Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegūt neaizmirstamas emocijas, izbaudīt skaistus skatus un pat iegūt jaunus draugus un paziņas. Šī ir lieliska dāvana īpašos svētkos – vecākiem kāzu gadadienā vai draugu pārim apaļā jubilejā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Elpu aizraujošs piedzīvojums

Ir piedzīvojumi, kas katram kaut reizi dzīvē ir jāpiedzīvo. Lidojums ar gaisa balonu neapšaubāmi ir viena no tām lietām, kas katram ir jāievieto savā piedzīvojumu sarakstā. Tā ir elpu aizraujoša pieredze, kas ļauj izbaudīt vēl neizjustas emocijas, paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta (burtiski) un sajust brīvību. 

Lidojums ar gaisa balonu ir skaista dāvana, ko uzdāvināt kādam īpašos svētkos. Lidojumi notiek visu gadu, taču tikai labvēlīgos laikapstākļos – lai pārliecinātos gan par drošību, gan par labu redzamību. Lai arī sajūta lidojot jebkurā gadījumā būtu sirreāla, tomēr lidojums miglas laikā nebūtu tik krāšņs un emocijām bagāts kā lidojums skaidrā laikā. Tad skatam pavērsies neaizmirstams skats.

Lidojums ir pieejams Siguldas, Tukuma vai Jelgavas apkārtnē. Tas notiek profesionāla instruktora sabiedrībā un nelielā cilvēku grupā. Lidojums ilgst aptuveni stundu un pēc tā dāvanas saņēmējs tiks pie glāzes šampanieša, kas ir kā apliecinājums par tikko gūto un skaisto pieredzi. 

Eksluzīva dāvana

Apaļās jubilejās, kāzu gadadienās un citos īpašos svētkos ierasts dāvanas saņēmēju palutināt ar ko patiešām pārsteidzošu un īpašu. Bieži vien šādos dzīves svētkos tiek dāvinātas ekskluzīvas dāvanas. Tās ir tādas dāvanas, kas to saņēmēju pārsteidz ar ko neparastu un ne visiem pieejamu.

Ekskluzīva dāvana ļauj pieredzēt īpašas emocijas, sajusties novērtētam un, iespējams, pat pieredzēt ko jaunu. Tieši tā ir ar lidojumu ar gaisa balonu. Šī ir ekskluzīva dāvana, ko kaut reizi īpašos svētkos vērts saņemt katram.

Dāvanas sniegtā vērtība

lidojums ar gaisa balonu

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gūt jaunas emocijas

Lidojums ar gaisa balonu dāvanas saņēmējam noteikti sniegs jaunas emocijas. Viss lidojums solās būt emocijām bagāts. Gaisa balons pacelsies vairāku simtu metru augstumā un dāvanas saņēmējs varēs apskatīt plašos laukus un mežus no putna lidojumu.

Pacelšanās tik augstu gaisā ir patiešām īpaša pieredze un sajust to visu klātienē, nevis skatoties pa logu, ir fenomenāla sajūta.

Pieredzēt skaistu piedzīvojumu

Galvenais iemesls kaut reizi dzīvē izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu ir skaistie skati, kas paverās lidojuma laikā. Lidojumi tiek organizēti labvēlīgos laikapstākļos, kas nodrošina lielisku redzamību un iespēju lūkoties apkārtnē kilometriem tālu.

Šis piedzīvojums ir īpaši skaists, ja lidojums tiek veikts sagaidot saulrietu vai saullēktu. Šī ir neatkārtojama pieredze, jo katrs lidojums ir atšķirīgs un līdz ar to arī unikāls. Tā ir iespēja pacelties augstu debesīs un lidot – pāri mežiem un pļavām, upēm un ezeriem. 

Iespēja iegūt jaunus draugus

Lidojums notiks nelielā grupā, tāpēc tā ir lieliska iespēja piedzīvojuma laikā iegūt jaunus draugus un paziņas. Tā tomēr ir unikāla pieredze un ir jauki to piedzīvot kopā ar cilvēkiem, ar ko var dalīt iegūtās izjūtas un emocijas. Lieliskas atmiņas ir garantētas.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Bailes no augstuma

Gaisa balons lidojuma laikā paceļas vairāku simtu metru augstumā. Taču pacelšanās notiek pakāpeniski un nesteidzīgi. Atrodoties uzticamu profesionāļu sabiedrībā, dāvanas saņēmējam  nebūs pamata satraukumam, jo situācija tiks uzraudzīta.

Tomēr, ja dāvanas saņēmējam ir paniskas bailes no augstuma, viņš varētu arī nepiekrist šādam baiļu pārvarēšanas veidam. Tāpēc vērts izsecināt, vai šī dāvana tiks izmantota un izbaudīta.

Lidojums norit nelielās grupās

Lai kā gribētos, lidojums ar gaisa nenotiek vienatnē vai divatā. Katrā lidojumā tiek savākta neliela grupiņa cilvēku.

Kam piemērota šāda dāvana

davana lidojumam debesis

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Pārim

Lidojums ar gaisa balonu var būt patiesi romantisks piedzīvojums, ko izbaudīt ar savu mīļoto cilvēku. Tāpēc šī ir lieliska dāvana gan savam mīļotajam cilvēkam, gan arī citam pārim īpašos svētkos.

Vecākiem

Apaļā jubilejā vai kāzu gadadienā lidojums ar balonu varētu būt skaista un pārsteidzoša dāvana. Lidojums ar gaisa balonu diviem ir burvīga iespēja dalīties iespaidos vienam ar otru, un izbaudīt skaistu pieredzi kopā.

Priekšniekam

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, ko varētu uzdāvināt arī priekšniekam no visiem darbiniekiem vai kolēģiem kopā. Tā ir pārsteidzoša dāvana, kas būtu piemērota aktīvam un piedzīvojumu kāram vīrietim.

Absolventam

Skolas, koledžas vai universitātes absolvēšana ir liels notikums katra dzīvē. Šāds notikums noteikti ir jāatcerās visu mūžu un lidojums ar gaisa balonu varētu padarīt šos svētkus par patiesi neaizmirstamiem. Pēc nogurdinošā mācību procesa lidojums ar gaisa balonu sniegs nepieciešamo brīvības un svaiguma sajūtu.

Kur pirkt dāvanu

davana parim lidojums

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Dāvanu karte lidojumam ar gaisa balonu

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv piedāvā uzdāvināt skaistu veidu, kā uzdāvināt dāvanu Lidojums ar gaisa balonu. Pasūtot šādu īpašu dāvanu pie FromMe, to var iesaiņot skaistā kartītē ar šokolādi, un aizzīmogot ar vaska zīmogu. Šādu ekskluzīvu dāvanu prasās pasniegt kādā īpašā veidā.

Ja vēlaties dāvanu pasniegt kāzu jubilejā, tad iesakām izvēlēties lidojumu ar gaisa balonu diviem. Jo kas gan var būt labāks, kā baudīt šādu dāvanu kopā.

Lai izdodas iepriecināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *