Kosmētikas somiņa

kosmētikas somiņa

Kosmētikas somiņa ir praktiska dāvana ikvienai sievietei, kas viņu iepriecinās ar papildus vietu aizvien jauniem skaistumkopšanas produktiem. Tā ir laba dāvanas ideja svētkos draudzenei, sievai, māsai, mammai un jebkurai sievietei tavā dzīvē.

Stilīga un funkcionāla kosmētikas somiņa

Kosmētikas somiņa ir ikdienas gadžets, par kuru reti kad aizdomājamies kā dāvanas ideju. Tā ir noderīga dāvana, kas tiek izmantota katru dienu. Bieži vien kosmētikas somiņas tiek izvēlētas par mazu. Neaizdomājamies par to, ka kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu kolekcija vienmēr aug lielāka. Ir tik daudz produkti, ko nemitīgi gribās izmēģināt.

Skaista un stilīga kosmētikas somiņa var kalpot par lielisku ikdienas sabiedroto. Tā īpaši noderēs sievietei, kas liek grimu katru dienu vai bieži ceļo. Ceļošanas gadījumā kvalitatīva un laba izmēra kosmētikas somiņa ir īpaši svarīga.

Praktiska dāvana sievietei

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Tā kā kosmētikas somiņa tiek izmantota regulāri, tā ātri vien mēdz nolietoties. Īpaši, ja steigā nebija iegādāta pārāk kvalitatīva. Ikdienā tā var gan saplīst, gan arī tikt pamatīgi nosmērēta ar nejauši neaiztaisītiem krēmiem, melno acu tušu u.c. Tā kā jauna, svaiga un skaista somiņa noteikti noderēs!

Dāvanas sniegtā vērtība

Kosmētikas somiņa

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Jauna kosmētikas somiņa

Protams, ka galvenā šīs dāvanas vērtība ir pati kosmētikas somiņa. Tā ir iepriecinoša lieta, kas ikdienā ir nepieciešama, taču bieži vien netiek novērtēta un pat apspriesta kā dāvanas ideja. Ja tā tiks izvēlēta skaista un stilīga, tad tā dāvanas saņēmējai noteikti sagādās prieku.

Atvieglotāka ceļošana

Kosmētikas somiņas labi noder ceļošanas laikā. Ja sievietei jau ir ērta kosmētikas somiņa ikdienai, tad vienmēr noderēs atsevišķa somiņa ceļošanai. Tā noteikti var būt daudz lielāka, jo bieži vien ar parasto ikdienas somiņu nepietiek.

Tad ceļojumiem paredzēta kosmētikas somiņa būs pietiekami liela, lai tajā saliktu arī citas skaistumkopšanas preces – sauļošanās un jebkurus citus krēmus, kosmētikas noņēmēju, nagu lakas noņēmēju, zobu birsti un pastu, salvetes utt. Ir labi, ja tas viss ir vienā vietā kopā. Tad arī ceļa somas krāmēšana ir daudz atvieglotāka.

Sakārtotāka ikdiena

Un ja arī dāvanā tiek pasniegta ikdienas kosmētikas somiņa, tas nozīmē vien to, ka dāvanas saņēmējas ikdiena būs daudz organizētāka un sakārtotāka. Bieži vien grima uzlikšana steigā var izvērsties par lielu procesu – visi plaukti ir haotiski, visi skaistumkopšanas produkti kur kurais. Liela un funkcionāla kosmētikas somiņa palīdzēs sakārtotākai ikdienai.

Ko ņemt vērā

Kosmētikas somiņa

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Izvēlies skaistu un vienlaikus kvalitatīvu kosmētikas somiņu

Katrai ikdienas lietai ir jāsagādā prieks. Īpaši tiem priekšmetiem, ko redzam katru dienu. Tāpat kā ikdienas somiņai pie apģērbu komplekta, tā arī kosmētikas somiņai. Izvēlies to kvalitatīvu un skaistu.

Izdomā, vai izvēlēties ikdienas vai ceļošanas somiņu

Ja ar dāvanas saņēmēju ikdienā pavadi daudz laika kopā, tad noteikti zini, kādā izmērā ir viņas kosmētikas somiņa. Būsi arī dzirdējusi, vai tā viņai ir par lielu vai par mazu – visbiežāk jau tās ir par mazu, jo kosmētikas produkti nemitīgi tiek iegādāti un izmēģināti.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ikvienai sievietei patīk saņemt dāvanā kādu skaistumkopšanas preci. Kosmētikas somiņa noteikti ietilpst tajā kategorijā, ko ar prieku gribas saņemt kā dāvanu, piemēram, vārda vai dzimšanas dienā.

Mammai

Vecāki bieži vien visu to labāko atdod saviem bērniem, par tiem nemitīgi rupējoties. Ja arī tavā ģimenē tā ir, tad mammai bez šaubām ir laiks palutināt viņu ar ko jaunu. Varbūt tā ir jauna un stilīga kosmētikas somiņa.

Māsai

Mīļa dāvaniņa māsai svētkos varētu būt koša un stilīga kosmētikas somiņa – tādu, ko turēt mājās vai, piemēram, ielikt līdzi ikdienas somā.

Draudzenei

Ar draudzenēm bieži vien kopā sanāk pucēties visvairāk. Tad arī labāk zināsi, vai viņai ir jau lieliska somiņa visai viņai kosmētikai vai derētu kāds papildinājums.

Kur iegādāties

kosmētikas somiņa

Skaistas un reizē kompaktas kosmētikas somiņas var iegādāties dzīvesstila veikalā – NOTINO.

NOTINO kosmētikas somiņa

NOTINO ir lielākais Eiropas dzīvesstila mazumtirgotājs, kas savas līdera pozīcijas nostirpina arvien vairāk. Tas piedāvā dažādus skaistumkopšanas un ķermeņa kopšanas produktus. Kā arī dažādus aksesuārus, kas papildina kosmētikas produktus.

Kā viens no aksesuāriem ir dažādas kosmētikas somas un maciņi. Tie palīdz kompaktā un ērti pārskatāmā veidā savietot nepieciešamo kosmētiku vienuviet. Pie NOTINO, kosmētikas somas un maciņi ir pieejami daudz un dažādi. Iespējams atrast katra gaumei un vajadzībām piemērotāko!