Patriotisks tauriņš vai kaklasaite

Patriotisks tauriņš vai kaklasaite

Patriotisks tauriņš vai kaklasaite ir latviska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs mīlestību pret savu zemi un veidu, kā to skaisti un gaumīgi parādīt arī citiem. Šī ir lieliska dāvana vīrietim svētkos – brālim izlaidumā, vīram dzimšanas dienā, tētim Ziemassvētkos.

Latvijas krāsu vai rakstu dizains

Katrai tautai ir savs stāsts un simboli. Mūsu Latvijai tās ir visdažādākās tautu zīmes un raksti. To mums ir ļoti daudz, taču katrs no mums spēj tās atpazīt nešauboties. Tāpat ir arī ar Latvijas sarkanbaltsarkano krāsu, kuru iespējams skaisti un gaumīgi iepīt gan savā apģērbā, gan citos ikdienas priekšmetos.

Labs piemērs ir aksesuāri – piemēram, patriotisks tauriņš vai kaklasaite. Tas ir veids, kā izrādīt savu lepnumu par Latviju, taču darīt to gaumīgā veidā. Tā ir neliela daļa no uzvalka un svinīga tēla, taču viena no pašām svarīgākajām.

Latviskais tauriņš, kas būs pašā uzvalka centrā, noteikti izcelsies ar latvju krāsām vai tautu zīmēm. 

Latviska dāvana

Latviskas dāvanas ir tādas, kas tās saņēmējam atgādinās par paša dzimteni. Šajā sadaļā tiek ieteiktas dāvanas, kas radītas mūsu pašu zemē. Tādējādi izdosies gan iepriecināt dāvanas saņēmēju ar ko foršu, gan arī atbalstīt vietējos uzņēmumus. 

Patriotisks tauriņš vai kaklasaite būs lielisks atgādinātājs par dzimteni un arī veids, kā savu mīlestību pret to izrādīt citiem. Katrā īpašā notikumā vai svētkos tas ir jāvalkā ar lepnumu. Šī ir latviska dāvana, kas savas mīļās Latvijas patriotam būtu ļoti mīļa un vērtīga dāvana. Turklāt tā noteikti kalpotu gadiem ilgi un neizietu no modes.

Dāvanas sniegtā vērtība

Attēls ņemts no BarleyShop.lv

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Dāvana ar pārliecību par savu zemi

Ir patīkami saņemt kādu aksesuāru, apģērbu vai dekoru, kam ir dziļāka nozīme. Cilvēkam, kam sava zeme ir ļoti mīļa un viņš par to nemitīgi iestājas, noteikti patiktu patriotiska dāvana. 

Patriotiskais tauriņš vai kaklasaite ir lieliska dāvana. Īpaši tad, ja tās būs latviskā stilā un dizainā. Tā kā visbiežāk šie aksesuāri tiek valkāti svētkos, tas ir brīnišķīgs veids un mirklis, kad lepoties par savu valsti. Svētkos, izlaidumos, svinīgās ballēs utt. 

Praktiska dāvana svētkiem

Protams, viena no šīs dāvanas galvenajām vērtībām ir gluži vienkārši tas, ka šī ir praktiska dāvana. Tā vienmēr noderēs – pat ja labu laiku stāvēs skapja plauktā un gaidīs savu svinīgo uznācienu. Un, ja jubilāram izvēlētā dāvana patiesi patiks, tad uznāciens noteikti nebūs nemaz tik ilgi jāgaida.

Dāvana, kas neizies no modes

Mode nāk un iet. Tā mainās visu laiku, taču ir vērtības, kas neiziet no modes nekad. Piemēram, džinsu pāris vai balts t-krekls. Tāpat ir arī ar mūsu pašu patriotiskajiem simboliem un zīmēm. Tā ir daļa no kultūras un daļa no kaut kā mums visiem nozīmīga.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā

Ņem vērā jubilāra gaumi un pārliecību

Pirms ķeries klāt dāvanas izvēlei, pārliecinies par to, ka dāvanas saņēmējam vispār patiks tāda dāvana. Tas var nozīmē paskatīties uz dažādiem aspektiem – vai jubilāram patiktu dāvana ar latvju rakstiem? Vai jubilāram vispār patīk valkāt tauriņus vai kaklasaites? Vai, iespējams, viņam ir stingra pārliecība izvēlēties vienu no abiem – tikai tauriņu vai tikai kaklasaiti? 

Izvēlies oriģinālu piedāvājumu

Nevar noliegt, ka pēdējo gadu laikā ir uzplaucis latvju rakstu un zīmju piedāvājums tirgū uz dažādiem aksesuāriem, apģērbiem, dekoriem utt. Tas nu jau ne vienmēr ir tas oriģinālākais piedāvājums. Vērts pameklēt ko latvisku, taču oriģinālu un neredzētu.

Kam piemērota

Attēls ņemts no KaklaSaites.lv

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vīrietim

Aksesuāri vienmēr ir lieliska dāvanas izvēle vīrietim. Tā ir dāvana, kas viņam liks justies pārliecinātam par sevi un gatavam jauniem pasākumiem.

Vīram

Skaists un gaumīgs patriotiskais tauriņš vai kaklasaite varētu būt lieliska dāvana vīram. Tā varētu būt piemērota dāvana Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā.

Brālim

Latvisks tauriņš varētu būt jauka dāvana, ko pasniegt savam brālim kādos svētkos. Turklāt vecumam arī nav nozīmes – tā ir lieliska dāvana gan skolniekam, gan studentam, gan arī pieaugušam cilvēkam.

Absolventam

Arī absolventam ir labi reizēm uzdāvināt kādu dāvaniņu izlaidumā. Svinīgs tauriņš vai kaklasaite varētu būt kā novēlējums arī turpmāk lepoties par padarīto un atcerēties savu mīlestību pret mājām.

Tētim

Patriotiska kaklasaite varētu būt jauka dāvana tētim, kurš mīl savu valsti un darītu tik daudz tās labā. Šāda dāvana noteikti sasildītu viņa sirdi.

Kur iegādāties

Attēls ņemts no Meistardarbs.lv

Šādā pirkumā, protams, ir jāatbalsta savējie un jāmeklē šī dāvana pie kāda pašmāju dizainera vai ražotāja. Te dažas iespējas.

Tauriņi ar latvju zīmēm no Meistardarba

Vietnē Meistardarbs iespējams atrast dažādus pašmāju veikumus – te iespējams arī iegādāties patriotiskus tauriņus no lina, ar rakstu zīmēm. Tāpat arī patriotiskā kaklasaite sarkanbaltsarkanā krāsā.

Izšūts patriotiskais tauriņš no BarleyShop

Vēl viena lieliska iespēja ir iegādāties krustdūrienā izšūtu tauriņu no BarleyShop. 

Latviskas kaklasaites no Kaklasaites.lv

Arī interneta veikalā Kaklasaites.lv ir latvisks piedāvājums. Te atradīsi oriģinālas kaklasaites ar latvju zīmēm dažādās krāsās.