Balansa divritenis bērniem

Balansa divritenis

Balansa divritenis ir praktiska dāvana bērniem, kas interesantā un izklaidējošā veidā ļaus apgūt un trenēt līdzsvaru. Tā ir lieliska dāvana gan saviem, gan draugu bērniem, kā arī mazajai māsai vai brālim.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Izklaidējošs fiziskais treniņš

Bērni vecumā no 18 mēnešu līdz divu gadiem ir lieliskā vecuma posmā, lai sāktu trenēt līdzsvara sajūtu ar balansa jeb līdzsvara velosipēdu palīdzību. Līdzsvara treniņš ir svarīgs ikdienas uzdevums, kas palīdz dažādās jomās. Savukārt balansa divritenis ir ne tikai praktisks, bet arī interesants veids, kā līdzsvaru apgūt.

Vislabāk balansa velosipēdu varētu raksturot kā parastu velosipēdu jeb divriteni bez pedāļiem. Tādējādi bērna kājiņas jebkurā brīdī var pielikt pie zemes, kad līdzsvara sajūtu nedaudz pazūd. Citādāk ritenis griežas uz priekšu, bērnam kājiņas atraujot no zemes.

Process ir ļoti interesants un izklaidējošs, bērns noteikti nemaz neuztvers, ka patiesībā šīs izklaides laikā tiek veikts rūpīgs fiziskais treniņš.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi.

Domājot par to, kas ir labākā dāvana bērniem svētkos, uzreiz nāk prātā vairāki faktori – lai ir jautri, interesanti un arī noderīgi. Ir svarīgi izvēlēties tādu dāvanu, kas būs arī praktiska un bieži izmantojama. Balansa velosipēds ir praktiska dāvana, ko bērns izmantos kā izklaidējošu aktivitāti. Kad apnīk iet, kāpēc gan nepabraukāties uz forša divriteņa?

Dāvanas sniegtā vērtība

Balansa divritenis

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Līdzsvara apgūšana un trenēšana

Balansa velosipēda lielākā vērtība ir iespēja bērnam trenēt savu līdzsvaru. Tā ir svarīga prasme, ko sākt apgūt jau pēc iespējas jaunākā vecumā. Balansa velosipēdi tiek ražoti balstoties uz dažādiem bērnu vecumiem sākot jau ar 18 mēnešiem. 

Šāds līdzsvara trenēšanas gadžets atvieglos arī vecāku uzdevumu bērnam iemācīt līdzsvaru. Turklāt bērnam būs sajūta, ka visa kontrole ir tikai viņa paša rokās, jo lielā mērā tieši tā arī būs. Balansa ričuks ir pietiekami drošs, lai no tā nokrist būtu visai sarežģīti.

Spēka un koordinācijas treniņš

Tāpat balansa divritenis kalpos par lielisku veidu, kā attīstīt koordināciju un veicināt spēka treniņus. Tā kā iemaņas, ko apgūt bērnībā ir tik daudzas, tad vairāku prasmju apgūšana vienlaicīgi būs tikai un vienīgi priekšrocība.

Izklaidējoša aktivitāte

Vislabākā mācīšanās metode ir tā, kas ir aizraujoša procesā. Balansa velosipēds nodrošinās ar interesantu aktivitāti, kas pašam bērnam liksies aizraujoša. Tas būs labs veids, kā veicināt arī uzmanību un fokusu uz apkārt notiekošo.

Turklāt balansa velosipēds būs lielisks sabiedrotais atpūtā pie dabas, kas veicinās ārā iešanu un kvalitatīvu kopā būšanu ar vecākiem.

Lieliska sagatave braukšanai ar velosipēdu

Un visbeidzot balansa velosipēds ir lielisks veids, kā sagatavoties braukšanai ar īstu divriteni. Līdzsvars jau būs vareni uztrenēts un sēsties uz īsta divriteņa būs tīrais nieks. Šāds noderīgs gadžets lieliski atvieglos mācīšanās procesu braukt ar divriteni.

Visticamāk bērnam nebūs arī nepieciešami palīgritentiņi, kurus ir ierasts izmantot velosipēda apgūšanas procesā.

Ko ņemt vērā

Balansa divritenis dāvana bērniem

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies vecumam piemērotu balansa ričuku

Maziem bērniem balansa divriteņi tiek iedalīti daudzās kategorijās balstoties uz vecumu. Pārliecinies, ka izvēlies īsto – lai var izmantot uzreiz.

Pārliecinies par bērna spējām

Izvēloties dāvanas savu draugu vai radinieku bērniem, pārliecinies, ka zini viņu spējas un vajadzības. Noteikti sazinies ar vecākiem pirms veic dāvanas iegādi.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Balansa divritenis ir lieliska dāvana bērniem svētkos – gan savējiem, gan draugu vai radinieku bērniem. Tā būs aizraujoša izklaide, kas apvienota ar lietderīgu aktivitāti.

Māsai

Tā var būt arī praktiska dāvana māsai svētkos. Ja māsiņa jau apguvusi prasmi staigāt, tad no aptuveni 18 mēnešu vecuma var jau domāt par līdzsvara riteni.

Brālim

Tas pats attiecas arī uz mazo brālīti. Balansa divritenis būs lieliska dāvana brālim, kas palīdzēs izkustēties ar mērķi un vērtību.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Līdzsvara riteņi no MiniKid.lv

Balansa divritenis kur pirkt dāvanu
Attēls ņemts no MiniKid.lv piedāvājuma interneta veikalā

MiniKid.lv ir plaša piedāvājuma interneta veikals bērniem un vecākiem. Tajā var atrast dažādus noderīgus aksesuārus un gadžetus ikdienai, to starpā ir arī riteņi bez pedāļiem jeb balansa riteņi. Tie ir pieejami dažādās krāsās, dizainos un atbilstoši bērniem vecumā njau no viena gadiņa.

Lai izdodas iepriecināt mazos jubilārus svētkos!