Izglītojoša sienas uzlīme

Izglītojoša sienas uzlīme

Sienas uzlīme ir izglītojoša dāvana, kas skaisti izkrāsos pašu mazāko saņēmēju istabas, kā arī ļaus viņiem apgūt jaunas zināšanas interesantā veidā. Šī ir lieliska dāvana bērniem, savai mazākajai māsai vai brālim, kā arī jaunai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Interesants veids, kā mācīties

Meklējot dāvanas maziem bērniem, vienmēr vēlamies parūpēties par to, lai izvēlētā dāvana būtu noderīga. Lai arī bērnu rotaļlietu veikali ir pilni ar dažādām izklaidējošām spēlēm un rotaļām, esam atraduši nišas dāvanas ideju – sienas uzlīme.

Tās ir lielformāta uzlīmes, kas ir paredzētas līmēšanai uz sienas. Kad konkrētā uzlīme apnīk, tad to bez problēmām var noņemt nost, nebojājot sienu. Tātad sienas uzlīmes lietošana ir ērta, taču svarīgākais ir to plašais dizainu klāsts. Maziem bērniem ir milzīgs piedāvājums, no kā izvēlēties.

Šajā rakstā esam ievietojuši sienas uzlīmes no pašmāju zīmola Stickerinos. Attēlos var arī aplūkot dažādos veidus, kā sienas uzlīme var būt izglītojoša un noderīga bērna attīstībai.

Izglītojoša dāvana

Izglītojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļaus uzzināt ko jaunu un paaugstināt savu intelekta līmeni. Tās ir dāvanas, kas ļauj radošajam garam un prātam uzņemt vēl neizzinātus apgriezienus un iegūt ko noderīgu un ikdienā pielietojamu.

Sienas uzlīme ir izglītojoša dāvana, ja tā tiek izvēlēta ar rūpību pret konkrēto jubilāru. Bērniem ir īpaši vienkārši un ērti mācīties, ja viņi apgūstamo materiālu visu laiku redz ikdienā. Arī brīžos, kad tiek spēlēta kāda spēle vai rotaļlieta. Ja fonā vienmēr būs konkrētā izglītojošā uzlīme, bērns pats varbūt nemaz nesapratīs, ka visu šo laiku tiek apgūts arī kas lietderīgs. Varam garantēt, ka arī bērna vecāki tikai priecāsies par šādu dāvanu.

Dāvanas sniegtā vērtība

Izglītojoša sienas uzlīme stickerinos
Attēls no Stickerinos.com piedavājuma

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Aizraujošs veids, kā mācīties

Bieži vien grāmatas un filmiņas tiek izmantotas par izglītības pamatu, lai arī bērnībā ne vienmēr jaunā apgūšana šķiet tik interesanta. Tāpēc ir vērts padomāt par citiem veidiem, kā bērnam iemācīt kaut ko jaunu un noderīgu. Izglītojoša sienas uzlīme ir lielisks variants, kā mīļā un neuzkrītošā veidā bērnam palīdzēt attīstīt zināšanas.

Piemēram, attēlā ir redzama sienas uzlīme, kas bērnam māca pasaules kontinentus, to iemītniekus un okeānus. Tā nav sarežģīta karte,taču ir balstīta uz svarīgām zināšanām, kas skolā tiks prasītas. Līdz ar to bērns jau laicīgi var iemācīties okeānu nosaukumus, veidojot asociācijas ar konkrētiem dzīvnieciņiem uz savas sienas.

Skaists istabas dekorācijas elements

Papildus noderīgajam zināšanu uzlabošanas faktoram, šīs izglītojošās sienas uzlīmes ir arī ļoti skaistas, košas un krāsainas. Tas ir lielisks veids, kā atsvaidzināt bērna istabas sienas, piešķirot tām krāsu un dzīvīgumu.

Vēl interesantāk būtu iesaistīt bērnu šajā izvēlē. Kopā doties uz konkrēto veikalu un parādīt bērnam dažādus variantus, redzot, kas mazajam iepatīkas visvairāk. Varbūt šobrīd interesē meža zvēri un putni, bet varbūt arī mašīnas un traktori. Arī intereses var kalpot par lielisku pamatu vēlmei mācīties.

Ērti noņemams nepieciešamības gadījumā

Vēl viena svarīga dāvanas vērtība ir tās ērtā lietošana, ko iepriekš jau pieminējām. Šī ne pavisam nebūtu laba dāvanas izvēle, ja tā slikti ietekmētu telpas sienas, tās sabojājot. Par laimi šīs sienas uzlīmes ir veidotas tā, lai tās bez rūpēm varētu tikt noņemtas no dažādu materiālu sienu klājuma.

Ko ņemt vērā

Izglītojoša sienas uzlīme
Attēls no Stickerinos.com piedāvājuma

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies bērna vecumam atbilstošu uzlīmi

Ja runājam par izglītību, tad vienmēr ir jāņem vērā konkrētā jubilāra vecuma grupa. Pavisam maziem bērniem derēs sienas uzlīme ar dažādiem zvēriņiem, mašīnām, princesēm, savukārt jau pirmsskolas vecuma bērniem var dāvināt uzlīmes ar alfabētu vai reizrēķinu.

Konsultējies ar bērna vecākiem

Ja vēlies šādu dāvanu uzdāvināt draugu vai radinieku bērniem, tad vispirms ir vērts apspriesties ar bērnu vecākiem. Tas būs labs gājiens no tavas puses, ja sākumā noskaidrosi, vai viņiem patiktu mainīt savu bērnu istabas iekārtojumu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Izglītojoša sienas uzlīme galvenokārt ir lieliska dāvana bērniem. Tā būs noderīgs palīgs ikdienā, kad lietderīgo varēs apvienot ar patīkamo, un iemācīties ko jaunu.

Brālim

Ja esi dāvanas brālim meklējumos, tad sienas uzlīme arī varētu būt lieliska dāvana. Šāda dāvana mazajam brālim vienmēr arī atgādinās par tevi un būs blakus ikdienā.

Māsai

Tas pats attiecas arī uz tavu mazo māsu. Lieliska dāvana māsai svētkos ir izglītojoša sienas uzlīme, kas ļaus viņai apgūt alfabētu, reizrēķinu vai iecienītākos meža zvērus.

Ģimenei

Ja esi dāvanas meklējumos ģimenei ar maziem bērniem, arī tad izglītojoša sienas uzlīme ir izcils variants. Jaunie vecāki noteikti novērtēs ko tik praktisku, turklāt arī ērti lietojamu.

Kur pirkt dāvanu

Izglītojoša sienas uzlīme kur pirkt
Attēls no Stickerinos.com piedāvājuma

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Interneta veikals Stickerinos.com

Stickerinos.com ir pašmāju interneta veikals, kas pārdod visdažādākās sienas uzlīmes – ar ziediem, telpaugiem, dažādiem rakstiem un arī izglītojošām detaļām. Vislielākais piedāvājums ir paredzēts tieši bērnu istabām. Ir pieejamas izglītojošās sienas uzlīmes, kā arī uzlīmes ar baloniem, dzīvnieciņiem, pasakām u.c. Izvēle ir plaša un arīdzan ļoti skaista!

Lai izdodas iepriecināt mazos ķiparus svētkos!