Ziedojums dabas aizsardzībai

Ziedojums dabas aizsardzībai

Ziedojums dabas aizsardzībai ir iedvesmojoša dāvana radiniekiem un īpaši absolventiem, kas pabeiguši mācības kādā dabas virzienā.

Iespēja palīdzēt dabai

Daba ir mums visur apkārt. Ne vien dziļos laukos, kur acis priecē biezi un zaļi meži, purvi, ezeri un jūra. Arī pilsētās daba ir visapkārt – upes, kanāli, parki un promenādes, kas ļauj būt tuvāk dabai arī steigpilnās ikdienas dienās. Par dabu ir jārūpējas un ar vien vairāk tam sāk pievērst uzmanību ne vien dabas aizsardzības aktīvisti, bet arī parasti cilvēki. 

Tiek veidotas dažādas organizācijas, domubiedru grupas un labdarības, kas cīnās par dabas aizstāvību. Ar vien populārāk paliek kādam uzdāvināt emocijas un vērtīgas sajūtas. Ziedojums jubilāra vārdā kādā viņam nozīmīgā labdarībā ir lielisks veids, kā iepriecināt un izdarīt labu darbu vienlaikus.

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa intereses un pārliecības. 

Zinot, ka dāvanas saņēmējs ļoti kaislīgi cīnās par dabas aizstāvību, dāvanas izvēle ir ļoti pašsaprotama. Ziedojumu dabas aizsarzdībai novērtēs katrs, kam ir svarīga daba – lai tā ir visur apkārt ne vien ceļojumos un izbraukumos uz laukiem, bet arī ikdienā.

Dāvanas sniegtā vērtība

ziedojums dabas aizsardzībai

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Labi padarīts darbs noteikta mērķa labā

Veicot ziedojumu dabas aizsardzībai, sākumā ir jāizvēlas, kam tam ziedot. Latvijā ir vairākas lieliskas organizācijas, kas dara labu darbu un azisargā dabu un dzīvniekus. Latvijas Dabas fonds ir viena no šādām organizācijām – viņi kopā ar sadarbības partneriem jau ilgstoši atjauno palieņu pļavas Latvijā.

Šis ir tikai viens piemērs, kas varētu interesēt dāvanas saņēmēju. Šis ir nozīmīgs un ļoti vērtīgs solis, kas no sirds iepriecinās gan dabu, gan jubilāru.

Emocionāla vērtība

Ziedojums, kas veikts dāvanas saņēmēja vārdā, noteikti ir emocionāla dāvana ar augstu vērtību. Tā nozīmē, ka dāvanas dāvinātājs patiešām ieklausās jubilārā un viņa vēlmēs. Tas parāda, ka tu zini, kas dāvanas saņēmējam ir patiešam svarīgs, un tas tiks neizmērojami novērtēts.

Ko ņemt vērā

ziedojums dabas aizsardzībai

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies jubilāram aktuālu organizāciju

Dāvana būs daudz īpašāka, ja tu zināsi, kādu tieši organizāciju vai projektu jubilārs šobrīd atbalsta visvairāk. Iespējams, viņš ir atklājis kādu jaunu projektu vai aizrautīgi ir stāstījis par ko sev svarīgu. Ņemot vērā šādas detaļas, dāvana izdosies uz visiem 100!

Pārliecinies par adekvātu ziedojuma summu

Kad izvēlētā ziedojumu organizācija ir atrasta, tad priekšā lēmums par to, cik lielu naudas summu ziedot. Šajā gadījumā jāņem vērā to, cik lieli ir svētki –dzimšanas dienā šī summa var būt lielāka, vārda dienā mazāka. Lai arī ziedojumiem katrs cents ir no svara, tomēr, darot labu darbu, arī pašam gribās ieguldīt vairāk.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai

Jebkuram radiniekam, kam ir svarīga daba, ziedojums tās vārdā noteikti patiks. Šī ir cēla dāvana, ar ko nav iespējams nošaut greizi.

Draugiem

Tas pats attiecas uz draugiem. Turklāt šāda dāvana ir diezgan oriģināls apsveikuma veids. Ja nezini, ko uzdāvināt, šāda dāvanas izvēle ir lielisks risinājums.

Absolventam

Šāda dāvana varētu būt īpaši piemērota studentam, kas tikko pabeidzis mācīties vides zinātni vai kādu citu dabas virzienu. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *