Dārza spēles

dārza spēles

Dārza spēles ir izklaidējoša dāvana, kas tās saņēmējam ļaus labi pavadīt laiku dabā kopā ar saviem draugiem vai ģimeni. Šī ir piemērota dāvana ģimenei, absolventam izlaidumā, māsai vai brālim, kā arī aktīvam vīrietim dzimšanas dienā.

Dārza spēles izklaidei dabā

Spēles ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt plašam saņēmēju lokam. Tā ir laba dāvanas ideja gan lieliem, gan maziem. Ja ziemas laikā vairāk aktuālas ir galda spēles, tad siltā pavasarī un vasaras sezonā pēc iespējas vairāk brīvā laika gribās pavadīt ārtelpās. Te arī rodas dāvanas ideja par dārza spēlēm, ko spēlēt ar saviem draugiem vai ģimenes lokā.

Tā ir dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izkustēties un labi pavadīt laiku. Kādam, kam dārza ballīšu rīkošana nav sveša lieta, šis būs fantastisks izklaides kolekcijas papildinājums. 

Atliek tikai izvēlēties kāda spēle ir piemērotākā – tvisters, badmintons, lidojošais šķīvītis, krokets un daudzas citas. Izvēle ir liela!

Izklaidējoša dāvana

Izklaidējoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj piedzīvot ko aizraujošu un patiesi interesantu. Šīs dāvanas galvenais mērķis ir dāvanas saņēmēju izklaidēt un ļaut viņam pavadīt pēc iespējas labāk savu brīvo laiku.

Jebkurai spēlei piemīt spēja izklaidēt un izaicināt prātu. Dārza spēles ir dažādas, taču tās visas pārsvarā vieno spēja likt spēlētajiem izkustēties, kas iekštelpās ne vienmēr ir iespējams. Skaidrs, ka dārza spēle ir izklaidējoša dāvana, kas būs labs ieguvums gan jubilāram, gan arī viņam tuviniekiem ar ko šīs spēles varēs spēlēt.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dārza spēles

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jautra dārza ballīšu aktivitāte

Ja jubilāram patīk pavadīt laiku savā dārzā un tur rīkot arī dažādas vasarīgas ballītes, tad dārza spēles noteikti noderēs. Jebkurā dārza ballītē kādā mirklī var noderēt aizraujošas spēles. 

Tās var būt īpaši noderīgas, ja vakara sākums ir nedaudz lēnāks vai tad, ja jāiepazīstina divas draugu grupas. Kāpēc gan nesākt ar draudzīgu spēli?

Labi pavadīts laiks svaigā gaisā

Dārza spēles arī mudina vairāk laika pavadīt ārtelpās, elpojot svaigu gaisu. Tā vietā, lai siltās dienas pavadītu mājās vai nemitīgā darbu skriešanā, to var labi aizvietot ar kādu dārza spēli.

Turklāt dārza spēles var kalpot arī par interesantu treniņu. Ja tiek izvēlēta spēle, kurā svarīga ne tikai izveicība, bet arī fizisks spēks, tad tā motivēs arī vairāk kustēties ikdienā.

Laiks kopā ar draugiem vai ģimeni

Visinteresantāk ir spēlēt spēles kopā ar citiem cilvēkiem. Komandas gars ir pats galvenais spēļu pamats, kas visu procesu padara daudz aizraujošāku un jautrāku. Jubilāram nu būs forša dārza spēle pēc tavas izvēles, kas viņu mudinās pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu ģimeni vai draugiem.

Ko ņemt vērā

spēles dārzam

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies spēli, kas balstās uz jubilāra interesēm

Pirms izvēlēties dārza spēli, ir jāņem vērā jubilāra interešu faktors. Padomā par to, kādas spēles viņam patiktu vairāk – kāda intelektu izaicinoša spēle vai varbūt tāda, kas liks pamatīgi izkustēties. 

Ņem vērā jubilāra dārza izmēru

Tāpat padomā arī par to, kādas izklaides ļauj jubilāra dārzs. Svarīgi ņemt vērā viņa dārza izmēru, izkārtojumu. Padomā par to, kas jubilāra spēļu krājumos jau ir. 

Parasti dārza spēļu sadaļā ir arī jautras spēles atpūtai ūdenī – piemēram, dažādi piepūšamie matrači, peldošās salas utt. Tad jāpadomā arī par to, vai jubilāram ir baseins vai varbūt pat mazs dīķītis pagalmā.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Ģimenei

Dārza spēles ir aizraujošs veids, kā visai ģimenei labi pavadīt laiku kopā. Bieži svarīgi ir visiem saiet kopā tieši svaigā gaisā, taču reizēm negribās braukt nekur tālu. Tad nu lūk, perfekta izklaide, kas ļaus būt dabā un aktīvi visiem kopā pavadīt laiku.

Absolventam

Izlaidumos pieņemt dāvināt mazas dāvaniņas, kas noderēs nākotnē. Kāpēc gan ne dārza spēli, kas padarīs vasaru par jautru piedzīvojumu? Absolventam noteikti patiks!

Māsai vai brālim

Aizraujošas spēles var būt arī piemērota dāvana māsai vai brālim dzimšanas dienā vai vārda dienā. Īpaši, ja šie svētki tiek svinēti siltā pavasarī vai vasarā.

Aktīvam vīrietim

Aktīvam vīrietim noteikti noderēs kāda jautra dārza spēle, ar ko vienmēr varēs izklaidēt savus dārza ballītes ciemiņus.

Kur iegādāties

games 4 you

Aizraujošas spēles visiem vecumiem un dažādiem notikumiem iespējams iegādāties interneta veikalā Games4You.lv.

Spēļu veikals Games4You.lv

Interneta veikals Games4You.lv piedāvā iegādāties spēles gan maziem, gan lieliem. Papildus galda spēlēm, ballīšu spēlēm, attīstošajām spēlēm u.c., te iespējams iegādāties arī visdažādākās Dārza spēles.

Piemēram, dārza spēle Krokets būs jautra aktivitāte visai ģimenei, kas ļaus izmēģināt spēkus precizitātē.

Vēl viena populāra izvēle ir dārza spēle Petankas. Arī šajā spēlē ir svarīga precizitāte, jo spēles uzdevums ir aizmest bumbiņas vienādā attālumā vairākas reizes. Pateicoties bumbu smagumam tas nav nemaz tik viegli, kā izklausās!

Tāpat Games4You.lv veikalā iespējams iegādāties arī tādas spēles kā badmintons, dārza boulings, milzu dambrete, beisbols, piepūšamie matrači ūdens priekiem u.c.

Ja tu labprāt ļautu izvēlēties pašam jubilāram, tad laba izvēle būs arī Games4You dāvanu karte. Jubilārs varēs nesteidzīgi izskatīt plašo piedāvājumu un izvēlēties spēli, kas viņa īpašumā vēl nav.