Kafijas servīze

Kafijas servīze ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmēju palutinās ar skaistu virtuves trauku papildinājumu un jauku laiku kopā ar mīļajiem, ciemojoties. Šī ir skaista dāvana, kas piemērota mammai, draudzenei un skolotājai svētkos.

Kafijas servīze – elegantai ciemiņu uzņemšanai

Lai arī kafijas un tējas servīzes īpaši populāras bija pagājušajā gadsimtā, kā jau visas modes lietas, arī virtuves piederumi vērš otro apgriezienu. Kafijas servīze ciemiņu uzņemšanas procesam piešķir īpašu eleganci. Tas uzreiz sniedz mājīgu sajūtu – ļauj justies gaidītam un novērtētam. Katram kārtīgam kafijas entuziastam ir nepieciešami savi rīki, lai pagatavotu gardu kafiju un cienātu savus ciemiņus.

Kafijas servīze, kā dāvana kādam svētkos, ir personiska un jauka ideja. Izvēloties servīzi, kas rūpīgi piestāvēs dāvanas saņēmēja jau esošajai trauku kolekcijai, būs fantastisks papildinājums. Katra ciemošanās būs īpaši skaista un omulīga.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju patiesi iepriecinās un pārsteigs ar ko aizraujošu. Tā ir dāvana, kas ilgi vēl paliks atmiņā un, ko jubilārs noteikti nebūs gaidījis.

Lai arī kafijas servīze nav tikko parādījusies dāvana, tai ir piešķirta jauna dvesma. Agrāk vecakiem un viņu draugiem vienmēr katram mājās bija skaista kafijas vai tējas servīze. Mūsdienās tās ir veidotas ar īpašu pievienoto vērtību – modernizētā versijā. Tādas, kas piemērotas īstiem kafijas mīļiem. Šī noteikti ir oriģināla dāvana, ko kafijas entuziasti novērtēs un ar prieku pieņems.

Dāvanas sniegtā vērtība

kafijas servīze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaists trauku papildinājums

Kādam, kam patīk uzņemt ciemiņus un gatavot dažādus gardumus, ko pasniegt kopā ar tēju vai kafiju, noteikti patiks kafijas servīze. Tas ir īpašs trauku komplekts, kas der gan kā praktisks virtuves papildinājums, gan arī kā skaists mākslas darbs. Mūsdienu piedāvājumā ir visdažādāko dizainu kafijas servīzes, kas skaisti papildinās dāvanas saņēmēja esošo interjeru.

Laiks kopā ar mīļajiem

Lai arī, protams, kafiju var dzert vienatnē, nav nekā labāka, kā šo mirkli baudīt ar citiem cilvēkiem. Tā var būt atkal satikšanās ar draugu, romantisks randiņš ar mīļoto vai mammas uzaicināšana ciemos uz kafiju. Gatava un gaumīga kafijas servīze vislabāk tiek novērtēta kompānijā. Ar kādu, kas novērtē ne vien produktu, bet arī tā dizainu. Kāds, kurš novērtē ne tikai dāvanu, bet arī tās iesaiņojumu.

Krāšņākiem svētkiem

Svētki ir īstais laiks, kad paspīdēt mīļo cilvēku starpā. Tad vairāk kā jebkad tiek novērtēti gardi paša gatavoti našķi, skaisti uzklātais galds un pēc vakariņu kafijas dzeršana ar vakara desertu. Tajā brīdī pārsteidzot draugus un tuviniekus ar skaistu kafijas servīzi, dāvanas saņēmējam noteikti izdosies atstāt labu iespaidu un palielīties ar iegūtajiem skaistumiem.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvana ir piemērota, ja tā tiks izmantota

Lieliskas dāvanas pirmais likums ir vienmēr pārliecināties par to, ka dāvana tiks izmantota. Tāpēc šāda dāvana patiks vienīgi tiem, kas patiesi mīl kafiju un skaistus dizaina traukus.

Dāvanas saņēmēja gaume

Lai arī kafijas servīze oriģināli ir klasiska dizaina, mūsdienās ir daudzas interesantas un mūsdienīgas variācijas. Svarīgi dizainu pieskaņot dāvanas saņēmēja gaumei.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Vecākiem

Abiem vecākiem, kuriem patīk baudīt izcilas kvalitātes kafiju, noteikti patiks to baudīt no skaistas servīzes.

Mammai

Ja mamma ir silto dzērienu entuziaste, nav labākas dāvanas par kafijas servīzi. Mammai radīsies jauns enerģijas spars un iedvesma ciemiņu pasēdēšanai.

Draudzenei

Draudzenei, ar kuru sen nav būts uz kafiju, šī dāvana būs gan kā noderīgs trauku papildinājums, gan arī kā atgādinājums drīzumā satikties uz tasi gardas kafijas.

Skolotājai

Profesionāla dāvana, kas var izteikt arī pateicību, varētu būt kafijas servīze. Tomēr jāpievērš uzmanība, vai dāvanas saņēmējam kafija garšo. 

Kur iegādāties

es mīlu kafiju

Kafijas servīzes iespējams iegādāties dažādos virtuves trauku veikalos. Meklējot dažādas skaistas preces savam mājoklim, vienmēr nākas attapties pie skaistiem porcelāna traukiem. Starp tiem noteikti piedāvājumā būs arī kafijas servīzes. 

Es Mīlu Kafiju

Es Mīlu Kafiju konceptveikals ir vieta, kur kafijas mīlētāji satiek izcilu kafiju. Tā komanda ir kafijas izzinātāji, kas ar lielāko prieku dalās savās zināšanās, lai katram klientam piemeklētu vispiemērotāko kafijas risinājumu gan mājās, gan birojā. Veikalā ir pieejamas arī dažādas trauku servīzes – modernas un interesantas.

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs unikāla un interesanta, praktiska un noderīga dāvana gan vīrietim, gan sievietei. Veikala klāstā pieejami kafijas pagatavošanas automāti, stilīgi un ekskluzīvi trauku komplekti, kafijas brūvrīki un, protams, kafija. Kafijas klāstu apildina arī ekskluzīvas Dammann tējas, kas ļaus niansēti iepazīt tējas dzeršanas kultūru.