Joku dāvanas – jautriem svētkiem

joku dāvana

Joku dāvana ir smieklīga dāvana, kas tās saņēmēju pārsteigs un sniegs jaunas emocijas, padarot dāvanu saņemšanu par jautru piedzīvojumu. Tas ir lielisks veids, kā pārsteigt draugus, vīru, māsas un brāļus dzimšanas dienā.

Kas ir joku dāvanas?

Dāvanu dāvināšana var būt satraucoša, jo reizēm ir grūti atrast piemērotu dāvanu konkrētiem svētkiem un konkrētam cilvēkam. Nereti tādos gadījumos veicam izvēli par labu kādai praktiskai dāvanai, kas tiks izmantota. Taču vēlamies tai piešķirt papildus vērtību un patiesi iepriecināt dāvanas saņēmēju – to pārsteigt. Tādā gadījumā lieliski noder joku dāvanas.

Joku dāvanas ir ļoti dažādas un to saturs atkarīgs no dāvanas dāvinātāja radošuma un humora izjūtas. Parasti tās ir mazas dāvaniņas, kuru mērķis ir sasmīdināt dāvanas saņēmēju, tādā veidā svētkus padarot par interesantākiem un arī mazāk nopietniem – lai visiem ir jautri.

Piemēri, ko varam minēt no dāvanu portāla FromMe.lv pašdarināto joku dāvanu raksta, ir, piemēram, burbuļplēve kā stresa mazinātājs vai tukšs konfekšu papīrītis kā grāmatzīme. Galvenais ir joku dāvanas skaisti iesiaņot un paskaidrot to nozīmi.

Smieklīga dāvana

Smieklīgas dāvanas ir paredzētas cilvēkiem ar lielisku humora izjūtu. Dāvinot šādu dāvanu, ir jāpārzina dāvanas saņēmēja humora izjūta un jāatrod piemērota dāvana. Par to jāpiedomā, lai nerodas pārpratumi un, lai dāvanas saņēmējs neapvainojas.

Šāda smieklīga dāvana var tikt pasniegta kādam tuvam cilvēkam. Tās galvenais mērķis ir izjokot jubilāru un vienlaikus padarīt dāvanas pasniegšanas procesu par jautru pasākumu. Tā noteikti nebūs dāvana, kas drīzumā tiks aizmirsta.

Dāvanas sniegtie rezultāti

joku dāvana

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Gūt jaunas emocijas

Saņemot joku dāvanu, dāvanas saņēmējs iegūs patiesi jaunas un jautras emocijas. Dāvanas saņemšana vairs nebūs ierasta un garlaicīga padarīšana. Reizēm dāvanu pasniegšana var būt nedaudz neērta, ir arī cilvēki, kuriem nepatīk visu priekšā atvērt dāvanas. Iespējams, joku dāvana šo procesu pamainīs, liks dāvanu saņēmējam justies drošākam, jo visi kopā varēs pasmieties. 

Joku dāvanas ir oriģināla pieeja svētku apdāvināšanai. Ta kā joku dāvanas parasti ir paštaisīti nieciņi – kaut kas, kas nemaksā daudz un kur galvenā tiešām ir doma, tad tas ir labs paņēmiens, kā uzdāvināt mazu dāvanu pirms īstās dāvanas. Dāvanas saņēmēja izjokošana noteikti būs izdevusies. 

Dāvana, kas pārsteigs

Šādu dāvanu noteikti neviens negaidīs un tas būs lielisks pārsteigums. Īpaši, ja papildus joku dāvanai tiek uzdāvināta ilgi kārota un īpaša dāvana. Izjokošanas pamatā ir dāvanas saņēmēja reakcijas vērošana. Pavisam nopietni mēģini uzdāvināt konfekšu papīrīti kā grāmatzīmi un vēro reakcijas – dāvanas saņēmējs noteikti būs pārsteigts un šis būs notikums par ko visiem kopīgi pasmieties!

Ko ņemt vērā, dāvinot joku dāvanu

Dāvinot jebkuru dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Humora izjūta

Pirms sagatavot joku dāvanu, vērts piedomāt, vai konkrētajos svētkos un attiecīgajam jubilāram šāda dāvana liktos smieklīga. Svarīgi pārzināt cilvēka humora izjūtu pirms joku dāvanas dāvināšanas. Citādāk šis var izvērsties par neērtu dāvināšanas procesu, kā rezultātā dāvanas saņēmējs apvainosies. Tāpēc šāda dāvana ir piemērota labi pazīstamiem cilvēkiem ar lielisku humora izjūtu – kuri saprot jokus un par tiem neapvainotos.   

Šādi apsveikt tikai labi zināmus cilvēkus

 Ar joku dāvanām vērts apsveikt tikai tuvos cilvēkus, kas novērtēs šādus jokus. Darba vai profesionālajā vidē šādas dāvanas varētu būt video neatbilstošas.

Kādos svētkos piemērota

joku davanas

Katrai dāvanai ir sava īpašā vērtība, ko vēlamies sniegt konkrētā gadījumā. Tāpēc ir svarīgi saprast, kādos sveikšanas gadījumos šī dāvana varētu būt piemērota.

Dzimšanas dienā

Dzimšanas dienās parasti pieņemts dāvināt lielākas dāvanas, lai iepriecinātu jubilāru. Tāpēc tas būs vēl jo lielāks pārsteigums, kad gaidītās dāvanas vietā jubilārs saņems ko pavisam maziņu, paštaisītu un gandrīz pilnībā nefunkcionālu. Jautrība garantēta!

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Draugiem

Draugu starpā izjokošana parasti ir ikdienišķa lieta, tāpēc šāds joks dāvanas vietā varētu tikt novērtēts. Draudzība parasti lielā mērā tiek būvēta uz humora izjūtu, tāpēc draugi noteikti saprastu labo nodomu pajokoties un izgaismot atmosfēru.

Bērniem

Bērniem patīk joki un jautrība, tāpēc šāda joku dāvaniņa varētu būt jauks pāsteigums. Jāpiedomā gan par to, lai bērns neapvainojas. Dāvanas pasniegšanas procesam varbūt būtu jāpieiet nedaudz jautrāk un smieklīgāk, nemēģinot noturēt nopietnu seju.

Māsai un brālim

Māsu un brāļu attiecības parasti vēršas ap jokiem un vienam otra izjokošanu. Tāpēc viens no otra droši vien neko citu ārī negaidītu, kā muļķīgu joku dāvaniņu. Taču apdāvināšanas process noteikti kļūtu interesantāks.

Vecākiem

Lielāks joks, ja tiek izjokoti divi cilvēki vienlaikus. Joku dāvanas, ko pasniegt vecākiem, varētu būt vakara notikums.

Vīram

Lielisks veids, kā izjokot vīru, ir joku dāvanas. Ja viņam ir laba humora izjūta, šis būs apsveikums, kas vīram noteikti paliks atmiņā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *