Paša cepti cepumi

cepumi

Paša cepti cepumi ir mīļa dāvana, kas tās saņēmējam uzdāvinās jauku gardumu, sasildīs sirdi un liks sajusties mīlētam. Šī ir jauka dāvana, kas piemērota vecākiem Ziemassvētkos, tuvākajiem draugiem dzimšanas dienās un mīļotajam cilvēkam – sievai vai vīram gadadienā.

Mīlestība iet caur vēderu – īpaši svētkos

Svētkos ir tik jauki justies palutinātam un redzēt, kā mīļie cilvēki un tuvinieki steidz sagādāt mīļas dāvaniņas. Tas izrāda rūpes un ir tik patīkami – vēl jo vairāk, ja dāvanā ieguldīts laiks un pūles, kā tas ir ar pašu gatavotām dāvanām.

Nav arī noslēpums, ka mīlestība iet caur vēderu. Šis teiciens ir tik populārs, jo paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks. Tieši tāpēc arī dāvanā saņemt kādu gardumu ir īsts sapnis gardēdim. Īpaši, ja gardums pagatavots paša rokām. Turklāt šī dāvana sniedz tik daudz iespējas, kā izpausties un izpatikt dažādiem dāvanas saņēmējiem. Vari eksperimentēt ar cepumu veidiem, sastāvdaļām un garšām!

Paštaisīta dāvana

Pašdarināta dāvana ir tāda, kas tās saņēmējā rada īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka paštaisītas dāvanas radīšanas procesā ir bijis ieguldīts laiks, pūles un enerģija. Tas liek dāvanu novērtēt vēl vairāk un sajusties īpašam, jo tā dāvana ir arī vienreizēja un oriģināla.

Paštaisīti cepumiņi ir dāvana, ar ko iespējams iepriecināt visdažādākos cilvēkus – draugus, mīļos cilvēkus un otrās pusītes. Tāpat šāda dāvana iepriecinās arī lietišķās dzīves sabiedrotos, kolēģus, skolotājus, priekšniekus. Šāda dāvana vien jāmāk skaisti iesaiņot un atilstoši noformēt. Galu galā gardumi patīk mums visiem, ir tikai jāmāk tie pagatavot atbilstoši jubilāra gaumei!

Dāvanas sniegtā vērtība

cepumi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Garšīga dāvana gardēdim

Katram gardēdim patīk izmēģināt jaunas garšas un izbaudīt ēdienu. Turklāt visiem draugu vai paziņu lokā ir vismaz viens cilvēks, kurš vienmēr dodas uz restorāniem, atklāt visforšākās vietas un garšīgākos ēdienus. Tādam cilvēkam it īpaši patīkami būs saņemt dāvanā cepumus, ko nekur citur nu noteikti neizdosies nogaršot. Šī dāvana ir unikāla un paša rokām darināta, tātad – neatkārtojama.

Cepumi, kas sasildīs sirdi

Pašgatavoti cepumiņi patiesi var sasildīt sirdi. Ja tie vēl tiek uzdāvināti silti un smaržīgi, rodas īsta svētku sajūta. Atgādina Ziemassvētkus, kad cepumu smarža piepilda mājas un gardēžu vēderus. Lai padarītu dāvanu vēl īpašāku, iespējams klāt pievienot kādu sveicienu vai pat noslēpumaino recepti – būs gan gatavi cepumi, gan arī to pagatavošanas instrukcija dāvanā. 

Ļaus sajusties mīlētam

Ikviena paštaisītā dāvana liek sajusties mīlētam, jo tiek izrādītas rūpes no dāvanas dāvinātāja. Lai kādi tie cepumiņi arī nebūtu, visjaukāk ir apzināties, ka kāds cits ir veltījis savu brīvo laiku, lai ko pagatavotu tieši tev.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Paļaujies uz pārbaudītu recepti

Kad tiek gatavota dāvana kādam svētkos, šis nav gluži īstais laiks eksperimentēt ar dažādām garšvielām un improvizāciju. Vislabāk ir cieši sekot līdzi receptei un, vēl labāk, paļauties uz jau izmēģinātu recepti un pārbaudītām vērtībām.

Parūpējies par to, lai cepumi ir svaigi arī dāvināšanas brīdī

Ar cepumiem ir tā – vislabāk tie garšo tikko izņemti no krāsns vai tajā pašā dienā ēdami. Jau nākošajā dienā tie var būt nedaudz apkaltuši un cietāki. Tad tie rūpīgi jāietin plēvē un jāaizsargā no gaisa, kas citādāk sekmētu sažūšanu. Vērts prūpēties par to, lai līdz dāvanas saņēmējam nokļūtu tie paši svaigie un garšīgie cepumi.

Kam piemērota šāda dāvana

cepumi

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Mammai vienmēr pasniedzam mīļas dāvanas, kas ir pārdomātas un nodod mīlestību. Paša gatavoti cepumiņi ir jauka dāvana, ar ko pārsteigt svētkos – derēs gan mammai, gan abiem vecākiem kopā.

Skolotājai

Runājot par pārsteigumiem, ar šo dāvanu varētu iepriecināt arī skolotāju svētkos, kopā ar klasesbiedriem.

Mīļotajam cilvēkam

Jauka dāvana tā būs arī mīļotajam cilvēkam, piemēram, Ziemassvētkos. Cepumi iepriecinās un sasildīs, nemaz nerunājot par gardo smaržu, kas nu jau būs sievai, vīram, meitenei vai puisim mājās.