Sāļo uzkodu komplekts

sāļie našķi

Sāļo uzkodu komplekts ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam sniegs gardu un personalizētu pārsteigumu. Šī ir dāvana, kas piemērota īstenam gardēdim – piemēram, vīram, brālim, tētim.

Našķi gardēdim

Aizvien populārāk paliek svētkos dāvināt interesantus našķu komplektus. Ja pēdējā brīža dāvanas klasika vienmēr ir bijusi ziedi, šokolādes un konfektes, tad tagad tas var būt jebkas. Galvenais ir radoši izpausties. Piemēram, laba dāvanas ideja ir sāļo uzkodu komplekts.

Ir manītas dažādas versijas. Ir redzēti ‘’vīriešu ziedi’’ – ziedu pušķa formātā sakomplektētas sāļās uzkodas. Tad tajā pušķī ietilpst dažādas kanapē maizītes, vītinātas gaļas rozes, sieri, dārzeņi, desiņas utt. Protams, interesanti būtu šādu dāvanu veidot arī pašam.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Šī ir tāda dāvana, kas patiktu jebkuram našķu cienītājam – tā raisa interesi un padara ikdienu daudz jaukāku.

Sāļo uzkodu komplekts ir dāvana, kas ir interesants apsveikums svētkos ikvienam našķu cienītājam. Tas ir oriģināls apsveikuma veids, jo šī dāvana vēl nav tik populāra, taču tā noteikti ir lielisks ziedu aizvietotājs. Īpaši tad, ja dāvana tiek meklēta vīrietim. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Sāļo uzkodu komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gardi našķi

Dāvanas galvenā vērtība ir tās gardais saturs. Tā kā šeit iespējams radoši izpausties, nekādu noteikumu nav. Galvenais, lai vīrietis ir priecīgs saņemt dažādus gardumus. Tie var būt arī tematiski – gaļas ziedu pušķis, kanapē maizītes, aliņu un piemērotu uzkodu komplekts utt. Jo interesantāk, jo foršāk.

Iespēja dāvanu personalizēt

Vislabākā daļa no šīs dāvanas ir tā, ka to vari personalizēt pēc jubilāra gaumes. Tas nav ziedu pušķis, kas vienāds patiks ikvienam. Šī ir dāvana, kas var ļaut tev eksperimentēt – izvēlēties jubilāra mīļākos gardumus, uzkodas, dzērienus, varbūt pat mērces.

Mīlestība iet caur vēderu

Galu galā mīlestība iet caur vēderu. Ja klāt ir kārtējie svētki, kuros jāsadomā oriģināla un forša dāvanas ideja, kāpēc lai tā nebūtu apēdama! 

Vīriešiem ne vienmēr iespējams ātri izdomāt vērtīgu un noderīgu dāvanu. Praktiskās dāvanas mēdz ar laiku apnikt. Kad jādomā, ko uzdāvināt vīrietim, kam jau viss ir – gardumu komplekts ir labākais variants. Vīrietis varēs gardi našķoties un noteikti priecāsies par oriģinālo apsveikuma veidu. 

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Paturi prātā jubilāra ēšanas paradumus

Tā kā ēdiens ir galvenais dāvanas mērķis, tad ir labi zināt, kas jubilāram garšo un negaršo. Piemēram, našķu klāstā populāri var būt sīpolgredzeni, kalmāri, olīvas – visas šīs lietas var kādam negaršot. Tāpēc izvēle ir jāveic rūpīgi.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Un, lai dāvana būtu pavisam izdevusies, ir labi piedomāt pie tās pasniegšanas. Kā jau minējām, lielisks veids ir vīru ziedu pušķis. Citādāk našķus var sapirkt jebkurš un tie vienkārši ielikti iesaiņojuma maisiņā neradīs vēlamo dāvanas efektu.

Kam piemērota šāda dāvana

Sāļo uzkodu komplekts

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Ikvienam vīrietim mīlestība iet caur vēderu, tāpēc šī ir lieliskas dāvanas ideja, kas iepriecinās dzimšanas dienās un arī vārda dienās.

Vīram

Gadu gaitā varbūt vīram esi jau sadāvinājusi visu nepieciešamo. Ja šogad rīko viņam ballīti un rokas ir pilnas darbu, tad šāda dāvana varētu būt izcili oriģināla!

Brālim

Uz brāļa svētkiem izveido sāļo uzkodu komplektu, kas garšotu tieši tavam brālim. Viņš noteikti to novērtēs un būs bezgala priecīgs.

Tētim

Arī tētiem bieži patīk labi un sātīgi paēst. Ja vēl šo sāļo našķu komplekts būs papildināts ar viņa mīļākajiem dzērieniem, tad dāvanu varēs baudīt pie kādas filmas vai hokeja spēles.