Kino biļetes

kino biļetes

Kino biļetes ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs iespēju noskatīties jaunu filmu un lieliski pavadīt laiku kopā ar līdzi paņemto draugu. Šī ir lieliska dāvana svētkos draugiem vai vecākiem.

Dāvana kino cienītājam

Kino apmeklējums ir kas vairāk par jaunākās filmas noskatīšanos. Cilvēkiem, kuri patiešām izbauda došanos uz kinoteātri, tā ir vesela pieredze. Iespēja izrauties no darbiem, iziet ārpus mājas un uz pusotru stundu aizmirst par visu apkārtējo. Laba filma patiešām spēj izraut skatītāju no viņa ikdienas raizēm un aizvest uz citu pasauli.

Īstam kino cienītājam nav par daudz skatītu filmu, jo pastāvīgi gribās sekot līdzi aktualitātēm, izbaudīt kultūru un kino mākslu. Iespējams, vairāk par visu dāvanas saņēmējs novērtēs kino biļetes tieši uz kādu no filmu festivāla seansiem. Tas atkarīgs no dāvanas saņēmēja interesēm un to, kāda līmeņa kino cienītājs viņš ir. Tas jebkurā gadījumā ir lielisks uzaicinājums uz randiņu, vai atkal satikšanos.

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam sniegs aizraujošu pieredzi, darot kādu aktivitāti. Kino biļetes, atkarībā no izvēlētā filmas žanra, var būt izglītojošs vai izklaidējošs ceļojums. Jebkurā gadījumā kino biļetes parasti dāvina divas, lai dāvanas saņēmējs spētu doties uz kino seansu ar līdzi paņemtu cilvēku. Interesants un aizraujošs vakars uzreiz ir garantēts – lieliska sabiedrība, laba filma, popkorns un saldumi.

Dāvanas sniegtā vērtība

kino biļetes

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labi pavadīts laiks

Saņemot kino biļetes dāvanā, to saņēmējs tiks pie iespējas jauki pavadīt kādu vakaru, noskatoties labu filmu. Tā ir iespēja iziet ārā no mājas un uz brīdi aizmirst par visu citu. Ikdienas darbos un satraukumos bieži vien aizmirstam atpūsties, jo visu laiku prātā pildās darāmo darbu saraksts un citi pienākumi.

Kino apmeklējums ir kā mazs meditācijas mirklis, kas ļaus ieslīgt pavisam citā stāstā un pasaulē. Tas ir jauks veids, kā atpūsties un pēc seansa justies možākam un enerģiskākam. Kaut gan tas, protams, atkarīgs no pašas filmas un žanra. 

Kvalitatīvs kino seanss

Kino cienītājam kinoteātra apmeklējums ir īsta bauda – to nemaz nevar salīdzināt ar mājās noskatītu filmu. Milzu ekrāns, ērti krēsli, gardas uzkodas un izcila skaņas sistēma. Atsevišķos seansos arī 3D un 4D filmu iespējas, kas visu pieredzi padara par ļoti reālu. Īpaši sirreālai iespējai iespējams dāvanas saņēmējam sagādāt 5D filmas seansu, kas ļaus pilnībā aizceļot uz citu pasauli.

Laiks kopā

Uzdāvinot biļetes, parasti tiek dāvinātas divas ar mērķi, lai dāvanas saņēmējs pavadītu laiku kopā ar kādu citu – draugiem, vecākiem vai otro pusīti. Kino ir jauks veids, kā pavadīt laiku kopā. Lai arī filmas laikā, protams, nodoties sarunai neizdosies, tomēr vakaru var papildināt ar kopīgām vakariņām vai pastaigu pēc filmas seansa. Tas ir veids, kā abiem cilvēkiem dalīties savās pārdomās un emocijās par tikko redzēto. 

Ko ņemt vērā

kino biļetes

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Vai iegādātās filmas seanss jau nav redzēts

Pirms vēlmes iegādāties dāvanas saņēmējam iespēju doties uz konkrētu filmu, vērts piedomāt par to, vai viņš šo filmu jau nav redzējis. Īstam kino cienītājam šis nebūtu nekas pārsteidzošs, tāpēc noteikti par šo ir jāpārliecinās.

Pārliecinies par datuma izvēli

Tāpat jāpiedomā par to, vai dāvanas saņēmējs šajā konkrētajā dienā un laikā ir brīvs. Šis ir sarežģītāks uzdevums, tāpēc vienkāršāk un arī loģiskāk ir izvēlēties dāvanu karti, lai dāvanas saņēmējs pats spēj izvēlēties saviem plāniem atbilstošu laiku. Kino Bize, piemēram, piedāvā iegādāties mēneša biļeti, kas sniedz iespēju veselu mēnesi doties uz kino neierobežotā daudzumā. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Pārim

Došanās uz kino pārim varētu izvērsties par jauku randiņu, tāpēc šī ir lieliska dāvanas izvēle viņiem kādos svētkos.

Draugam vai draudzenei

Kino biļetes ir jauka dāvana draugiem svētkos, jo tā nav pārāk dārga un tomēr sniedz iespēju lieliski pavadīt laiku kopā ar kādu, kas sen nav satikts, piemēram.

Vecākiem

Vecākiem kino biļetes varētu būt labs iemesls iziet no ikdienas rutīnas un atcerēties jaunību. Kino apmeklējums ļaus noskatīties kādu jaunu filmu, par ko velāk varēs dalīties iespaidos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *