Alus degustācija

Alus degustācija

Alus degustācija ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iepazīt dažādas garšas, atrast savu iecienītāko un darīt to ar līdzi paņemtu draugu. Šī ir lieliska dāvana ikvienam alus cienītājam – vīrietim, vīram, tētim, brālim, iespējams arī tuvam kolēģim.

Labi pavadīts vakars degustējot alu

Jebkura degustācija ir lielisks veids, kā pa drusciņam pagaršot konkrēto ēdienu vai dzērienu. Ar vien populārākas paliek vīnu degustācijas, kūku degustācijas un nu jau arī alu degustācijas. Tas ir izdevīgs veids, kā noskaidrot, kas tev īsti garšo vislabāk.

Turklāt pati degustācijas pieredze parasti ir visai izglītojoša. Restorāns vai alus/vīna darītavas parasti arī nodrošina ar izklaidi. Kamēr tiek degustēts alus, to vada zinošs savas profesijas pārstāvis. Degustācija ir iespēja ne vien nogaršot jaunas garšas, bet arī uzzināt vairāk par alus brūvēšanu, tā procesiem utt.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Šī ir tāda dāvana, kas patiktu jebkuram alus cienītājam.

Alus degustācija ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk negaidīs. Tā nav vienkārši paredzama dāvana un tieši tas to padara par interesantu piedzīvojumu. Jubilārs saņems interesantu dāvanu – aizraujošu degustāciju, jaunu garšu iepazīšanu un savu iecienītāko garšu atklāšanu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Alus degustācija

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dažādu garšu iepazīšana

Galvenā degustācijas priekšrocība ir nogaršot pēc iespējas vairāk dažādu alus veidu. Kad ejam uz bāru vai restorānu, tad ir tikai viena izvēle – vai divas, ja esi gatavs parakstīties uz 2 alus glāzēm. Līdz ar to degustācija ir izcils veids, kā noskaidrot, kādas ir tavas iecienītākās garšas.

Jo vairāk dažādus aliņus pagaršosi, jo lielāka iespēja, ka atradīsi savu jauno mīļāko alu. 

Interesanta informācija par alus brūvēšanu

Papildus jaunu garšu nogaršošanai, degustācija ir jautrs un arī interesants pasākums. Degustācijas laikā iespējms uzzināt daudz jauna par to, kā alus tiek veidots un kā vislabāk turpmāk izvēlēties alu. 

Degustācijas laikā uzzināsi izglītojošu informāciju, kā arī saklausīsies ekspertu sniegtus padomus. Lieliska pieredze!

Gardas un īpaši piemeklētas uzkodas

Uz tukšu dūšu dzert alu nav patīkami – to zina katrs alus brūvētājs un degustācijas vadītājs. Tāpēc alus degustācija tiek pavadīta ar gardām un īpaši piemeklētām uzkodām. Dāvanas saņēmējs, līdzīgi kā ar vīniem, varēs iemācīties, kādas uzkodas vislabāk sader ar kādiem aliņiem.

Laiks kopā

Īpaši jautri ir uz degustāciju ņemt līdzi arī savu otro pusīti vai draugu, māsu, brāli. Parasti piedāvājumi tiek veidoti 2 personām uzreiz. Tas ir aizraujošs veids, kā labi pavadīt laiku kopā un uzzināt ko jaunu.

Ko ņemt vērā

Alus degustācija

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Svarīgi veikt iepriekšēju rezervāciju

Pirms došanās uz degustāciju, ir svarīgi veikt iepriekšēju rezervāciju. Vairākums gadījumos degustācijas norit vai nu grupās vai privāti – tādā gadījumā gan pieraksts ir īpaši svarīgs.

Pārliecinies, ka dāvanu pasniedz īstenam alus mīlim

Šī ir dāvana, kas ir paredzēta kādam, kam ļoti garšo alus. Rūpīgi apdomā, kāds ir dāvanas saņēmēja iemīļotākais dzēriens. 

Dāvana, ko pasniegt dāvanu kartes formātā

Visērtākais veids, kā šādu dāvanu iegādāties, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Tad dāvanas saņēmējs pats varēs šo piedzīvojumu ieplānot un arī izvēlēties, ko ņemt līdzi. Par to, kur iegādāties šādu dāvanu karti, lasi raksta nobeigumā.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Katram vīrietim garšo alus, jo ir tik daudzi alus veidi. Katram iespējams piemeklēt kādu alus veidu, kas iet pie sirds. Tāpēc šī ir lieliska dāvana vīrietim dažādos svētkos.

Vīram

Šī ir arī lieliska dāvana tavam vīram, ja zini, ka viņam garšo alus. Šis būs kā aizraujoši pavadīts laiks kopā ārpus ikdienas ierastā ritma. Kāpēc lai randiņš nebūtu alus darītavā?

Tētim

Alus degustācija varētu būt īpaši laba dāvana tētim, ja viņš ir īstens alus entuziasts. Iespējams, laiks viņam sniegt jaunu iemīļotāko aliņu – un šo lēmumu viņam pieņemt vienīgi pašam.

Brālim

Alus degustācija var būt arī lieliska dāvana brālim, ko izbaudīt kopā ar saviem tuvākajiem draugiem vai otro pusīti.

Draugam

Ar draugiem bieži vien piedzīvotas visinteresantākās ballītes un piedzīvojumi. Alus degustācija varētu būt vēl viens piedzīvojums, ko uzdāvināt draugam svētkos.

Kolēģim

Alus degustācija ir dāvana, ko var uzdāvināt arī savam tuvākajam kolēģim svētkos. Darba vidē bieži vien kolēģi kļūst par draugiem. Šādā gadījumā šī ir visai piemērota dāvana.

Kur iegādāties

Alus degustācija taverna

Alus degustācija ir dāvana, ko iespējams iegādāties ar dāvanu kartes palīdzību restorānā Taverna.

Alus degustācija un uzkodas 2 personām restorānā Taverna 

Alus degustācija piedāvā izbaudīt Latvijā darinātu alu. Nāc uz latviešu alus degustāciju un ņem līdzi draugu, lai jautrāks vakars. Baudot restorāna Taverna degustāciju, tiksi izklaidēts ar pastāstu par to.