Īpaša dizaina sēžammaiss

Īpaša dizaina sēžammaiss

Īpaša dizaina sēžammaiss ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs stilīgu interjera papildinājumu, kā arī ērtu atpūtu. Tā var būt lieliska dāvana bērniem, kā arī vecākiem, pārim vai visai ģimenei kopā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgs un ērts dizaina elements

Iekārtojot savu mājokli, ir svarīgi balstīties uz savu gaumi un labsajūtu. Ar vien populārāks paliek minimālisma stilā veidots interjers. Vislielākais stereotips par šo iekārtojumu ir tā vēsums – omulības trūkums. Lai kāds interjers tev patiktu visvairāk, jāatceras, ka mājokļa interjers var būt ērts un mājīgs, pat tad, ja tas tiek veidots minimālisma stilā.

Dizains var būt stilīgs, kā arī ērts un lietojams vienlaicīgi. Lielisks piemērs tam ir pufi jeb īpaša dizaina sēžammaisi, kas jau gadiem ilgi ir ļoti aktuāli. 

Tie piešķir telpai īpašu noskaņu, nezaudējot arī komfortu. Tā varētu būt forša dāvanas ideja svētkos tiem, kuru gaumi un mājokļa izkārtojumu tu labi pārzini.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to ir iespējams uzdāvināt.

Interjers ir ļoti personiska lieta, jo katram gaume ir atšķirīga. Līdz ar to bieži vien pat neiedomājamies, ka interjera objektus var dāvināt svētkos. Tā ir oriģināla dāvana ar praktisku vērtību. Pietam sēžammaisi ir dzaina priekšmeti, kas izceļas arī ar ērtumu. Tie ir patīkami maigi, mīksti un komfortabli. Tos nereti nemaz neuzskatām par interjera papildinājumu, lai arī tie tādi noteikti ir. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Īpaša dizaina sēžammaiss

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Ērta atpūta

Īpaša dizaina sēžammaiss jeb pufs ir ērts istabas mēbeļu papildinājums. To tik pat labi varu nodēvēt par krēslu vai pat nelielu dīvānu, jo pastāv arī tādi pufi, kur ērti var satilpt divi un pat vairāk cilvēku. 

Bērniem un jauniešiem šādi pufi patīk jo īpaši to komforta dēļ. Tāpat, protams, tas ir kaut kas jauns un neierasts, ja nekad iepriekš mājoklī tādi ģimenē nav bijuši. Tad uzreiz gribās izmēģināt stilīgo sēžammaisu, kur labi atpūsties.

Stilīgs interjera papildinājums

Tāpat sēžammaisi kalpo arī par lielisku interjera papildinājumu. Tie ir veidoti dažādās formās, katrs uzņēmums piedāvā cita veida pufus, veidojot savu atpazīstamības simbolu. Vispopulārākie ir parasta veida, apaļīgas formas pufi ar nedaudz šaurāku augšpusi.

Tā kā pufi tiek ražoti tik plašā krāsu klāstā, tos var bez raizēm pielāgot jebkuram interjeram. Ņemot vērā brīvo vietu, var izvēlēties pufa lielumu. Ņemot vērā krāsas un telpas kopējo iekārtojumu – var izvēlēties jubilāram piemērotāko pufu. Tā ir skaista dāvana, kas kalpos gadiem ilgi un priecēs ne tikai mājiniekus, bet arī ciemiņus.

Vairāk vietas ciemiņiem

Runājot par ciemiņiem, tā ir vēl viena dāvanas vērtība. Tiem, kam patīk savās mājās uzņemt viesus un regulāri svinēt svētkus kopā, var gadīties, ka visiem nav vietas, kur sēdēt. Tā ir visai bieža parādība, kas novērota lielos ģimenes un draugu pasācienos, kas tiek svinēti pie kāda mājoklī.

Tādos gadījumos vienmēr tiek meklētas vietas, kur visus sasēdināt. Līdz ar to pufi kalpos par papildus sēdvietām. Ne tikai funkcionālām, bet arī ērtām. Var gadīties, ka par tām norisināsies pat cīniņš, jo kurš gan negribētu pavadīt vakaru foršā sabiedrībā un uz ērta sēžammaisa? 🙂

Ko ņemt vērā

Īpaša dizaina sēžammaiss dāvana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pievērs uzmanību jubilāra gaumei

Izvēloties dāvanu, kas aizņems vietu kāda cilvēka mājoklī, vienmēr ir jādomā par to, lai dāvana arī vizuāli patiktu saņēmējam. Piemēram, ja zini, ka jubilārs jau labu laiku grib pufu, ir tomēr jādomā arī par piemērotāko krāsu un kopējo vizuālo formu.

Ievēro jubilāra mājokļa interjeru

Sēžammaisi ir pieejami dažādās variācijās un dizainos – arī dažādos izmēros. Tie var aizņemt daudz vietas. Ja arī izvēlēsies mazāku pufu, ņem vērā, vai jubilārs tādu vispār vēlās un vai būs brīva vieta tā novietošanai.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Īpaša dizaina sēžammaiss būs lieliska dāvana bērniem svētkos. Zināms, ka bērniem patīk sēdēt mīkstās un ērtās vietiņās, dīvāns pavisam ātri var apnikt, tāpēc stilīgs pufs būs tieši laikā. Kaut kas jauns un interesants!

Ģimenei

Sēžammaiss, ko novietot viesistabā, var būt lieliska dāvana ģimenei svētkos. Ja vēlies uzdāvināt kaut ko tādu, ko varēs izmantot visi, tad pufs ir laba ideja.

Pārim

Domājot par to, kas ir laba dāvana pārim, kas nesen ievākušies jaunā mājoklī, īpaša dizaina sēžammaiss varētu būt laba doma. Interesanta, noderīga un arī patīkama dāvana. 

Vecākiem

Pufs jeb īpaša dizaina sēžammaiss varētu būt arī laba dāvana vecākiem, kas cenšas atsvaidzināt sava mājokļa interjeru.

Kur pirkt dāvanu

pupu maiss dāvana pufs

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pupu maiss

Veikalā Pupu maiss ir iespējams iegādāties dažādus sēžammaisus un pufus atpūtai. Tie ir pieejami ļoti interesantās un nestandarta formās, piemēram, ar zaķu austiņām bērniem un futbola bumbas tematikā īsteniem futbola faniem. Izvēle ir ļoti plaša un tās daudzveidības dēļ kalpos par lielisku dāvanu svētkos – interesantu un noderīgu.

Ja vēlies, lai jubilārs piemērotāko sev izvēlas pats, tad laba dāvana būs Pupu maiss dāvanu karte. Tev atliek vien izvēlēties aptuveno vērtību un dāvana paliks jubilāra paša izvēlē – dizains, forma, krāsa. 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!