Austeru baudīšana

austeru baudīšana restorānā Buržujs

Austeru baudīšana ir romantiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus doties fantastiskā garšu piedzīvojumā kopā ar savu mīļoto cilvēku. Šī ir lieliska dāvana svētkos mīļotajai sievietei, vīram vai mīlošam pārim.

Austeru baudīšana izsmalcinātā restorānā

Restorāna apmeklējums vienmēr ir jauka ideja gan ikdienā, gan arī īpašos notikumos un svētkos. Labā restorānā valdošā atmosfēra sniedz pacilājošu noskaņu un gardu ēdienu. Visiem zināmas ir vīna degustācijas, kad pie maltītes tiek pasniegti dažādi vīni. Mazāk izplatīts, bet tik pat fantastisks degustācijas process ir austeru baudīšana. 

Izsmalcinātos restorānos bieži vien ir atsevišķa austeru ēdienkarte, kur iespējams pasūtīt pa vienai austerei. Tās tiek pasniegtas kopā ar īpaši piemeklētām mērcītēm. Un, protams, tās iespējams baudīt arī ar piemēroti atlasītiem vīniem. Nav svarīgi vai austeres ēd svaigas vai ceptas – tās ir pilnvērtīgs un labs uzturvielu komplekss. To sastāvā ir cinks, kalcijs, dzelzs, magnijs un dažādi citi veselību uzlabojoši vitamīni. Tāpēc austeru baudījums ir ne vien elegants, bet arī veselīgs pasākums.

Romantiska dāvana

Romantiska dāvana ir tāda, kas visbiežāk tiek sagaidīta no saviem mīļotajiem cilvēkiem un tā izrāda rūpes un mīlestību. Jebkurš restorāna apmeklējums ar savu otro pusīti var būt romantisks piedzīvojums divatā. Tomēr austeru baudījums izstaro īpašu romantiku. 

Dažādu austeru degustācija ļaus iegrimt ar partneri interesantās sarunās un gardēžu cienīgā garšu piedzīvojumā. Šī ir romantiska dāvana, kas ļaus izmēģināt ko jaunu un labi pavadīt laiku kopā kādā mājīgā un relaksētā restorānā.

Dāvanas sniegtā vērtība

austeru baudīšana restorānā Buržujs

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Piedzīvojums garšu pasaulē

Ja dāvanas saņēmējs nekad iepriekš nav ēdis austeres, tad viņam priekšā ir īstens garšu piedzīvojums. Ir dažādi austeru veidi – gan ar saldenu, gan arī ar sāļu pēcgaršu. Tā kā austeres iespējams izvēlēties pa vienai, tad dāvanas saņēmējs gūs iespēju nogaršot pēc iespējas dažādākas austeres. Garšu kārpiņu piedzīvojums ir garantēts.

Laiks kopā ar mīļoto

Reti kad restorāna apmeklējums vienatnē tiek izbaudīts tik pat ļoti, kā savas otrās pusītes sabiedrībā. Austeres ir īpašs ēdiens, kas simbolziē kopā būšanu un izstaro mīlestības enerģiju. Ja dāvanas saņēmējs iegūs austeru baudīšanas iespēju, tad romantisks vakars ar mīļoto cilvēku noteikti būs izdevies. 

Iespēja izmēģināt ko jaunu

Uz restorāniem ne visiem izdodas bieži aiziet. Lai katru reizi atklātu ko jaunu un apmeklētu vēl neiepazītu restorānu, mēdz paiet ilgs laiks. Tāpēc dāvināt citiem restorānu apmeklējumus ir īpaši forši. Vēl jo vairāk tad, ja tas ļaus dāvanas saņēmējam izbaudīt ko vēl nepieredzētu – austeru baudījumu romantiskā atmofērā ar īpaši izmeklētiem vīniem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies dāvanu karti

Visvienkāršākais veids, kā uzdāvināt restorāna apmeklējumu, ir dāvanu karte. Tas ļaus jubilāram pašam izvēlēties laiku, kad to apmeklēt. Dāvanu karte austeru baudīšanai būs izcila dāvana, kas garantēs jauku vakaru.

Pārliecinies par jubilāra ēšanas paradumiem

Ja dāvanas saņēmējs nekad iepriekš nav ēdis austeres, bet ir gatavs izmēģināt ko jaunu, tad šī dāvana būs izdevusies. Tomēr jāņem vērā arī jubilāra ēšanas paradumi un ēdienu gaume. Vegāni un veģetārieši noteikti par šādu dāvanu nebūs sajūsmā. Un ir svarīgi piemeklēt dāvanas saņēmējam atbilstošu dāvanu, protams. 

Kam piemērota šāda dāvana

austeru baudīšana restorānā Buržujs

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mīļotajai sievietei

Austeru baudīšana restorānā ir lieliska dāvana mīļotajai sievietei romantiskos svētkos. Šāda dāvana varētu būt fantastisks apsveikums sievai vai mīļotajai meitenei Valentīndienā.

Mīļotajam vīrietim

Tapat arī, protams, šāda dāvana ir lieliska ideja mīļotajam vīrietim svētkos. Gardas austeres un labi pavadīts laiks būs lieliska dāvana vīram vai mīļotajam puisim. 

Pārim

Tā kā austeru baudīšana ir romantiska dāvana, tā varētu būt atbilstoša kāzu vai gadadienas dāvana arī pārim.

Vecākiem

Lai aicinātu izbaudīt kaut ko jaunu un nogaršot gardas austeres, šāda dāvana noteikti jāuzdāvina arī saviem vecākiem kādos īpašos svētkos.

Kur iegādāties

austeru baudīšana restorānā Buržujs

Restorāns BURŽUJS

Buržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Restorāna  ēdieni ir pārdomāti, gatavoti no svaigām, kvalitatīvām izejvielām. Buržuja mājīgā atmosfēra tā vien aicina svinēt dzīvi. Apmeklētājiem pieejama īpaša austeru ēdienkarte, kas papildināta ar jau piemeklētiem komplektiem – ar mērcītēm un vīniem.

Restorāna austeru baudījums divām personām ir lieliska dāvana svētkos. Piedāvājumā iekļautas 12 austeres (6 dažādas pa 2 gab.), kā arī 2 glāzes baltvīna vai dzirkstošā vīna.