Relaksējoša masāža pilnvērtīgai atpūtai

relaksējoša masāža

Relaksējoša masāža ir mīļa un sirsnīga dāvana, kas ļaus tās saņēmējam pilnvērtīgi atpūsties un izrauties no ikdienas trokšņiem. Tā ir fantastiska dāvana ar ko palutināt sievieti, mammu, māsu vai pāri svētkos.

Atpūta un mirklis vienatnē ar savām domām

Masāžas ir veids, kā atpūsties, uzlabot savu veselību un vienkārši atslēgties no ārējās un trokšņu piepildītās pasaules. Relaksējošā masāža īpaši ir domāta tam, lai klients spētu patiesi atpūsties un pēc masāžas justies kā no jauna piedzimis.

Relaksējošas masāžas laikā parasti tiek veidota mierpilna atmosfēra – ar pieslāpētām gaismām, relaksējošu mūziku utt. Galvenais mērķis ir sniegs pilnvērtīgu atpūtu un ļaut cilvēkam palikt vienam pašam ar savām domām, atpūsties no citiem cilvēkiem un atgūt enerģiju.

Relaksējoša dāvana

Dāvana, kas sniegs augstāk minētos efektus – mierpilnu atpūtu, atslēgšanos no pasaules un arī veselības uzlabošanu, noteikti ir relaksējoša dāvana. Tās saņēmējs šādu dāvanu patiesi novērtēs, jo tā izrāda rūpes un mīlestību. Bieži vien mums pašiem aizmirstās par sevi piedomāt un veltīt pietiekami ilgu laiku pilnvērtīgai atpūtai. Tieši tāpēc tik lielisks un pieejams risinājums ir relaksējoša dāvana saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem.

Dāvanas sniegtā vērtība

relaksējoša masāža

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Mirklis pilnvērtīgas atpūtas

Lielākā relaksējošas masāžas vērtība ir pilnvērtīga atpūta. Tas ir mirklis, ko veltīt, lai atslēgtos no visām rūpēm, izbaudītu profesionālu masāžu, uzlabotu pašsajūtu un vienkārši baudītu. Šāda dāvana izrāda milzu rūpes un noteikti tiks ar prieku pieņemta.

Iespēja pabūt vienatnē ar savām domām

Relaksējoša masāža, tāpat kā arī citas SPA procedūras, ir veidota kā mirklis, ko veltīt sev. Brīdis, kad iespējams parūpēties par sevi un nostādīt to kā prioritāti. Šīs dāvanas bonuss ir iespēja atpūsties ne vien fiziski, bet arī garīgi. 

Bieži vien, kad māja ir pilna ar cilvēkiem, ir grūtāk atrast vietu, kur pabūt vienatnē. Tādā gadījumā lielisks risinājums ir pastaiga vienatnē, kāds sporta treniņš vai relaksējoša procedūra – katram savs!

Laiks kopā ar mīļoto

Protams, ka relaksējoša masāža ir prieks, ko iespējams baudīt arī ar mīļoto cilvēku. Ja masāžu dāvanas saņēmējs labprātāk izbaudītu ar savu otro pusīti, dalot mieru un relaksāciju esot kopā, tad arī šāda dāvana noteikti būs izdevusies. Relaksējošu procedūru baudīšana divatā noteikti ļaus satuvināties un uzlabos savstarpējās attiecības.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanas saņēmējam tuvāku lokāciju

Relaksējoša masāža ir procedūra, kas ļaus pilnvērtīgi atbrīvoties gan no spriedzes, gan no satraukumiem. Tomēr, ja procedūras vieta ir tālu no mājām, tad braukšana uz un no SPA centra varētu būt visai nepatīkama. Tāpēc ieteicams parūpēties par dāvanas saņēmēju pilnvērtīgi un izvēlēties salonu, kas ir pēc iespējas tuvāk dāvanas saņēmēja mājvietai.

Pārliecinies par dāvanas kvalitāti

Lieki piebilst, tomēr kā jau ar jebkuru citu dāvanu – jāpārliecinās par tās kvalitāti. Masāžu centri ir dažādi, tāpēc pirms dāvanas iegādes ieteicams palasīt atsauksmes un izpētīt profesionāļus, lai pārliecinātos par to, ka dāvanas saņēmējs iegūs labāko iespējamo variantu.

Kam piemērota šāda dāvana

relaksējoša masāža

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Mūsdienu sievietes ir patstāvīgas un līdz ar to bieži vien arī aizņemtas un nogurdinātas. Tāpēc relaksējoša masāža ir lieliska dāvana sievietei, ar ko patiesi palutināt un izrādīt rūpes.

Vecākiem

Veids, kā palutināt vecākus svētkos, varētu būt kopīgs masāžas apmeklējums. Tas vecākiem varētu būt kas jauns vai kas labu laiku neizbaudīts, tāpēc noteikti ir laiks atpūtai.

Mammai

Ja tomēr jūti, ka tēti šāds piedāvājums pārlieku neiepriecinātu, tad droši relaksējošu masāžu var uzdāvināt tikai mammai! Viņai noteikti patiks iespēja izrauties no ikdienas darbiem un sajusties lolotai.

Māsai

Masāžas apmeklējums varētu būt arī lielisks pārsteigums ar ko iepriecināt māsu svētkos – vārda dienā, dzimšanas dienā vai, piemēram, pēc kāda veiksmīgi aizstāvēta darba.

Pārim

Tā kā masāžu piedāvājumi bieži vien ir pieejami pārim, tad tas pats par sevi ir lielisks pierādījums, ka tā ir fantastiska dāvana.

Kur iegādāties

Lieliskas vietas, kur iegādāties relaksējošas masāžas, ir dažādi SPA centri. Profesionāli SPA centri nodrošina gan ar patīkamu atpūtu, gan ar profesionālu servisu. Dažas no tādām vietām ir SPA Hotel Ezeri, Hotel Jūrmala SPA un Jonathan SPA Estate. 

Šīs un citas populāras SPA atpūtas vietas piedāvā iegādāties arī SPA dāvanu kartes no FromMe.lv. Tas atvieglo visu procesu, jo tās saņēmējs pats spēs izvēleties sev piemērotu laiku un datumu, kad dāvanu izbaudīt.