Prāta mežģis – atjautības spēle

Prāta mežģis – atjautības spēle

Prāta mežģis ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus paasināt prātu, labi pavadīt laiku un iegūt milzu gandarījumu par atrisināto mīklu. Šī ir jautra dāvana dzimšanas vai vārda dienā gan bērniem, gan pieaugušajiem – vīram, brālim, kolēģim un skolotājai.

Prāta mežģis gan maziem, gan lieliem

Interesanta dāvana, kas pārsteigs svētkos gan mazus, gan lielus, ir dažādas atjautības spēles un it īpaši prāta mežģi. Visbiežāk prāta mežģis ir spēle vai kāds priekšmets, kas liek padarbināt prātu. Šie mežģi ir piemēroti gan bērnu vecumam, gan arī pieaugušajiem. Viens no zināmākajiem prāta mežģiem ir populārais un krāsainais rubika kubs. Jebkurš no mums ir bijis bezgala laimīgs, saliekot vien vienu pašu kuba sieniņu. 

Mūsdienās prāta mežģi paliek ar vien interesantāki un arī atjautīgāki. Turklāt daudzi nu jau tiek ražoti no videi draudzīgiem materiāliem, piemēram, koka. Šādas dāvana vislabāk meklēt specializētajos veikalos, galda spēļu veikalos vai gada tirdziņos. Koka puzles, atjautības uzdevumi, mīklas un rotaļlietas ir lielisks pārsteigums.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku uzzinās ko jaunu.

Prāta mežģis ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus pakustināt prātu un uz kādu laiku sevi nodarbināt. Bieži vien dāvinām ko principa pēc un mēdzam dāvināšanas procesu nedaudz sasteigt. Tomēr tieši laikus sagādājot interesantu dāvanu rodas īstais prieks. 

Dāvanas sniegtā vērtība

prāta mežģis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Prāta asināšana

Prāta mežģis ir dāvana, kas tās saņēmējam ļaus kārtīgi paasināt savu prātu. Citiem patīk krustvārdu mīklas, ciit risina uzdevumus, un citi labprāt izbauda prāta mežģus. Lieliska dāvana ir tā, kas liek nedaudz pakustināt prātu.

Labi pavadīts laiks

Ja tā būs kāda liela atjautības spēle, tad to var pārvērst par īstu mīklu, ko risināt visiem kopā ar saviem draugiem vai ģimenes lokā. Un ja tomēr prāta mežģis būs domāts vienai personai, tas var būt labi un lietderīgi pavadīts brīvais laiks. Prāta mežģis, ko iespējams pārnēsāt līdzi un uzsākt jebkurā brīdī, ir vislabākā izvēle. Tādā gadījumā katrā brīvajā mirklī dāvanas saņēmējs var nodoties savai mazajai mīklai, līdz tā atminēta.

Gandarījums

Un, protams, vislabākā dāvanas daļa ir prāta mežģa salikšana un atminēšana. Tas ir vislabākais brīdis, kas dāvanas saņēmējam sniegs vislielāko gandarījuma sajūtu ar ko uzreiz gribēsies padalīties ar visiem saviem tuviniekiem. Un galu galā, ja dāvana sniedz prieku, tad tā noteikti izpildījusi savu mērķi. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vecumam atbilstoša spēle

Prāta mežģi var būt loti sarežģīti. Lai arī tā ir lieliska dāvana bērniem, parūpējies par to, lai izvēlētā prāta spēle būtu dāvanas saņēmējam pa spēkam. Citādāk tā neizraisīs lielu interesi. 

Prāta mežģim jāraisa intriga

Katram cilvēkam ir savas intereses un to ir svarīgi parādīt caur dāvanas pasniegšanu. Ja jubilāram patīk krustvārdu mīklas, tad labs prāta mežģis būs saistīts ar vārdiem vai cipariem. Ja tomēr dāvanas saņēmēju vairāk interesē ģeometrija un loģistika, tad labāka dāvana būs kāds prāta mežģis, kas liks atrisināt kādu matemātisku vai ģeometrisku problēmu ar telpu un atslēgšanas principu..

Kam piemērota šāda dāvana

prāta mežģis

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Atjautības spēles ir lieliski piemērota dāvana bērniem jebkurā vecumā. Prāta mežģis liks palauzīt galvu un apgūt jaunas prasmes, trenējot atmiņu.

Kolēģim

Interesants prāta mežģis būs jautra dāvana kolēģim, kas liks palauzīt prātu kādā darba pusdienu pauzē. 

Brālim

Ja tavam brālim patīk spēles un dažādu problēmu risināšana, tad atjautības mīkla vai prata mežģis arī būs izcila dāvana svētkos.

Vīram

Darbadienu vakaros, kad māc garlaicība un visi seriāli noskatīti, tad lieliska dāvana vīram būs kāds izaicinošs prāta mežģis.

Skolotājai

Skolotājai šāda dāvana notiekti patiks. Viņa to varēs ņemt līdzi uz skolu un ļaut pārbaudīt savas zināšanas un atjautības prasmes arī saviem skolēniem.