Lidojums ar paraplānu – ekstrēmām izjūtām

lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izbaudīt ekstrēmas sajūtas un skaistus skatus no putna lidojuma līdz pat 450m augstumā. Šī ir lieliska dāvana aktīvam vīrietim dzimšanas dienā un absolventiem jaunu sajūtu iegūšanai, kas ļaus izrauties no ikdienas rutīnas.

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu ir dāvana, ko iespējams baudīt divējādi – gan mierīgi, gan ekstrēmi. Pēc dāvanas saņēmēja patikas iespējams izvēlēties tieši viņam piemērotu lidojuma veidu – mierīgu un lēnu vai akrobātisku un ekstrēmu. Lidojums atkarīgs no lidojuma stila, laika apstākļiem un svara. Lidojums ar akrobātiskajiem trikiem ir īsāks un emocijām bagātāks, bet, lidojot lēni, lidojums būs ilgāks un mierīgāks.

Lidojums ilgst no 6 līdz 20 minūtēm: 6-8 min (aso sajūtu lidojums), 8-12 min (mierīgs lidojums), 10-20 min (mierīgs lidojums termālos laikapstākļos). Lidojums ar paraplānu notiek Rumbulas vai Jēkabpils lidlaukā, siltajā sezonā. Šī dāvana sniegs iespēju ne vien gūt neaizmirstamas emocijas, bet arī izbraukt ārpus lielpilsētas un izbaudīt dabas skatus no 450m augstuma. Lidojums norit ar profesionālu instruktoru, tāpēc nav pamata satraukumam.

Oriģināla dāvana

Lidojums ar paraplānu noteikti ir oriģināla dāvana, ko kādam uzdāvināt īpašos svētkos. Tā ir negaidīta un neparedzama. Dāvināt sajūtas un jaunas emocijas mūsdienās ir ļoti populāri – tas ir veids, kā ļaut dāvanas saņēmējam piedzīvot kādu aizraujošu notikumu un noteikti nenošaut greizi ar dāvanu, kas stāvēs plauktā un krās putekļus. 

Dāvanas sniegtā vērtība

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gūt ekstrēmas izjūtas

Lidojums ar paraplānu no citiem lidojumiem atšķiras ar to, ka šo aktivitāti iespējams baudīt divējādi. Katram cilvēkam ir savs tolerances līmenis arī pret augstumu. Kādam ekstrēms un ar trikiem bagāts lidojums ar paraplānu spēs sagādāt patiesi ekstrēmas un neaizmirstamas sajūtas. Taču kādam citam, iespējams, pietiekami ekstrēmi būs jau pati sajūta un atrašanās 450m augstumā. Tāpēc arī mierpilns lidojums ar paraplānu var dāvanas saņēmējā izraisīt ekstrēmas izjūtas.

Dāvana, kas tās saņēmējam spēj sniegt jaunas emocijas, ir lielisks ieguvums. Tā aicina izmēgināt ko jaunu, izkāpt no savas komforta zonas un piedzīvot vēl nebijušas sajūtas.

Skats no putna lidojuma

Skaistu skatu baudīšana, neskatoties uz bailēm no augstuma, visiem patīk. Vienmēr topā ir viesnīcas un restorāni ar vislabākajiem skatiem un pilsētu panorāmām. Ekskursijās vienmēr vēlamies uzkāpt kādā skatu tornī vai baznīcas tornī, lai spētu izbaudīt apkārtnes skaistos skatus un patiesi iepazīt jaunapmeklēto vietu. Līdzīgi ir ar lidojumu ar paraplānu.

Lidojuma laikā iespējams vienkārši baudīt skaisto dabu. Izvēloties mierpilnu lidojumu, skatam pavērsies Latvijas brīnišķīgā dabas – dzidrie ezeri un krāču pilnās upes, krāsainu ziedu pļavas un zaļi meži. Tas ir skats, ko citādi nevar piedzīvot, kā vien ar lidojumu. Šī aktivitāte noteikti nav kas tāds, ko katrs jau ir paspējis izbaudīt. Tāpēc sajūta pēc šādiem skatiem un lidojuma kopumā ir visai unikāla un atbrīvojoša. Lielisks piedzīvojums svētkos!

Ko ņemt vērā, dāvinot lidojumu ar paraplānu

Dāvinot lidojumu ar paraplānu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Bailes no augstuma

Ir cilvēki, kuriem savu baiļu pārvarēšana tiešām izdodas ar ekstrēmu sajūtu gūšanu. Taču par to nevar būt pilnīga pārliecība, iegādājoties dāvanu. Iespējams, ka bailes no augstuma dāvanas saņēmēju atturēs no lidojuma ar paraplānu un beigās dāvana nebūs izdevusies. Par to ieteicams rūpīgi padomāt, jo būs žēl, ja dāvana paliks neizmantota. Šis lidojums ir lieliska pieredze kādam, kas to patiesi izbaudīs.

Dāvanas ierobežojumi

Lidojums ar paraplānu ir piedzīvojums, kas pieejams galvenokārt gada siltajā sezonā – no marta līdz oktobrim. Ziemā lidojumi notiek reti, ir jāņem vērā laikapstākļi, jo ne vienmēr tie ir šai izklaidei atbilstoši. Lidojums notiek tikai tad, ja vēja ātrums ir zem 7 m/s. Tāpat vērts piebilst, ka lidojumam ar deltaplānu svara ierobežojums ir no 20kg līdz 110kg.

Lidojumam paredzēts apģērbs

Kādam, kas nekad nav izmēģinājis lidojumu ar paraplānu, varētu nebūt īstais priekšstats par šādu piedzīvojumu. Vērts dāvanas saņēmējam piekodināt par lidojumam atbilstošu apģērbu. Tam ir jābūt brīvam, ērtam un noturīgam. Lidojums tomēr notiek augstu gaisā un tur iespējams lielāks vējš. Tāpēc vajadzētu izvairīties no svārkiem vai kleitām, pārlieku daudz aksesuāriem, kā arī vaļīgiem apaviem, jo tie lidojuma laikā var vienkārši nokrist.

Kādos svētkos piemērota

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Izlaiduma dāvana

Lidojums ar paraplānu varētu būt piemērota dāvana izlaidumā pēc nogurdinoša mācību procesa. Iespēja sajust ekstrēmas emocijas ir tieši tas, kas nepieciešams pēc skolas laikā iegūtās rutīnas.

Dzimšanas dienas dāvana

Dzimšanas dienas bieži vien ir tie brīži, kad vēlamies izmēģināt ko jaunu un sevi izaicināt. Ir apritējis vēl viens gads un kāpēc gan nesajusties neuzvaramam, lidojot augstu gaisā un izjūtot fantastisku brīvību?

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Dāvana absolventam

Absolvējot skolu, katrs vēlas sajust brīvību. Tas var nozīmēt no rītiem ilgāk pagulēt, beidzot būt brīvam no mājasdarbiem un projektiem, vai arī sajust brīvību lidinoties pāri skaistajai Latvijai. 

Dāvana jaunietim

Jaunieši parasti ir tie drosmīgākie uz jaunu lietu izmēģināšanu un ekstrēmu emociju izjušanu. Galu galā – kad vēl, ja ne jaunībā?  Viņos vēl ir tā bērnišķīgā drosme, kas ļauj nebaidīties un lekt iekšā piedzīvojumos. Lidojums ar paraplānu ir jāizbauda ikvienam un kāpēc gan nesākt jau lielās dzīves pašā sākumā?

Dāvana aktīvam vīrietim

Lidojums ar dparaplānu ir aktivitāte, kas noteikti patiktu aktīvās atpūtas cienītājiem. Šī var būt lieliska dāvana aktīvam vīrietim, kuram patīk izmēģināt ko jaunu un sajust vēl nesajustas emocijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *