Gravēti koka dekori

koka dekori no kokradis.lv

Gravēti koka dekori ir latviska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs stilīgu mājokļa dekoru, kā arī vienlaikus atbalstīs pašmāju vietējos ražotājus. Šī ir dāvana, kas piemērota plašam saņēmēju lokam – pārim sālsmaizē, māsai vai brālim vārda dienā, mammai dzimšanas dienā.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgi un latviski koka dekori mājoklim

Mums Latvijā ir ļoti skaista daba – plašas puķu pļavas, dziļi meži, vairākas upes un daudz ezeru. Tam visam pa vidu daudz koku, kas savā ziņā jau ir kļuvis par vienu no Latvijas simboliem. Nav noslēpums, ka tieši koks ir viens no plašāk izmantotajiem materiāliem, no kura latvieši spēj darināt ne tikai mēbeles, bet arī dažādus dekorus, mājlietas un suvenīrus.

Ar katru gadu no koka darinātie dekori paliek ar vien modernāki un līdz ar to arī populārāki. Gaumīgs koka dekors var izcili papildināt mājokļa interjeru un izrotāt telpu. Turklāt ir laba arī apziņa, ka sava mājokļa izrotāšanā tiek atbalstīti vietējie ražotāji.

Līdz ar to arī koka izstrādājumi var kalpot par stilīgu un noderīgu dāvanu.

Latviska dāvana

Latviskas dāvanas ir tādas, kas tās saņēmējam atgādinās par paša dzimteni. Šajā sadaļā tiek ieteiktas dāvanas, kas radītas mūsu pašu zemē. Tādējādi izdosies gan iepriecināt dāvanas saņēmēju ar ko foršu, gan arī atbalstīt vietējos uzņēmumus. 

Daudzi latviešu ražotāji izvēlas tieši koku kā galveno materiālu, ko izmantot savos darinājumos. Tas ir pieejams lielā daudzumā un ir visai viegli manipulējams. Līdz ar to šī latviskā dāvana var izpausties dažādos veidos. Laba dāvana varētu būt kāds stilīgs gravēts koka pulkstenis, rotaslietu lādīte, skaists rāmītis, koka dēlītis utt. Skaists dekors var būt arī funkcionāls.

Dāvanas sniegtā vērtība

Gravēti koka dekori
Visas šajā rakstā izmantotās bildes ir no Kokradis.lv interneta veikala

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Stilīgs mājokļa dekors

Gravēti koka dekori var kalpot par stilīgu mājokļa dekoru. Galvenais ir parūpēties par to, lai tie ir arī funkcionāli. Tā var būt skaista koka lādīte fotoattēliem, rotaslietām vai kādām citām atmiņām. 

Latviska un praktiska dāvana

Ir labi savējiem svētkos dāvināt kaut ko no latviešu piedāvājuma. Tā ir īpaši laba ideja, ja meklē dāvanu kādam mūsu zemes patriotam. Viņam noteikti nozīmēs daudz saņemt ko interesantu un stilīgu, kas ražots tepat Latvijā.

Vietējo ražotāju atbalsts

Atbalstīt vietējos ražotājus vienmēr ir labāk, nekā iegādāties dāvanas no ārzemju veikaliem. Atbalstot vietējos, tu parūpēsies par to, ka arī viņiem būs vairāk līdzekļu, ko ieguldīt sava biznesa attīstībā. Jo vairāk pirksim paši savas preces, jo lielāka iespēja, ka arī mūsu pašmāju piedāvājums spēs kļūt ar vien kvalitatīvāks, modernāks un visiem pieejamāks.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par to, lai dekori ir arī funkcionāli

Gravēts koka dekors ir laba dāvanas ideja, taču ir jāpadomā par to, vai jubilārs to patiesi novērtēs. Ar dekoriem bieži sanāk nošaut greizi, jo tie tikai aizņemt vietu mājās un stāv plauktiņā. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai tie pēc iespējas būtu arī funkcionāli. Tad dāvana noteikti būs izdevusies.

Domā par jubilāra mājokļa iekārtojumu

Pirms izvēlies konkrētu dāvanu, padomā par to, kāds ir jubilāra mājokļa interjers. Kādas preces viņam jau ir – kas viņam varbūt būtu nepieciešams? Ir labi par to padomāt īpaši tad, ja jubilārs ir nesen ievācies savā pirmajā mājvietā. Nepalaid garām iespēju uzdāvināt ko praktisku un noderīgu.

Kam piemērota šāda dāvana

Gravēti koka dekori
Visas šajā rakstā izmantotās bildes ir no Kokradis.lv interneta veikala

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Mīļa dāvana mammai varētu būt kāda īpaši viņai paredzēta dekorācija. Varbūt tā pati rotaslietu lādīte, kas rakstā jau iepriekš tikusi pieminēta. Īpaši tad, ja uz tās var iegravēt mammas vārdu vai kādu mīļu sveicienu.

Vecākiem

Abiem vecākiem kopā arī reizēm gribās ko uzdāvināt. Kāds mīļš sveiciens, kas iegravēts foršā dekorā, ir labs variants.

Pārim

Funkcionāli koka dekori var būt laba dāvanas izvēle pārim, kas ir tikko ievākušies jaunajā mājoklī vai apprecējušies. Tas kalpos par lielisku atgādinātāju par svarīgajiem svētkiem.

Brālim

Arī brālim noteikti varētu atrast foršu un noderīgu dekoru, kas priecētu acis un vienlaikus izrotātu viņa mājokļa telpas.

Māsai

Tas pats arī aktuāls par māsu. Ja viņai patīk latviešu darinājumi, tad kāds stilīgs mājokļa dekors māsai būtu laba dāvana svētkos, piemēram, vārda dienā.

Kur pirkt dāvanu

Gravēti koka dekori
Visas šajā rakstā izmantotās bildes ir no Kokradis.lv interneta veikala

Ir dažādi latviešu veikaliņi, kuros iespējams iegādāties stilīgus koka dekorus. Viens no tiem ir Kokradis – wood design.

Kokradis.lv – oriģinālas dāvanas un individuāls dizains

Kokradis.lv ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties visdažādākās koka preces. Piedāvājumā ir gan dekori, gan arī pulksteņi, trauki, līdzsvara trenētāji utt. Plašs dāvanu piedāvājums no pašmāju ražotāja!