Blašķe

Blašķe

Blašķe ir praktiska dāvana, kas kalpos par neuzkrītošu un elegantu veidu, kā līdzi paņemt savu iecienītāko alkoholisko dzērienu. Tā ir īpaši lieliska dāvana vīrietim svētkos – tētim, vīram vai lielajam brālim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Efektīvs veids, kā līdzi paņemt nelielu dzēriena daudzumu

Lai arī blašķes pastāv jau ļoti ilgi, tieši pēdējo gadu laikā arī ilgtspējīgu ūdens pudeļu zīmoli ir sākuši radīt paši savas blašķes. Par piemēru var minēt visai populāro zīmolu The Stanley, kuri rada ilgtspējīgus ūdens padzeršanās risinājumus jau kopš tālā 1913. gada. Tomēr, pameklējot nedaudz cītīgāk, uzzinām, ka blašķes ir bijušas aktuālas jau kopš akmens laikmeta.

Blašķes pirmsākumi patiesībā ir meklējami jau akmens laikmetā dzīvojošajiem paleolīta cilvēkiem. Tiek lēsts, ka viņi, iespējams, piepildīja no dzīvnieku ādas darinātus maisiņus ar raudzētām savvaļas vīnogām. Vēlāk, jau agrīnajos viduslaikos, blašķes tika ražotas masveidā ar mērķi palīdzēt svētceļotājiem tādā veidā pārvietot ūdeni un eļļu nelielos daudzumos.

Skaidrs, ka mūsdienās blašķes lielākoties tiek izmantotas alkoholisku dzērienu pārnēsāšanai elegantā veidā.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Blašķe ir ērts ikdienas gadžets, kas vienmēr kādā brīdī noderēs. Tā kā blašķes parasti tiek veidotas kabatas lielumā, tad tās arī neaizņem mājoklī daudz vietas. Ja pazīsti kādu draugu, kam blašķe noderētu, tā noteikti ir laba praktiskā dāvana, ko izvēlēties.

Dāvanas sniegtā vērtība

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Neuzkrītošs un elegants dizains

Galvenais blašķes mērķis ir apslēptākā veidā ļaut līdzi paņemt nelielu dzēriena daudzumu. Visbiežāk blašķes tiek radītas no ilgtspējīga un izturīga materiāla, kas spēj uzglabā dzērienu patīkami aukstu vai tieši pretēji – karstu vairāku stundu garumā.

Arī tās dizains visbiežāk ir visai neuzkrītošs un reizēm pat elegants. Piemēram, attēlā redzamā Stanley blašķe ir īsteni eleganta izvēle tiem, kas vēlas kādam uzdāvināt kvalitatīvu un vienlīdz skaistu blašķi.

Neliels, kabatas lieluma izmērs

Mazais blašķes izmērs ļauj to paņemt līdzi pavisam neuzkrītoši un nepamanāmi. Ja rodas nepieciešamība savu līdzi paņemto dzērienu paslēpt no bērniem, tad blašķe ir lielisks veids, kā to izdarīt. 

Labs sabiedrotais atpūtā pie dabas

Blašķe ir lielisks veids, kā paņemt vēlamo dzērienu līdzi atpūtā pie dabas. Tā varētu būt laba dāvana makšķerniekam, piemēram. Tāpat arī rīkojot kādu ballīti pie dabas ar draugiem, blašķe būs ērts risinājums līdzi paņemtajam dzērienam. Nebūs jānes stikla pudele, kas uzreiz arī liek noprast, kas tajā iepildīts.

Blašķe tomēr sniedz nelielu noslēpumainības sajūtu. Turklāt īpasos mirkļos tā var palīdzēt arī piešķirt mundrumu, piemēram, pārgājienos.

Ko ņemt vērā

Blašķe dāvana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Pārliecinies par šīs dāvanas nepieciešamību

Dāvinot šādu dāvanu, ir svarīgi izvērtēt, vai tās saņēmējs par to neapvainosies. Tā kā blašķes ir tieši saistītas ar alkohola lietošanu, padomā, vai tavam jubilāram tā nav jutīga tēma.

Personalizē dāvanu

Lai padarītu blašķi vēl īpašāku, vari atrast veidus, kā to personalizēt. Piemēram, uzgravēt uz tās jubilāra iniciāļus vai kādu īpašu sveicienu.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Blašķe ir lieliska dāvana vīrietim, kas kādā brīdī noteikti noderēs. Ikvienam vīrietim, kas mēdz lietot alkoholu, šī būs noderīga dāvana.

Vīram

Ja arī tavam vīram noderētu blašķe, tad tu noteikti spēsi izvēlēties elegantāko variantu. Reizēm aukstos ziemas vakaros, ejot pastaigā, karstvīns vai balzāms ir labākais dzēriens, ko paņemt līdzi.

Tētim

Arī tētim blašķe būs labs apsveikums svētkos. Viņam gan noteikti jau ir bijusi blašķe kādā dzīves brīdī, tāpēc ir laiks to nomainīt pret jaunu, skaistu un svaigu.

Brālim

Ja tu meklē dāvanu savam jau pieaugušajam brālim, tad lieliska izvēle ir blašķe. It īpaši tad, ja viņam patīk doties dabā un atpūsties ar draugiem makšķerējot, piemēram,

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Interneta veikals UDENSPUDELE.LV

Blašķe udenspudele.lv

Interneta veikalā UDENSPUDELE.LV ir iespējams iegādāties dažādus ilgtspējīgus produktus, piemēram, ūdens pudeles, termokrūzes, termosus un arī blašķes. Īpaši populāras ir Stanley blašķes, kas ražotas no izturīga, nerūsējoša tērauda. 

Ja vēlies sniegt jubilāram izvēli, tad labāka dāvana ir UDENSPUDELE.LV dāvanu karte. Jubilārs pats varēs izvēlēties sev blašķi pēc krāsas un zīmola. 

Lai izdodas pārsteigt svētkos!