Piezīmju grāmata

piezīmju grāmata

Piezīmju grāmata ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam palīdzēs vienkāršot ikdienu un vairs nekad neaizmirst svarīgas idejas. Tā ir lieliska dāvana ikvienam – gan tiem, kam ikdiena ir aizņemta, gan arī tiem, kas vienkārši dod priekšroku rakstīšanai uz papīra. 

Laba dāvana, kas patiks gan sievietei, gan vīrietimsievai, vīram, draugam un draudzeneimammai, tētim, kolēģim un priekšniekam.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Vieta ikdienas piezīmēm un pārdomām

Ikdienas steigā mēdz gadīties savam darbu sarakstam pievienot vairāk, nekā ir spēka vai laika paveikt. Līdzīgi notiek ar ideju ģenerēšanu un iedvesmas atrašanu. Dienas laikā šādas tādas idejas ienāk prātā, taču, ja tās nav kur pierakstīt, tās izgaist kā nebijušas. Tāpēc ir svarīgi sev visur līdzi vienmēr nēsāt vietu pierakstiem.

Kādam noteikti noderēs telefona pieraksti vai kāda īpaša aplikācija. Taču daudziem cilvēkiem vēl joprojām daudz labāk patīk rakstīt uz papīra lapām. Tas tomēr piešķir pavisam citu sajūtu, turklāt var arī kalpot par sava veida meditāciju. 

Kaut ko rakstīt, zīmēt, koncentrēties uz savu rokrakstu un detaļām – tas viss var būt ļoti īpaši. Tāpēc piezīmju grāmata, kas piemērota tieši jubilāra vajadzībām, varētu būt noderīga dāvana svētkos.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Nav jābūt rakstniekam vai māksliniekam, lai sev līdzi ikdienas gaitās nēsātu piezīmju grāmatu. Ikvienam vajadzētu būt līdzi somā kādai kladei, plānotājam vai piezīmju grāmatai. Līdz ar to tā ir laba dāvana, kas noteikti noderēs. Nereti tieši praktiskas dāvanas, kas jubilāram jau labu laiku ir bijušas nepieciešamas, ir tās īpašākās.

Dāvanas sniegtā vērtība

piezīmju grāmata
BALTS piezīmju grāmata

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Organizētāka ikdiena

Piezīmju grāmatas galvenā vērtība ir sniegt tās īpašniekam vietu, kur piefiksēt visu nepieciešamo. Tā ir kā burtnīca vai klade bez jebkāda konkrēta plāna, jo viss ir tieši rakstītāja paša ziņā. 

Ja ir vēlme, tur var veidot tabulas un sadaļas. Tur var pierakstīt iepirkšanās sarakstus, daktera vizītes, plānus, vīzijas un ieceres. Var izveidot sadaļu ar svarīgākajiem numuriem un e-pastiem, tuvāko cilvēku dzimšanas un vārda dienām. 

Tiem, kam patīk plānot un visu piefiksēt, piezīmju grāmatas vienmēr ir noderīgs gadžets ikdienas darbos.

Vieta pārdomām

Bieži vien ikdienā ir grūti iet uz priekšu, ja prātā notiek daudzas lietas vienlaicīgi. Protams, vienmēr palīdz ar kādu izrunāties. Taču, kad šādas iespējas nav, tad vienlīdz labi ir izlikt visas pārdomas uz papīra. Uzreiz, kā akmens no sirds noveļas un var paskatīties uz situāciju no malas ar svaigu prātu.

Veids, kā piefiksēt iedvesmu

Nereti dienas laikā rodas kāda ideja vai kāds jautājums, kas nepiefiksēts pavisam ātri nozūd un aizmirstas. Reizēm gadās par kaut ko iedomāties – biznesa ideju, kādu neskaidrību, ko vēlāk ieguglēt utt. 

Ikviena no šīm lietām potenciāli var izmainīt kādu situāciju – ja vien būtu laiks apstāties uz to visu noskaidrot. Piezīmju grāmata var būt labs veids, kā visu ātri piefiksēt un brīvā brīdī apskatīt.

Ko ņemt vērā

piezīmju grāmata

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Noskaidro, vai jubilāram patīk rakstīt uz papīra

Tu gribi uzdāvināt dāvanu, kas jubilāra ikdienā sniegs papildus vērtību un noderēs. Jāsāk ar to, ka tu pārliecinies, vai jubilāram vispār patiktu rakstīt uz papīra. Mūsdienās daudzi ir iemīļojuši digitālās versijas gan plānotājiem, gan piezīmju grāmatām.

Izvēlies jubilāram piemērotāko piezīmju grāmatu

Ja tomēr zini, ka jubilāram patīk rakstīt ar pildspalvu uz īstas papīra lapas, tad šī dāvanas ideja būs tieši laikā. Atliek tikai saprast, kāda piezīmju grāmata viņam patiks vislabāk – cik liela izmēra, kāda no iekšpuses utt. Kādam patīk baltas lapas, citiem ar punktiņiem. Par šādām detaļām vērts parūpēties.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Piezīmju grāmata ir lieliska dāvana sievietei, kas viņai palīdzētu sakārtot ikdienas darbus. Tā ir dāvana, kas var būt piemērota gan sievai, gan mammai skaistos svētkos vai vienkāršā ikdienā. Galvenais, lai izvēlētais produkts būtu kvalitatīvs un elegants.

Vīrietim

Arī vīrietim noderētu skaists un gaumīgs piezīmju fiksētājs. Tā būtu laba dāvana vīram vai tētim – ikvienam, kam nepieciešama vieta, kur pierakstīt visu svarīgo.

Draugam vai draudzenei

Piezīmju grāmata ir pietiekami vienkārša, taču arī personīga dāvana, ko pasniegt saviem tuvākajiem draugiem. Savus draugus zinām vislabāk, tāpēc noteikti varēsi izvēlēties piemērotāko piezīmju vietu savam draugam vai draudzenei.

Kolēģim

Ja tavam darba kolēģim ikdienā ir daudz pienākumu un ideju, ko pierakstīt, tad piezīmju grāmata varētu būt forša un noderīga dāvana svētkos.

Priekšniekam

Solīda un lietišķa dāvana priekšniekam varētu būt gaumīga un efektīva piezīmju grāmata. Tai ir jābut kvalitatīvai, no labas kvalitātes papīra. Varbūt ar jau piemeklētu pildspalvu. 

Kur pirkt dāvanu

balts paper
BALTS piezīmju grāmatas

Mums patīk atbalstīt vietējos ražotājus. Uzskatām, ka tieši tā mums latviešiem izdosies pilnveidoties un piepildīt savu tirgu ar vien vairāk ar pašmāju ražotāju veikumiem. Skaistas un kvalitatīvas piezīmju grāmatas iespējams atrast pie uzņēmuma BALTS Paper Goods.

BALTS Paper Goods piezīmju grāmatas

Šis zīmols ir uzkrājis jau vairāk kā 20 gadu pieredzi papīrlietu ražošanā. 2021. gadā notika zīmola maiņa, pārtopot par BALTS paper goods, turpinot fokusēties uz papīra piezīmju grāmatu, plānotāju un kalendāru ražošanu. Te ir pieejama kvalitatīva piezīmju grāmata Latvijā ikviena cilvēka gaumei. Piezīmju grāmata, kas vienmēr būs līdzi, lai noķertu vislabākās idejas un plānus.

Lielisks piemērs ir attēlā redzamā elastīgā piezīmju grāmata. Tā ir ērta ikdienas lietošanai galvenokārt noapaļoto stūru un mākslīgās ādas vāku dēļ. Tie padara piezīmju grāmatas lietošanu patīkamu un ērtu. Neliela odziņa katrā no šīm piezīmju grāmatām ir to zelta folijas iespiedums uz aizmugurējā vāka.

Lai vienmēr būtu ko pierakstīt!