūras, solārijs un SPA rituāli, manikīrs un pedikīrs, kā arī frieziera pakalpojumi. 

Atjaunota enerģija

Skaistumkopšanas salonā valdošā enerģija ir īpaši pacilājoša. Vairāki speciālisti, kas strādā, lai par tevi parūpētos. Īpaši relaksējošas būs SPA procedūras. Taču arī jauns manikīrs, sejas ādas kopšanas procedūra vai skaists matu sakārtojums noteikti ļaus dāvanas saņēmējai relaksēties, iesaistīties jaukā sarunā un iegūt enerģijas lādiņu atlikušajai dienai vai pat nedēļai.

Skaistums un pārliecība par sevi

Un pats galvenais – dodoties uz skaistumkopšanas salonu, dāvanas saņēmēja varēs sapucēties un sajusties skaista. Ir svarīgi rupēties par savu ārējo izskatu, jo tas ievērojami uzlabo arī pašapziņu un ļaus sajusties par sevi pārliecinātākai. Līdz ar to, protams, rodas arī vairāk spēka darīt ikdienas darbus ar lielāku atdevi un prieku.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvanu karte skaistumkopšanas salonā

Veids, kā uzdāvināt skaistumkopšanas salona apmeklējumu,ir divējādi. Pirmais variants ir ņemt dāvanas saņēmēju aiz rokas un vest sievišķīgos piedzīvojumos un veltīt brīvdienu, lai sapucētos. Tādējādi arī labi pavadot laiku kopā. Tomēr otrs veids ir ērtāks un pielāgojams dāvanas saņēmējas plāniem – dāvanu karte. Vērts apsvērt arī šādu iespēju.

Izvēlies atzītu un zināmu skaistumkopšanas salonu

Lai nerastos nekādi pārpratumi un dāvanas saņēmēja piedzīvotu tikai labāko pieredzi, vērts izvēlēties kvalitatīvu un atzītu skaistumkopšanas salonu. Tādu, kas garantē labi pavadītu laiku un profesionālu pieredzi.

Kam piemērota šāda dāvana

skaistumkopšanas salona apmeklējums

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Skaistumkopšanas salona apmeklējums ir lieliska dāvana ikvienai sievietei svētkos, kas tiks augsti novērtēta.

Mammai

Lielisks apsveikums svētkos mammai būtu brīvdiena, kas pavadīta kopā kādā profesionālā skaistumkopšanas salonā. Jauns manikīrs vai skaista frizūra.

Māsai

Arī māsa noteikti priecāsies par iespēju no jauna sapucēties un uz mirkli atpūsties, sēžot kosmeotloga krēslā.

Sievai

Šī ir skaista dāvana sievai pateicībā par visu, ko viņa ikdienā dara. Uzdāvini viņai mirkli atpūtas un laika, ko veltīt vienīgi sev pašai.

Draudzenei

Aizņemtām sievietēm ir īpaši svarīgi atcerēties par sevi parūpēties un pilnvērtīgi atpūsties. Dāvanai draudzenei, kas aicinātu kopā doties uz skaistumkopšanas salonu, ļautu pavadīt laiku kopā, kamēr varētu baudīt enerģiju atjaunojošas procedūras. Divi zaķi ar vienu šāvienu!

Absolventei

Pēc mācībām vai studijām nogurušam studentam noteikti patiks jebkāda veida atpūta. Skaistumkopšanas salona apmeklējums absolventei izraisīs pamatīgu prieku, bez šaubām!

Kur iegādāties

skaistumkopšanas salona apmeklējums

Rīgā ir vairāki profesionāli skaistumkopšanas saloni, kas lieliski spēj paveikt savu darbu. ATliek vien izvēlēties, kurā ir plašākais piedāvājums un, kurš no tiem ir tuvāk dāvanas saņēmējas mājām.

Skaistumkopšanas salons Kolonna

Kolonna ir 17 skaistumkopšanas salonu un frizētavu ķēde visā Latvijā ar diviem DAY SPA saloniem, sporta klubu „Centrs” un ārstu dermatologu klīniku „Lāzerklīnika”. Kolonna skaistumkopšanas salons parūpēsies par sievietes skaistumu un labsajūtu.

Skaistumkopšanas salona Kolonna dāvanu karte – jauka un noderīga dāvana sievietei dzimšanas dienā vai dāvana mammai māmiņdienā. FromMe dāvanas ir personalizējamas ar sveiciena vai novēlējuma tekstu, kas piešķir dāvanu kartei papildus sirsnīgumu.