Hēlija balonu komplekts

Hēlija balonu komplekts

Hēlija balonu komplekts ir iedvesmojoša dāvana, kas tās saņēmējam sniegs skaistu sveicienu svētkos, kā arī papildus svētku noskaņu mājoklī. Šī ir lieliska dāvana gan bērniem, gan arī pieaugušajiem – absolventam, draudzenei vai sievai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Balonu pušķis krāšņam sveicienam svētkos

Baloni ir viens no populārākajiem svētku simboliem, kas uzreiz liecina par kārtīgu ballīti un labi pavadītu laiku kopā. Tad nu ar vien biežāk tiek izvēlēts hēlija balonu komplekts kā krāšņs dāvanas papildinājums vai sveiciens svētkos. 

Hēlija baloni ir īpaši tāpēc, ka tie paši turās gaisā, līdz ar ko nav nepieciešams īpaš nostiprinājums. Tos var skaisti novietot jebkurā telpas vietā kā galveno svētku dekorāciju, lai prieks ir visiem – gan viesiem, gan pašiem jubilāriem. Turklāt hēlija baloni būs skaistas dekorācijas, ko izmantot svētku fotosesijā.

Iesakām izvēlēties tieši hēlija balonu komplektus, jo tie parasti tiek veidoti no dažādu formu un krāsu baloniem. Rezultātā veidojas varens balonu pušķis, kas izskatās kā īstens mākslas darbs.

Iedvesmojoša dāvana

Dāvanas iedvesmai ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko noderīgu un vienlaikus sirdi sildošu. Dāvanas, kas sniedz īpašas emocijas – sajūtu dāvanas – ir lielisks apsveikums svētkos, kas vienmēr būs patīkams. Iedvesmojoša dāvana ir tāda, kas sniegs patīkamas emocijas un apbrīno par ko skaistu.

Hēlija balonu komplekts ir iedvesmojoša dāvana, kas sniegs svinīgas sajūtas gan jubilāram, gan apkārtējiem. Tā ir dāvana, kas iedvesmos ar savu skaistumu. Tā kā hēlija baloni kalpos ilgu laiku, arī iedvesma rotās jubilāra mājokli vairāku nedēļu garumā.

Dāvanas sniegtā vērtība

Hēlija balonu komplekts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaists svētku papildinājums

Baloni svētkiem piešķir svinīgu noskaņu, tāpēc veselu balonu pušķi var droši dāvināt arī svētkos kā dāvanu, ne tikai kā dekorāciju. Tas ir moderns ziedu aizstājējs vai dāvanas papildinājums, kas sniegs patīkamas emocijas.

Stilīgs interjera papildinājums svētkos un ikdienā

Hēlija balonu komplekts ir skaists interjera papildinājums, jo tas nav vienas dienas prieks. Hēlijs balonos ļauj tiem skaisti floutēt un lidināties gaisā vēl diezgan ilgi pēc dzimšanas dienas svinībām. 

Kvalitatīvs balonu pušķis priecēs jubilāra un mājinieku acis vēl nedēļām ilgi. Te arī rodas dāvanas iedvesmojošā vērtība, kas atgādinās par aizvadītajiem svētkiem.

Lielisks fotosesiju sabiedrotais

Dāvanas saņēmējs varēs veidot foršas fotosesijas kopā ar hēlija baloniem. Ir redzētas daudzas dzimšanas dienas bildes, kur fonā spīguļo skaisti un krāsaini hēlija baloni. 

It īpaši, ja tiek izvēlēti baloni dzimšanas dienas skaitļa formātā. Tad izveidotie attēli kalpos par konkrētās dzimšanas dienas skaistu atgādinājumu.

Ko ņemt vērā

Hēlija balonu komplekts dāvana

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Veido pasūtījumu laicīgi

Parūpējies par to, lai balonu sūtījums tiktu veikts laicīgi. It īpaši tad, ja tev ir specifiskas vēlmes un īpašs redzējums par krāsām un balonu kombinācijām.

Padomā par drošu piegādes iespēju

Lai arī hēlija baloni nav smagi, to piegāde jebkurā gadījumā ir izaicinoša. Vējainā vai lietainā laikā ar to pārvietošanu ir jābūt ļoti uzmanīgam. Sabiedriskajā transportā tie aizņems daudz vietas, savukārt arī pilnā mašīnā tos ne vienmēr tik vienkārši var salikt iekšā. 

Tāpēc laicīgi jādomā par labāko piegādes veidu.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Bērniem

Baloni ir lieliska dāvana bērniem, kas vienmēr iepriecinās. Tie uzreiz piešķir telpai svinīgu un krāsainu noskaņu, kas bērniem noteikti patiks. Tā būs laba dāvana gan mazajam brālim, gan māsai svētkos.

Absolventam

Hēlija baloni ir jaunie ziedi, ko uzdāvināt absolventam svētkos. Ziedu vietā esi oriģināls un uzdāvini savam absolventam izlaidumā košu hēlija balonu pušķi. Attēlos izskatīsies ļoti skaisti un skolas pabeigšana ilgi paliks atmiņā!

Draudzenei

Hēlija balonu komplekts būs skaista dāvana arī draudzenei svētkos. Ikviena sieviete priecāsies par šādu skaistu sveicienu svētkos.

Mīļotajai sievietei

Tāpat hēlija baloni ir skaists pārsteigums mīļotajai sievietei svētkos – meitenei vai sievai dzimšanas dienā vai Valentīndienā it īpaši.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Pupas Baloni Ādažos

pupas baloni dāvana kur pirkt
Attēls ņemts no Pupas Baloni Instagram profila

Pašmāju mazais uzņēmums Pupas Baloni piedāvā iespēju pasūtīt balonus dažādās krāsās un kombinācijās. Plašo piedāvājumu var apskatīt viņu Instagram profilā Pupas baloni. Atrašanās vieta ir Ādažos, taču tiek veiktas arī piegādes. 

Lai krāsaini un skaisti svētki!