Šokolādes konfekšu kaste

šokolādes konfekšu kaste

Šokolādes konfekšu kaste ir universāla dāvana, kas tās saņēmēju iepriecinās un palutinās ar gardu pārsteigumu. Šī ir lieliska dāvana svētkos ikvienam, kam garšo saldumi – absolventam, mammai, draudzenei un sievai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Šokolādes konfekšu kaste – dāvanu klasika

Konfekšu kastes ir vienkāršas dāvanas, ko iespējams sagādāt pēdējā brīdī. Tomēr tas nenozīmē, ka dāvana ir garlaicīga un nav īpaša. Ir tik daudzas šokolādes konfekšu kastes variācijas – piena šokolāde, ar pildījumiem vai bez, ar alkoholu un bez. Katram iespējams piemeklēt ko īpašu un ļoti gardu.

Tā arī šokolādes konfekšu kastes ir kļuvušas par dāvanu galveno klasiku. Tā ir lieliska dāvana, ko paķert pa ceļam uz pasākumu vai svinībām. Tāpat tā ir piemērota dāvana, ko pasniegt ar papildus dāvanu – apsveikuma kartīti, naudu aploksnē vai ziediem. Šokolāde katru dāvanu padara garšīgāku un patīkamāku.

Universāla dāvana

Universāla dāvana ir tāda, kas piemērota dažādiem svētkiem un arī dažādiem cilvēkiem. Tā ir dāvana, kas varētu būt piemērota dzimšanas dienas ballītei, absolventam izlaidumā vai, piemēram, pirmajā skolas dienā.

Šokolādes konfekšu kaste ir iecienīta kā universāla dāvana, jo šokolāde garšo ikvienam. Tā ir dāvana, kas vienmēr tiks izmantota un tā iepriecinās. Un tas arī ir galvenais izdevušās dāvanas uzdevums.

Dāvanas sniegtā vērtība

šokolādes konfekšu kaste

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Sirsnīgs apsveikums

Šokolādes konfekšu kaste ir lieliska dāvana svētkos jebkurā situācijā. Tas ir patīkams žests, kas liecina par apsveikumu no visas sirds. Tā varētu būt lieliska dāvana, piemēram, vārda dienā, kad svarīgākā ir doma un laba vēlējumi. Šokolādes kārumi ir lielisks papildinājums. To īpaši novērtēs tie, kam ļoti garšo šokolāde.

Garšīga dāvana

Kurš gan nepriecāsies par gardiem šokolādes kārumiem? Dāvana, ko var apēst, ir gan patīkama, gan arī garšīga un praktiska. Tā nav dāvana, kas stāvēs uz plauktiņa un krās putekļus.

Turklāt šokolādes konfekšu kaste ir kā viegli manāms uzaicinājums uz tēju vai kafiju. Atnākot ciemos ar šokolādes konfektēm, tas ir lielisks sabiedrotais kopā būšanai un jaukām sarunām.

Ko ņemt vērā

šokolādes konfekšu kaste

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvanas saņēmēja ēšanas paradumi

Lai arī šokolādes saldumi ir visai universāla dāvana, tomēr vērts parūpēties par to, lai dāvanas saņēmējs šos gardumus tiešām ēstu un novērtētu. Veselīga dzīvesveida entuziastiem varētu labāk patikt dabīgo saldumu dāvanu kaste, piemēram, dateļu un kakao konfektēm. Vegānus iepriecinās šokolādes konfekšu kaste bez piena sastāvā.

Parūpējies par skaistu iesaiņojumu

Tā kā šokolādes konfekšu kaste ir visai vienkārša dāvana, ieteicams skaisti to iesaiņot un veltīt tam mirkli laika. Iespējams, pievienot skaistu kartīti ar kādu novēlējumu. 

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Mammai

Jauka dāvana mammai vienmēr būs novērtēta. Svētki nav iedomājami bez gardiem kārumiem, kuriem klāt pievienots skaists apsveikums. Vecāki noteikti novērtēs šādu žestu jebkurā dienā.

Draudzenei

Ja kādai draudzenei ir svētki un sen nav nācies tikties, tad neliels apsveikums svētkos būs tieši laikā. Tas izrādīs rūpes un arī mīlestību, jo tomēr atcerējies par viņas svētkiem un vēlējies iepriecināt no sirds.

Absolventam

Dodoties uz izlaidumu, pārsteidz absolventu ar ziediem un šokolādi. Tas būs patīkams kontrasts absolventam, kad starp ierastajiem ziediem tiks uzdāvināta vēl šokolādes konfekšu kaste.

Sievai

Lai uzdāvinātu jauku dāvanu sievai un izrādītu rūpes, nav nepieciešami svētki. Pārsteigums šokolādes formā kādu darba dienu pēc nogurdinošiem darbiem, ir lielisks lēmums.

Kolēģim

Šokolādes konfektes ir universāla dāvana, ko iespējams dāvināt gan draugiem, gan ģimenei, gan arī kolēģiem. Šokolāde garšo visiem un tā spēj iepriecināt arī profesionālajā vidē. 

Kur pirkt dāvanu

šokolādes konfekšu kaste

Šokolādes konfekšu kastes pieejamas nu jau katrā lielveikalā no dažādiem ražotājiem – Laima, Latvijas Balzāms, Pergale un daudzi citi. Tomēr, vēloties dāvanu iegādāties speciālā un īpašā iesaiņojumā, vērts izvēlēties īpašu šokolādes veikalu.

Taste Caps! Šokolādes gardumi 

Taste CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs. Katra konfekte ir roku darbs. Tās top no īstām ziemeļu reģiona ogām un augļiem, šokolādes un mazliet saldā krējuma. Bez konfektēm CAPS! sortimentā ir bezglutēna mandeļu mežģīņu cepumi. Tajos ir mandeles, īsts sviests un brūnais cukurs. Viss ir vienkārši un pa īstam garšīgi!

Šokolādes ražotājs piedāvā ne vien gardas šokolādes konfektes un saldumus, bet arī dāvanu karti uz meistarklasi. Dāvanu karte šokolādes meistarklasei

 ir gards un noderīgs pārsteigums dažādos svētkos.