Brīvdienas stilīgā kempingā

Brīvdienas stilīgā kempingā

Brīvdienas stilīgā kempingā ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam sniegs atpūtu dabā, ļaus atslēgties no pilsētas trokšņa un izbaudīt kopā būšanu. Šī ir dāvana, kas labi piemērota pārim, vecākiem vai savam mīļotajam cilvēkam – sievai vai vīram.

Dabā un prom no ikdienas steigas

Brīvdienas kempingā ir populārs atpūtas veids – īpaši siltajā gada sezonā. Tas ir veids, kā atslēgties no pilsētas trokšņa un aizbraukt pabaudīt dabu. Ne katram ir savas brīvdienu mājas vai lauki, kur patverties no pilsēta dinamiskās vides. Tad ir labi atrast kādu mierīgu un skaistu kempinga vietu, kur pavadīt dažas dienas.

Turklāt mūsdienās kempingu ir tik daudz, ka tie var būt piemēroti ikvienam. Ir kempingu mājiņas jūras krastā, ir kempinga vietas teltīm, ir pat kempinga mājiņas kokos un mucās. Varianti ir dažādi una r katru gadu izdodas atrast kādu jaunu vietiņu, kur pāris dienas pabūt. 

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un ļaus izmēģināt ko jaunu – kādu piedzīvojumu vai pakalpojumu. Tā ir neierasta dāvana, ko saņēmējs noteikti negaidītu un vairākums gadījumos pat neiedomātos, ka to iespējams uzdāvināt.

Brīvdienas kempingā ir ierasts atpūtas veids, ko vismaz vasarā nu noteikti katrs esam izmēģinājuši. Tomēr ne katram ienāk prātā doma, ka šādu atpūtu var arī uzdāvināt. Šī ir oriģināla dāvana, ko var uzdāvināt ar dāvanu karti vai jubilāra vietā piesakot brīvdienas. Tad gan ir dažas lietas, kas jāņem vērā – par to vairāk raksta noslēgumā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Brīvdienas stilīgā kempingā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Atpūta dabā svaigā gaisā

Šīs dāvanas galvenā vērtība ir atpūta svaigā gaisā. Tā var būt gan vasarā, gan arī ziemā. Daudzi kempingi ir atvērti arī ziemā – foršām pastaigām dabā, baudot svaigu gaisu un klusumu.

Parasti visiecienītākie kempingi ir skaistās vietās pie ūdens – pie jūras, ezeriem vai upēm. Tad arī atliek izvēlēties jubilāram piemērotāko kempingu. Varbūt tā būs klusa vietiņa ar savu ugunskura vietu. Varbūt tas būs kempings ar dažādām aktivitātēm un izklaidēm.

Veids, kā atslēgties no pilsētas

Brīvdienas stilīgā kempingā īpaši varētu novērtēt tie, kas dzīvo pilsētā. Lai cik ļoti pilsētas dzīve patiktu un iedvesmotu, ikvienam reizēm rodas vēlme no tās uz pāris dienām izrauties.

Kempings būs vieta, kur nodoties atpūtai vai piedzīvojumiem – tas atkarīgs no izvēles. Jebkurā gadījumā tā būs jauna pieredze, ko ielikt savā atmiņu groziņā.

Laiks kopā

Brīvdienas kempingā ir dāvana, ko ir labi uzdāvināt diviem cilvēkiem, pārim. Tā būs fantastiska iespēja abiem labi pavadīt laiku, doties kopīgās pastaigās, peldēties, nomest malā telefonu un vienkārši būt viens otram blakus.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Brīvdienas laicīgi jārezervē

Iecienītākajos kempingos brīvdienas ir jārezervē ļoti laicīgi. Tā kā mums latviešiem siltais gada laiks ir visai īss, tad jau savlaicīgi tiek izķertas visas labākās vietas.

Parūpējies par to, ka jubilārs atbrīvos laiku konkrētajā dienā

Šī ir dāvana, ko jubilāram var uzdāvināt tikai iepriekš zinot viņa personīgo grafiku. Par to ir jāpārliecinās jau iepriekš, lai dāvanu sanāk arī izbaudīt.

Kam piemērota

Brīvdienas stilīgā kempingā

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Pārim

Kopīgas brīvdienas kempingā ir dāvana, kas varētu būt piemērota jebkuram pārim. Ja abiem patīk pavadīt laiku dabā, tad šī dāvana varētu iepriecināt jebkurā gadalaikā – gan ziemā, gan vasarā.

Sievai

Īpašos svētkos, ja vēlies palutināt savu mīļoto sievieti, tad aizraujošās brīvdienas kempingā varētu būt lieliska dāvanas izvēle arī sievai. Viņa noteikti priecāsies par iespēju izrauties no ikdienas steigas un pabūt divatā.

Vīram

Arī vīram šāda dāvana noteikti varētu patikt. Īpaši, ja pie kempinga ir dažādas aktivitātes – vieta ugunskuram, makšķerēšanai, peldēšanās, laivas, SUP dēļi, ūdens moči utt. 

Vecākiem

Brīvdienas foršā kempingā kaut kur pie jūras vai ezera varētu būt mīļa dāvana arī abiem vecākiem

Kur iegādāties

Idejas par to, kuru kempingu izvēlēties, ieskaties rakstā Kempingi Latvijā, kur atpūsties. Tajā apkopotas vairākas lieliskas kempingu vietas gan pie jūras, gan citiem ūdeņiem.