Mīksts pleds

pleds

Mīksts pleds ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs siltumu gan mājās, gan arī dažādos izbraucienos, kad pledu varēs ņemt līdzi. Tā ir dāvana, kas piemērota ikvienam – vecākiem, ģimenei, sievietei un pārim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Uzdāvināt siltumu ar mīkstu plediņu

Pleds ir visai universāls gadžets, ko var izmantot dažādi un daudzās vietās. To varēs izmantot ne tikai mājās, bet ņemt līdzi arī izbraucienos pie dabas un nakšņošanai teltīs. Ikvienam patiktu dāvanā saņemt mīkstu un siltu plediņu, jo tas patiešām kāda brīdī noderēs.

Izvēloties dāvināt jubilāram mīkstu pledu, tu dāvini arī patīkamas sajūtas, drošību un siltumu. Tā ir dāvana, kas tiks pasniegta ar mīļu novēlējumu vienmēr būt siltumā. 

Arī dāvanu saņēmēju loks, kam šis būtu piemērots apsveikums, ir ļoti plašs. Šī varētu būt īpaši jauka dāvana, ko pasniegt savējiem Ziemassvētkos.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Mīksts pleds ir dāvana, kas var noderēt dažādos veidos. Pleds ir praktiska dāvana, kas ļaus sasildīties dažādos apstākļos. To var nolikt uz dīvāna un apsegties, kad paliek nedaudz vēsi. Tāpat pledā var ieritināties arī sēžot uz balkona vai terases. Arī mašīnā ir labi vienmēr vadāt līdzi siltu plediņu. Tā kā viens ir skaidrs – šāda dāvana noteikti noderēs.

Dāvanas sniegtā vērtība

pleds

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Siltums un patīkamas sajūtas

Uzdāvinot pledu, pirmām kārtām jau tiek uzdāvināts arī siltums un tā radītās patīkamās sajūtas. Tā ir dāvana, kas ļaus sasildīties vēsos vakaros. Tā kā auksti paliek arī vasaras vakaros, tad šī dāvana labi noderēs arī gada siltāko mēnešu jubilāriem.

Interjera papildinājums

Pleds var kalpot ne tikai par veidu, kā sasildīties, bet arī par lielisku interjera dekoru un vispārēju telpas atsvaidzinājumu. Ja tas tiks izvēlēts kādā košākā krāsā, tad pleds telpai var piešķirt patīkamu akcentu – odziņu, kas izcels telpas kopējo noskaņu.

Visbiežāk jau tiek izvēlēti maigu toņu pledi, kas nomierina un ļaus izbaudīt tā siltumu bez uzkrītošiem akcentiem. Jebkurā gadījumā labi izvēlēts un augstas kvalitātes pleds ne tikai sildīs, bet arī labi izskatīsies salocīts uz dīvāna stūra.

Plašs pielietojums

Un visbeidzot – pledam ir dažādi pielietojumi. Lai arī galvenais mērķis ir sasildīt, to var izmantot arī dažādos izbraucienos ārpus mājas. 

Labs un silts pleds noderēs ceļojumos, nelielās ekskursijās ar mašīnu, atpūtā pie dabas. Tas var būt arī labs sabiedrotais, ko paņemt līdzi pie jūras vai braucot brīvdabas piknikā. 

Un galu galā, ja kādreiz ir uz īsu brīdi jāizskrien ārā, tad ierastās jakas vai džempera vietā ātri var ietīties arī mīkstā un stiltā plediņā. Siltuma funkcija tiks izpildīta.

Ko ņemt vērā

pleds

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par labu kvalitāti

Pledu nāksies ik pa laikam arī izmazgāt. Bieži vien pēc dažām mazgāšanas reizēm nākas attapties pie savēlušās pleda, kas vairs nav ne tik mīksts un ne tik maigs. Lai no tā izvairītos, ir labi izvēlēties augstākas kvalitātes pledu.

Izvēlies atbilstoša izmēra pledu

Tāpat ir svarīgi ņemt vērā pleda izmēru, pirms tas tiek iegādāts. Esam pamanījuši, ka pledu piedāvājumā vairums ir visai mazu izmēru. Ja šāda dāvana tiek pasniegta visai ģimenei, labāk būtu izvēlēties vismaz 2m garuma pledu. Nereti pledi tiek piedāvāti izmēros 1.20m vai 1.60m. 

Pieskaņo to saņēmēja gaumei

Un ne mazāk svarīgi ir izvēlēties saņēmēja gaumei atbilstošāko variantu. Ja iepriekš minējām košu un akcentu pilnu pledu, iespējams, ne visiem tas patiktu. Kādam pie sirds ietu košs pleds, taču citam gaišs un mierīgs tonis.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Silts plediņš varētu būt jauka un mīļa dāvana vecākiem Ziemassvētkos. Tas ir mīļš veids, kā iepriecināt abus vecākus kopā. Šāda dāvana noderēs gan mammai, gan arī tētim ikdienā.

Ģimenei

Ja tiek meklēta kopīga dāvana visai ģimenei, ko visi vienlīdz varētu izmantot, liela izmēra pleds būs tieši laikā. Tas parūpēsies par siltiem filmu skatīšanās vakariem kopā.

Sievietei

Arī sievietei noderētu maigs plediņš, kas ikdienā sasildīs. Tā ir piemērota dāvana savai mīļajai māsai vai arī labākajai draudzenei kādos svētkos.

Pārim

Laba dāvana pārim sāls mazies svētkos varētu būt mīksts un silts plediņš, kas vienmēr sasildīt un liks sajusties mājīgi.

Kur pirkt dāvanu

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Pledi no Fejas nama

pleds

Fejas nams ir interneta veikals, kur iespējams iegādāties dažādas preces mājoklim – guļamistabai, vannas istabai, bērnu istabai un citām telpām. Sadaļā Pledi atradīsi skaistus un kvalitatīvus pledus draudzīgās cenu kategorijās.

220.lv interneta veikalā

pleds 220.lv

220.lv ir populārs interneta veikals, kur ir iespējams iegādāties dažādas preces mājokļa uzlabošanai un labiekārtošanai. Piedāvājumā ir arī mīksti pledi, no kā izvēlēties. Dažādi izmēri, mīkstuma pakāpes katrai gaumei un draudzīgas cenas.

Plašā piedāvājumā interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties arī dekoratīvos spilvenus. Ja nu gadījumā gribās dāvanu papildināt ar kādu mīkstu spilvenu.

Lai izdodas iepriecināt!