Sapņu ķērājs

sapņu ķērājs

Sapņu ķērājs ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņemēja ikdienā ļaus ieviest pozitīvu enerģiju, kā arī kalpos par veiksmes simbolu. Tā ir lieliska dāvana svētkos gan bērniem, gan arī māsai vai draudzenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Sapņainai ikdienai

Tie, kas pa nakti redz daudz sapņus, zina, cik ļoti viens slikts sapnis var sabojāt nākošo dienu. Savukārt tie, kas nesapņo vispār vai sapņo ļoti reti, bieži vien apgalvo, ka gribētu redzēt sapņus miegā. Sapņu ķērājs ir dāvana, kas ir lieliski piemērota ikvienam sapņotājam.

Tā galvenais mērķis ir atvairīt slikto enerģiju nakts miera laikā. Tiek uzskatīts, ka sliktie sapņi jeb murgi nāk negatīvās energijas formā, ar ko sapņu ķērājs ir spējīgs cīnīties. Lai kā tur arī būtu, ticēt vai neticēt tam var izvēlēties katrs pats. Sapņu ķērājs var arī kalpot par stilīgu istabas dekorāciju, ko novietot netālu no guļvietas.

Tā ir jauka dāvana ikvienam, kas tic enerģijām un labprāt parūpētos par to, lai apkārtējā enerģija būtu pēc iespējas patīkamāka un pozitīvāka.

Iedvesmojoša dāvana

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kas vienmēr būs patīkams. Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas sniegs patīkamas emocijas un apbrīnu par ko skaistu.

Sapņu ķērājs ir iedvesmojoša dāvana, jo tā sola paveikt ko skaistu un patīkamu. Mēs visi gribam redzēt skaistus, labus un interesantus sapņus. Ja ir dāvana, kas spēj to paveikt, tad jubilārs būs ļoti priecīgs. Tiek uzskatīts, ka sapņu ķērājs, novietojot to netālu no gultas, spēj noķert dažādus sapņus un paturēt slikto enerģiju sevī. Tādā veidā ķērāja īpašnieks paliek ar labajiem sapņiem vien.

Dāvanas sniegtā vērtība

Sapņu ķērājs dāvana

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labo sapņu piesaistīšana

Sapņu ķērāja galvenā vērtība ir labo sapņu piesaistīšana un ļauno sapņu atvairīšana. Veids, kā tas strādā, ir sekojoši – pats pirmais saules stars novērš visus nepatīkamos sapņus, kas rezultātā  sapinās tīmeklī.

Lejup slīdošās spalvas nes pozitīvus sapņus un arī radošas ikdienas idejas zemāk guļošajam cilvēkam. Tāpēc ir nozīmīgi, ka sapņu ķērājs tiek novietots virs gultas. Ja jubilāra istabā būs sapņu ķērājs, tas radīs patīkama miera un stabilitātes sajūtu.

Veiksmes simbols

Sapņu ķērājs var kalpot arī par veiksmes simbolu, ko labprāt ieviest savā mājoklī. Sapņu ķērāji ir veiksmes simboli, kas atspoguļo pozitīvu enerģiju un palīdz neitralizēt negatīvo enerģiju neatkarīgi no tā, vai esi nomodā vai guli.

Tā ir patīkama dāvanas vērtība, ko jubilāram izcelt dāvināšanas brīdī. Ir labi, ja kāds veiksmes simbols sola pozitīvu enerģiju visas dienas garumā. Vislabāk šādu dāvanu var salīdzināt ar kristāliem. Ja tavam jubilāram patīk arī tie, tad sapņu ķērājs būs dāvana tieši tematikas mērķī.

Stilīgs interjera dekors

Pavisam virspusēja, taču vienlīdz svarīga vērtība ir sapņu ķērāja stilīgais vizuālais izskats. Līdz ar to šis enerģijas elements var kalpot par stilīgu interjera dekorāciju un telpas papildinājumu.

Nereti sapņu ķērāji tiek novietoti arī citās vietās, ne tikai guļamistabās. Ja ņem vērā to pozitīvās enerģijas piesaistīšanu, tad sapņu ķērājus var novietot, kur vien sirds kāro. Daudzviet tie ir redzēti arī pielikti pie mašīnas spoguļa, piemēram.

Ko ņemt vērā

Sapņu ķērājs bērniem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par kvalitatīvu un skaistu izvēli

Izvēloties jebkuru dāvanu, kvalitāte ir svarīga. Arī sapņu ķērājam ir jābūt stingri nosietam un labi izveidotam. Tāpat ņem vērā arī jubilāra telpas krāsas un gaumi, lai neieviestu kādu nepatīkamu krāsu mājoklī, kas jubilāram nepatiks.

Apsver domu izveidot sapņu ķērāju pats

Un galu galā apsver domu izveidot sapņu ķērāju pats. Tas piešķirs dāvanai pavisam jaunu, personalizētu vērtību, turklāt process nav nemaz tik sarežģīts. Varbūt dāvanu var pārvērst interesantā procesā, kur sapņu ķērājus taisāt abi kopā.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Sapņu ķērājs var būt skaista dāvana sievietei svētkos. Ja jubilāre tic enerģijas spēkam, tad tāda dāvana kā sapņu ķērājs varētu būt jauks sveiciens svētkos draudzenei vai māsai dzimšanas dienā, piemēram.

Bērniem

Tāpat sapņu ķērājs var būt arī mīļa dāvana bērniem svētkos. Kāds skaists, spilgts un krāsains sapņu ķērājs lieliski iederēsies bērnu istabā un nesīs prieku par labajiem sapņiem.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Sapņu ķērāji no interneta veikala Burve.lv

Sapņu ķērājs burve.lv

Interneta veikals Burve.lv ir katras sievietes sapnis, kur iegriezties un gūt iedvesmu. Veikala piedāvājumā ir dažādas skaistas brīnumlietas, ieskaitot arī greznus sapņu ķērājus. Attēlā ir redzami vien daži no tiem, vēršot uzmanību uz smalkajām detaļām.

Lai izdodas pārsteigt svētkos!