Jogas nodarbība

Jogas nodarbība

Jogas nodarbība ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs jaunus veidus, kā stiprināt ķermeni un prātu vienlaikus. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas izmēģināt jaunus sevis attīstīšanas veidus – draudzenei, mammai, māsai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Mirklis sev – prāta un ķermeņa stiprināšanai

Mums katram ikdienā ir dažādi darbi un pienākumi, no kuriem reizēm ir nepieciešama atpūta. Veids, kā ikdienā ieviest labu līdzsvaru, ir pa vidu savai aizņemtībai atrast laiku izkustēties. Kādam tā ir pastaiga vai sports, citam – jogas nodarbība.

Pavisam vienkāršiem vārdiem runājot, mēs jogu aprakstām kā meditācijas un vingrošanas apvienojumu. Jogas laikā tiek nodarbināts un stiprināts ķermenis, līdz ar to tas ir veselīgs sava laika pavadīšanas veids. Taču tādā pašā veidā tiek stiprināts arī prāts. Jogas mērķis ir ļaut tavam prātam apstāties un atpūsties no ikdienas raizēm. 

Tie, kas ar jogu nodarbojas jau gadiem ilgi, patiesi spēj atslēgties no ikdienas trokšņiem ar vienkāršu koncentrēšanos uz būšanu te un tagad. Tas ir koncepts, kas mums katram ikdienā noderētu. Ja arī tu zini kādu, kam ikdiena paiet steigā un satraukumā, jogas nodarbība varētu būt lieliska dāvana svētkos.

Iedvesmojoša dāvana

Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam ļauj sapņot par skaistām lietām un motivē tās piepildīt par realitāti. Iedvesmot otru cilvēku ir tik skaisti – tas uzreiz sagādāto dāvanu padara arī par ļoti īpašu un personīgu, jo, lai dāvanas saņēmēju patiesi iedvesmotu, ir jāzina viņa gaume un intereses. 

Jogas nodarbību pieskaitām pie iedvesmojošām dāvanām, jo ikdienas rūpes par sevi pašu vienmēr noved pie lieliska rezultāta. Ja dāvanas saņēmējam iepatiksies joga, viņa ikdiena būs pavisam citādāka. Iespējams, tiks nomainīts arī skatījums un konkrētām ikdienas situācijām – produktīvu strādāšanu, stresa mazināšanu, konfliktu risināšanu. Dāvana, kas nomaina skatījumu uz pozitīvo pusi, vienmēr būs iedvesmojoša.

Dāvanas sniegtā vērtība

Jogas nodarbība

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Spēka un veselības uzlabojumi

Joga galvenokārt sastāv no lēnām kustībām un dziļas elpošanas tehnikām. Abu šo darbību apvienojums palielina asinsplūsmu un sasilda muskuļus, kamēr tu mēģini noturēt konkrētu jogas pozu. 

Lai arī no malas var izskatīties, ka joga ir pavisam vienkārša, varam no pieredzes minēt, ka tā nebūt nav. Jogas pozu noturēšana pieprasa kārtīgu spēju koncentrēties un sadarboties ar savu ķermeni, kas ne vienmēr uzreiz izdodas.

Tāpat var teikt, ka joga ir pielīdzināma sava veida ārstnieciskajai vingrošanai. Tās sniedz līdzīgus rezultātus, jo joga arīdzan spēj palīdzēt atbrīvoties no muguras un locītavu sāpēm, uzlabot sirds darbību.

Enerģijas pieplūdums 

Izkustēšanās vienmēr noved pie lieliska rezultāta. Pat tādā gadījumā, kad iesāc treniņu bez jebkāda spēka, tā noslēgumā visticamāk jutīsies daudz labāk. Jogas laikā iespējams sajust palielinātu garīgo un arī fizisko enerģiju. Ar mērķi veiktās kustības liks arī pasvīst, par ko ķermenis būs pateicīgs.

Pēc jogas nodarbības dāvanas saņēmējs sajutīs arī modrības un entuziasma pieaugumu. Bieži dzirdams, ka pēc jogas praktizēšanas dalībniekiem rodas mazāk negatīvu sajūtu.

Mierīgāks prāts

Tieši tāpat, kā joga spēj sniegt lielu enerģijas pieplūdumu, tā spēj arī nomierināt un relaksēt. Ilgtermiņā jogas nodarbību apmeklēšana ļaus tavam ķermeni iejusties rutīnā, turklāt veselīgā un labdabīgā. Dienas beigās ķermenis jutīs patīkamu nogurumu, kas novedīs pie labāka miega un mazākiem stresa līmeņiem.

Kopiena, kas atbalsta

Kā jau ar jebkuru jaunas nodarbības uzsākšanu, arī jogas nodarbības apmeklēšana nozīmē jaunu cilvēku satikšanu. Piedalīšanās jogas nodarbībās var atvieglot vientulību un nodrošināt vidi grupu atbalstam. Dāvanas saņēmējs varēs iepazīt jaunus cilvēkus un atrast līdzīgi domājošos domubiedrus. 

Pat individuālo seansu laikā vientulība tiek mazināta, jo dāvanas saņēmējs tiek atzīts par unikālu indivīdu, tiek uzklausīts un piedalās personalizēta jogas plāna veidošanā.

Ko ņemt vērā

Jogas nodarbība

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Dāvanu karte būs visērtākā dāvanas metode

Kā jau ar jebkuru pasākumu vai nodarbību, visērtāk ir uzdāvināt dāvanu karti. Tad tās saņēmējs pats varēs izvēlēties dienu un laiku, kad veikt pierakstu uz konkrēto nodarbību. Tas arī atvieglo tavu iespēju šo dāvanu apmaksāt.

Parūpējies par jogas iesācēju iespējām

Izvēloties dāvanu karti kādā jogas nodarbību centrā, parūpējies par to, lai piedāvātās iespējas būtu plašas. Ja tavs jubilārs ir iesācējs, tad ir it īpaši svarīgi atrast tādas nodarbības, kas viņam būtu pieejamas.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai

Jogas nodarbība ir forša dāvana māsai, ja vēlies viņu pārsteigt ar jaunu pieredzi. Ja viņai nav sveša meditēšana un rūpes par savu ķermeni, tad šī dāvana būs tieši laikā.

Draudzenei

Šī varētu būt arī lieliska dāvana draudzenei, it īpaši tad, ja viņa vienmēr ir gribējusi izmēģināt jogas nodarbības. Tas tomēr ir aizraujošs veids, kā izmēģināt ko jaunu un uzzināt vairāk par savu ķermeni.

Mammai

Lielisks pārsteigums mammai svētkos varētu būt jogas nodarbība iesācējiem. Ja viņa vienmēr runā par to, ka vajadzētu sākt vairāk laika pavadīt aktīvi, tad joga varētu būt lielisks līdzsvars starp aktīvo un mierpilno.

Sievietei

Kopumā jogas nodarbība varētu būt lieliska dāvana ikvienai sievietei tavā dzīvē, kas vēlas atrast līdzsvaru starp produktīvu ikdienu un mierpilnu atpūtu.

Kur pirkt dāvanu

Jogas nodarbība kur pirkt

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Jogas nodarbība uz SUP dēļa

Unikāla un aizraujoša iespēja nodarboties ar jogu tiek piedāvāta no uzņēmuma Advaita Adventures. Šajā piedzīvojuma fiziskā stabilitāte un mentālais līdzsvars tiek trenēts vienlaicīgi, apvienojot labāko no jogas un SUP praksēm. Dāvanu karte SUP jogai ir oriģināls veids, kā pievērsties jogai, turklāt svaigā gaisā.

Yoga Life Latvia online un klātienes joga

Yoga Life Latvia jogas studija piedāvā diplomētas jogas speciālistes Olgas Hodasēvičas jogas nodarbības un to ierakstus. Tā kā minējām, ka dāvanu kartes ir labākā iespēja, tad Yoga Life Latvia dāvanu karte būs veiksmīga dāvanas izvēle. 

Lai izdodas iepriecināt ar vērtīgu dāvanu!