Oriģināls pildspalvu turētājs ofisam

pildspalvu turētājs ofisam

Oriģināls pildspalvu turētājs ir smieklīga dāvana, kas tās saņēmējam ļaus pasmieties, taču vienlaikus arī sniegs noderīgu ofisa gadžetu ikdienai. Tā ir laba dāvana ikvienam, kam ir savs darba galds – vīram, tētim, brālim un arī darba kolēģim.

Lai pildspalva vienmēr būtu pie rokas

Mēs visi ikdienā izmantojam pildspalvas un tās parasti tiek novietotas visai vienkāršos un ietilpīgos pildspalvu turētājos. Šis raksts nav par to. Šī dāvanu ideja ir par to, kā paņemt kaut ko noderīgu un praktisku, un pārveidot to par foršu un smieklīgu dāvanu.

Arī pildspalvu turētājs var kļūt par iepriecinošu un unikālu ikdienas gadžetu. Internetā tiek tirgotas visdažādākās alternatīvas parastiem pildspalvu turētājiem.

Turklāt šāda dāvana ne tikai sagādās prieku, bet arī parūpēsies par to, ka tava iemīļotākā pildspalva vienmēr būs pa rokai. Tieši tev pretī – tavā stilīgajā pildspalvu turētājā, kas izskatās pēc koka rokas, kaķu bariņa dejā vai vaļa, kas kalpo arī par telefona turētāju (refenrences no rakstā izmantotajiem attēliem iedvesmai).

Smieklīga dāvana

Smieklīgas dāvanas ir paredzētas cilvēkiem ar lielisku humora izjūtu. Dāvinot šādu dāvanu, ir jāpārzina dāvanas saņēmēja humora izjūta un jāatrod piemērota dāvana. Par to jāpiedomā, lai nerodas pārpratumi un, lai dāvanas saņēmējs neapvainojas.

Visam nav vienmēr jābūt nopietnam – arī ofisa vidē un profesionālajā darba telpā. Humora izjūta bieži vien darba ikdienu var skaisti izkrāsot un veidot jaunas draudzības. Smieklīgs pildspalvu turētājs varētu būt laba un smieklīga dāvana, kas sagādās smaidu ne tikai jubilāram, bet arī viņa kursabiedriem, kolēģiem un pat sadarbības partneriem.

Dāvanas sniegtā vērtība

pildspalvu turētājs ofisam kaķi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Smieklīgs pārsteigums

Vislabākā dāvana ir tāda, kas pārsteidz un atstāj bez vārdiem. Vismaz smieklīgo dāvanu kategorijā, tāpēc ir labi reizēm nomainīt ikdienišķās un ierastās dāvanu idejas ar ko patiesi negaidītu.

Smieklīgas dāvanas ir labs veids, kā salauzt ledu un savā starpā pajokot. Iespējams, kolēģiem bija savstarpējs joks par ofisa garlaicīgajām telpām. Tad nu lūk – dāvana, kas izcili iederas darba vidē!

Noderīgs ikdienas gadžets

Pildspalvas ir lietas, kas bieži vien pazūd. Varam derēt, ka tavā paziņu lokā nav neviens cilvēks, kas izmantotu tikai vienu pildspalvu – jo tās vienmēr nozūd! Ar pildspalvas turētāju būs pavisam citādi. Pildspalva vienmēr būs acu priekšā, jo tai būs sava viena īpašā vieta.

Lai arī šīs dāvanas galvenais mērķis ir iepriecināt un likt pasmaidīt, tā bez šaubām ir arī noderīga ikdienas steigā.

Lielisks ofisa papildinājums

Ofisi mēdz būt garlaicīgi, tā tas vienkārši ir. Lietišķa vide ne vienmēr ļauj izcelties ar oriģinālu istabas tapešu izvēli, stilīgām lampām u.c. ofisa labumiem. Tāds nieciņš kā pildspalvu turētājs var būt tā viena lieta, kas ikvienam liek pasmaidīt un kalpo par foršu interjera objektu.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārzini jubilāra humora izjūtu

Izvēloties smieklīgu dāvanu, vienmēr jāpadomā par tās saņēmēja humora izjūtu. Kāds varētu apvainoties par mazu un smieklīgu dāvanu, bet kādam citam tas vēl ilgi paliktu atmiņā un varētu izsmieties. Īpaši, ja tas ir smieklīgs pildspalvu turētājs – kaķu figūriņas, tualetes pods utt.

Piemeklē joku dāvanai klāt papildinājumu

Jebkuros svētkos ir patīkami saņemt pārdomātas dāvanas. Joku dāvana ir labs veids, kā iesildīties dāvanu saņemšanas procesam un visiem kopā pasmieties. Taču ir labi jubilāru pēc tam apsveikt ar ko vērtīgāku.

Kam piemērota

pildspalvu turētājs ofisam valis

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīram

Oriģināls pildspalvu turētājs varētu būt jautra un arī forša dāvana vīram svētkos. Dzīvojot kopā, sieva vienmēr zina, kas vīram nepieciešams. Reizēm tā var būt arī smieklīgā joku dāvana.

Tētim

Pildspalvu turētāji var būt patiesi noderīgi un arī gaumīgi. Uzdāvini savam tētim mājas ofisa papildinājumu ar kādu stilīgu pildspalvu turētāju.

Brālim

Arī brālim varētu noderēt foršs pildspalvu turētājs – ofisā, skolā vai universitātē. Jebkurā dzīves posmā nereti nākas rakstīt ar pildspalvu, pildīt mājasdarbus utt. Šī ir oriģināla dāvana, kas noteikti pārsteigs!

Kolēģim

Darba vidē kolēģi bieži vien pārtop par draugiem, tāpēc laika gaitā arī dāvanas kļūst draudzīgākas un varbūt pat smieklīgākas. Oriģināls pildspalvu turētājs varētu būt smieklīga un bez šaubām unikāla dāvana kolēģim svētkos.

Kur iegādāties

pildsplavu turētājs

Vislabāk smieklīgas dāvanau idejas ir meklēt internetā, jo tur izvēle ir daudz plašāka. Vietne, kur var atrast dažādas radošas un arī smieklīgas dāvanas, ir Etsy platforma.

Etsy pildspalvu turētāji

Ar saiti Funny pen holder platformā Etsy atradām visdažadākos pildspalvu turētājus, kas būs piemēroti dažādu humoru izjūtu jubilāriem.

Lai izdodas iepriecināt!