Nardi spēle

Nardi spēle

Nardi spēle ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iemācīties spēlēt vienu no senākajām galda spēlēm un kalpos par labu prāta treniņu. Šī ir lieliska dāvana jebkuram, kam patīk spēlēt galda spēles – tētim, brālim, māsai, vecākiem, kolēģiem u.c.

Interesanta galda spēle prāta asināšanai

Galda spēles ir lielisks veids, kā pavadīt savu brīvo laiku ar ģimeni vai draugiem. Tā ir mūžam noderīga un vienmēr aktuāla dāvana, ko uzdāvināt kādam svētkos. Viena no galda spēlēm, kas ir gan interesanta, gan arī prātu izaicinoša ir nardi spēle.

Nardi ir spēle, kas paredzēta diviem spēlētājiem. Tā tiek spēlēta uz laukuma, kas sastāv no divdesmit četriem šauriem trīsstūriem, kurus sauc par punktiem. Trijstūri mainās pēc krāsas un ir sagrupēti četros kvadrātos pa sešiem trijstūriem katrā. Spēles mērķis ir uzvarēt pretinieku, atbrīvojot laukumu no saviem kauliņiem.

Šī ir spēle, kas asina prātu, jo ir jādomā par izdevīgāko stratēģiju. Taču jāpiebilst, ka šajā spēlē darbojas arī veiksme. Puse no spēles ir atkarīga no veiksmīgā cipara, ko izdosies uzmest ar metamo kauliņu.

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Nav teikts, ka izklaide nevar būt arī lietderīga. Galda spēles ir lielisks piemērs tam, ka labi pavadīt laiku var arī uzlabojot savas prasmes. Nardi ir izklaidējoša dāvana, kas vienmēr noderēs un kalpos par iemeslu paasināt savu prātu. Šī ir viena no senākajām spēlēm. Šīs dāvanas saņemšana būs arī labs iemesls to iemācīties spēlēt tiem, kas to vēl neprot.

Dāvanas sniegtā vērtība

nardi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labi pavadīts laiks

Tiem, kam patīk galda spēles, kolekcijas papildinājums būs laba dāvanas izvēle. Lai arī nardi ir sena un klasiska galda spēle, mūsdienās ne katrs par to zina un ne katrs ir izmēģinājis to. Iespējams šī ir viena no tām galda spēlēm, ko jubilārs ir vienkārši palaidis garām. 

Jaunas spēles iegūšana var būt veids, kā atklāt ko jaunu un labi pavadīt laiku tā procesā. Spēles izprašana un noteikumu iegaumēšana arī var būt interesants process. Kā jauna uzsākšana vienmēr ir interesanta.

Prāta treniņš

Kā jau jebkurai galda spēlei, arī nardi ir izaicinoša spēle. Tajā ir svarīga stratēģiskā domāšana, kas rezultātā lietderīgi nodarbina prātu. 

Citiem vārdiem runājot, viens no nardi spēles galvenajiem ieguvumiem ir kognitīvo slimību riska samazināšana. Nodarbināt savu prātu nozīmē trenēt smadzenes un padarīt tās spēcīgākas. Tas arī atstāj labu ietekmi uz atmiņu u.c. svarīgām prāta funkcijām.

Laiks kopā ar draugiem vai tuviniekiem

Nardi ir spēle, kas paredzēta diviem spēlētājiem. Līdz ar to jubilāram šī spēle būs jāspēlē ar vēl vienu cilvēku. Tas var kalpot par forši pavadītu laiku kopā. Iespējams, arī spēles pretinieks nezinās par nardi noteikumiem. Tā kā mācīties varēs abi divi. Labs ieguvums un kopā pavadīts laiks.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Galda spēle ir piemērota visai ģimenei

Nardi ir galda spēle, ko var spēlēt ikviens. Ja vien bērns prot skaitīt, tad visticamāk arī nardi spēli viņš varēs izmēģināt. Tā ir lieliski piemērota spēle gan maziem, gan lieliem.

Nardi spēles gaitas ilgums var būt ļoti dažāds

Vienas spēles laiks var ilgt sākot ar piecām minūtēm un beidzot līdz pat stundai. Tā bus piemērota spēle tiem, kam patīk iedziļināties gājienos un veidot stratēģiju. Lai arī reizēm noteikti izdosies uzvarēt pavisam ātri.

Kam piemērota šāda dāvana

nardi spēle

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Nardi ir spēle, kas paredzēta visai ģimenei. Līdz ar to tā ir spēle, kas ir piemērota gan maziem, gan lieliem kā dāvana svētkos.

Brālim

Ja tavam brālim patīk spēlēt klasiskas galda spēles, tad arī nardi spēle būs viņam piemērota dāvanas izvēle.

Māsai

Tas pats attiecas arī uz tavu māsu. Ja māsai patīk sevi izaicināt un vienmēr atrast veidus un stratēģijas, kā uzvarēt, nardi ir īstā spēle.

Tētim

Iespējams, tētis bērnībā ir spēlējis nardi spēli. Tad nu tagad ir laiks tētim to uzdāvināt atkal – atsvaidzināt atmiņu un izaicināt uz kopīgu spēli.

Vecākiem

Tā kā šī galda spēle ir paredzēta diviem spēlētājiem, tad tā ir lieliski piemērota spēle abiem vecākiem. Tas ir veids, kā kopīgi paasināt prātu un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā.

Draugiem

Ja arī tavam draugam vai draudzenei patīk prātu asinošas spēles, tad šī varētu būt laba dāvana dzimšanas dienā.

Kolēģiem

Galda spēles ir laba dāvanas izvēle arī kolēģim. Tā ir pietiekami lietišķa dāvana, kas var uzdāvināt arī labi pavadītu laiku.

Kur iegādāties

games 4 you nardi spēle

Populārajā spēļu interneta veikalā Games4You.lv ir plaša izvēle ar dažādām galda spēlēm. Tur var atrast arī tādas klasiskas spēles kā Nardi

Nardi galda spēles no Games4You.lv

Galda spēlēm vienmēr ir dažādas versijas – viena galda spēle var tikt pasniegta gan uz parasta spēļu laukuma, gan arī uz īpaši veidotas tāfeles ar dažādiem grezniem papildinājumiem. Arī Games4You.lv sadaļā Nardi ir šīs galda spēles dažādi veidi. Tur atradīsi gan vienkāršotākas, gan  arī greznākas versijas dažādās cenu variācijās.